Centrum Medyczne All-Med

Nasze doświadczenia, czyli subiektywnie o naszych ciążach i porodach.

Centrum Medyczne All-Med

Postautor: Bagi bagi » 20 sie 2014, 12:54

Ja z kolei gorąco polecam Centrum Medyczne All-Med przy Wyszyńskiego. Krótko opiszę sytuację:
zespół policystycznych jajników (co śmieszniejsze mam to po mamie:) - skrajny przypadek, praktycznie brak miesiączki i transformacja w mężczyznę (plus inne okropne przypadłości).
Opiekę i pożądana pomoc otrzymałam właśnie przy Wyszyńskiego. Dostałam nowa dietę a także zestaw ćwiczeń (!!!!), żeby zwiększyć aktywność fizyczną (wszystko poprzedzone badaniami). Następnie terapia hormonalna i dzięki temu ominęłam temat laparoskopii, bo dobrze dobrana dieta, zestaw treningowy i hormony dały radę.
Najlepsze jest to, że wszystko zostało indywidualnie dobrane pod przyszłą mamę, poparte badaniami i wytłumaczone.
Bagi bagi
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2014, 12:34
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Centrum Medyczne All-Med

Postautor: malaJu » 20 sie 2014, 13:36

Bagi bagi, witamy!
Zapraszam do działu powitań ;)

Post został zgłoszony jako kryptoreklama, co jest niezgodne z Regulaminem. Pozostawiam, bo i tak mało przekonująco wyszło... Na nas to już nie działa :twisted: W każdym razie, przy kolejnej takiej akcji, autor dostanie ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times


Wróć do Szpitale, lekarze i położne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron