Kołdra obciążeniowa

Lekarze, szpitale, przychodnie w naszym regionie. Porady doświadczonych mam, jak radzić sobie z infekcjami domowymi sposobami.

Kołdra obciążeniowa

Postautor: szaraczarownica » 11 sie 2021, 10:31

Dostałam na rocznicę ślubu od męża kołdrę obciążeniową. Totalne zaskoczenie. Miałam ostatnio problemy ze snem, jak depresja przygasła, to nerwica się uaktywniła i mąż pomyślał sobie, że spróbuje mi pomóc <3
Śpię pod nią od piątku i widzę efekty (głównie dzięki monitoringowi snu z MiBanda). Głęboki sen wydłużył się o jakieś 20 minut. Niby niewiele, ale biorąc pod uwagę, że o jakąś godzinę skrócił mi się czas snu, to naprawdę sporo. Budzę się wcześniej, co jest dużym plusem, bo wcześniej ciężko było mnie zwlec przed 10. Podczas zasypiania zespół niespokojnych nóg zszedł do totalnego minimum.
Jak Staś wróci z kolonii, to będziemy robić eksperymenty na nim, chociaż moja kołdra jest dużo za ciężka dla niego (ale przed wyjazdem wytrzymał), możliwe, że dostanie swoją, żeby też lepiej spał.

Może ktoś też ma doświadczenia z kołdrami obciążeniowymi?
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Kołdra obciążeniowa

Postautor: Blue » 11 sie 2021, 10:39

Szara-nie,ale super że mąż pomyslał o poprawie snu:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Kołdra obciążeniowa

Postautor: kari » 11 sie 2021, 16:58

szaraczarownica, kupiłam Patrykowi, spał spokojniej, chociaż mówili żeby mu zdejmować. Korzysta też na spotkaniach SI, na uspokojenie, wyciszenie
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10248
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Kołdra obciążeniowa

Postautor: Tomaszszek9494 » 22 paź 2021, 12:15

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tych kołder. Choć w sumie sam nie wiem co mam do końca o nich myśleć.
link usunięty jako niezgodny z regulaminem - Emi
Awatar użytkownika
Tomaszszek9494
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2021, 12:01
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości