Czy dobrze śpicie?

Lekarze, szpitale, przychodnie w naszym regionie. Porady doświadczonych mam, jak radzić sobie z infekcjami domowymi sposobami.

Czy dobrze śpicie?

Postautor: Tasia » 04 wrz 2019, 11:05

Czy dobrze śpicie na co dzień i czy się wysypiacie?

O której godzinie zwykle chodzicie spać? I czy chodzicie spać regularnie?
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Czy dobrze śpicie?

Postautor: monia25 » 09 wrz 2019, 8:45

na codzień staram się spać ok. 8 godzin. kładę się zazwyczaj koło 22, ale od razu też nie zasypiam, i wstaję o 6.

oczywiście w dni wolne śpię do oporu (przez co później rozregulowuje się mój wewnętrzny zegar, ale csiii) i odpoczywam ile się da.

ale już sie nauczyłam, ze nie ma co na codzień sie katować siedzeniem do późna przy konieczności wczesnego wstawania, bo to na dłuższą metę nie działa i sprawia, że potem jestem cały dzień okropnie zmęczona i mało produktywna. także wolę się wyspać spokojnie codzień i nadawać sie do życia od samego rana ; )

Bardzo dobra dla zdrowia jest rownież drzemka Takie kilkanaście minut dziennie daje naprawdę dobrego powera.
jupi
Awatar użytkownika
monia25
 
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2014, 12:06
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Czy dobrze śpicie?

Postautor: Blue » 09 wrz 2019, 8:56

Chodzę spać dość późno (23-24),wstaję też dość późno (nie wcześniej jak o 7-7:10).Zasypiam szybko,wysypiam się i w ktoryś dzień weekendu zazwyczaj sobie odbijamy wszyscy śpiąc do min.9.Ogólnie 7h snu na dobę mi wystarcza.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości