szew na szyjce macicy

szew na szyjce macicy

Postautor: cowisnia » 03 wrz 2016, 13:48

cześć czy są dziewczyny które mają założony szew lub miały ? obawaim się jak to będzie wyglądało przy zdejmowaniu i jaka jest procedura.

mam zalożony szew od 21 tygodnia ciąży.
cowisnia
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2016, 13:39
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: szew na szyjce macicy

Postautor: AgaGrusiecka » 04 wrz 2016, 19:25

Najprościej zapytać lekarza ;) Ja miałam szew. Założenie w narkozie ogólnej, zdjęcie podczas zwykłego badania. Samego zdejmowania nie czułam. Ale u mnie była specyficzna sytuacja, zdjęli mi dość wcześnie.
Obrazek
Obrazek
AgaGrusiecka
Ekspert
 
Posty: 3867
Rejestracja: 29 lip 2013, 12:55
Has thanked: 60 times
Been thanked: 176 times

Re: szew na szyjce macicy

Postautor: MamaŻaby » 04 wrz 2016, 21:38

Ja też miałam szew w pierwszej ciąży. Zakładali w pełnej narkozie jak u AgaGrusiecka, zdejmowali na 3 dni przed porodem już w szpitalu podczas badania lekarskiego. Ciągnęło, nie było przyjemnie ale dało się przeżyć. Bałam się czy nie będzie to miało wpływu na kolejną ciążę ale nie było śladu na szyjce.
Ja ze szwem miałam problem emocjonalny o wydawało mi się, że skoro potrzebny mi "wspomagacz" to nie nadaję się na matkę ;) Z drugiej strony przestałam tak bardzo obawiać się że poronię. W ostatecznym rozrachunku dobrze, że miałam założony.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: szew na szyjce macicy

Postautor: cowisnia » 06 wrz 2016, 10:28

jutro jadę do lekarza i wszystkiego się dowiem. dziękuję dziewczyny za odzew ! :)
cowisnia
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2016, 13:39
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Dolegliwości i badania "ciężarówek"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość