Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polecam

Nasze doświadczenia, czyli subiektywnie o naszych ciążach i porodach.

Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polecam

Postautor: szaraczarownica » 28 paź 2012, 15:59

Proponuję zrobić listę lekarzy ginekologów prowadzących ciążę z którymi miałyśmy do czynienia. Dobrze było by napisać, czy ich polecacie, czy nie oraz dlaczego.
Literka (P) oznacza lekarza położnika.


Prowadzenie ciąży:
Balcerak M. - 0 TAK/ 1 NIE
Baradyn Antoni - szpital Rydygiera - 1 TAK/ 1 NIE
Bartosiak-Majcher Ilona - Konstantynów Łódzki - 1 TAK/ 0 NIE
Baś-Budecka Elżbieta - prywatny gabinet ul. Żeligowskiego 43 oraz szpital Pirogowa (dawny Madurowicza) - 8 TAK/ 1 NIE
Błaszczyk Jacek - 1 TAK/ 0 NIE
Bielińska K. - 1 TAK/ 0 NIE
Derbich Honorata - szpital MSWiA oraz As-Medica Zgierz - 2 TAK/ 0 NIE
Dobrowolski Zbigniew - 0 TAK/ 1 NIE
A. Dyński - 0 TAK/ 1 NIE
Estemberg Dorota - 1 TAK/ 0 NIE
Feręc Anna - 2 TAK/ 1 NIE
Gawlik Jolanta - 1 TAK/ 2 NIE
Gottwald Leszek - Salve, Remedium oraz Medi-Med - 3 TAK/ 1 NIE
Górski Jarosław (P) - Salve Szparagowa oraz szpital wojewódzki w Zgierzu - 3 TAK/ 1 NIE
Gruszczyńska-Walczak Joanna - prywatny gabinet ul. Piotrkowska 121/57 - 4 TAK/ 0 NIE
Grzesiak Mariusz - 3 TAK/ 0 NIE
Haze Zbigniew - Piotrków Trybunalski - 1 TAK/ 0 NIE
Horyń Mirosław - Tomaszów Mazowiecki - 0 TAK/ 1 NIE
Z. Januszkiewicz-Jędrzejczak - 0 TAK/ 2 NIE
Kaczmarek Piotr - Sonomedika/Gameta - 4 TAK/ 0 NIE
Kamer-Bartosińska - 1 TAK/ 0 NIE
Karowicz-Bilińska Agata - Szpital Madurowicza - 0 TAK/ 1 NIE
Kocięba-Gała Barbara - szpital Pirogowa (dawny Madurowicza) oraz prywatny gabinet ul. Więckowskiego 21 - 2 TAK/ 0 NIE
Krekora Michał - 3 TAK/ 2 NIE
Kuzmecka- Matuszewska Jolanta - 3 TAK/ 0 NIE
Lewandowski Piotr - przychodnia na ul Wysokiej - 1 TAK/ 0 NIE
Leyko Jerzy - Salve Szparagowa - 0 TAK/ 1 NIE
Lipecka-Kidawska Elżbieta - Lux Med/ Szpital Madurowicza - 1 TAK/ 0 NIE
Majos Jacek - Luxmed Dowborczyków (dawny LIM) - 0 TAK/ 1 NIE
Makowska Justyna - Gameta - 1 TAK/ 0 NIE
Makuła Danuta - Medicover oraz Gameta - 1 TAK/ 1 NIE
Michalski Tomasz - Szpital Rydygiera, przychodnia przy Leczniczej - 1 TAK/ 0 NIE
Michiewicz Krzysztof - 1 TAK/ 0 NIE
Paul Robert - szpital w Zduńskiej Woli oraz gabinet prywatny Zduńska Wola ul.Hetmańska 76 - 1 TAK/ 0 NIE
Papis Arkadiusz - Stommad/ Szpital Matki Polki - 6 TAK/ 0 NIE
Perenc Małgorzata - szpital pirogowa (dawny Madurowicza) oraz prywatny gabinet ul. Zielona i Pl. Pokoju - 3 TAK/ 0 NIE
Pietrzak Witold - Medicover/Salve - 2 TAK/ 0 NIE
Raczkowska Zofia - Enel-Med oraz Luxmed (dawny LIM) - 1 TAK/ 0 NIE
Roczniok Ewa - 1 TAK/ 2 NIE
Salata Ireneusz - Multi-Med Plus - 0 TAK/ 1 NIE
Skoczylas Michał (P) - Luxmed Dowborczyków (dawny LIM) oraz szpital Pirogowa (dawny Madurowicza) - 8 TAK/ 0 NIE
Smuklerz-Kajdos Elżbieta - 2 TAK/ 0 NIE
Sobczak Malgorzata - 1 TAK/ 0 NIE
Sobkiewicz (Salve Medica) 0 TAK/ 1 NIE
Sobieszczańska-Jabłońska Antonina - ICZMP oraz prywatny gabinet ul. Tatrzańska 112 - 0 TAK/ 1 NIE
Stefanowicz Joanna - Salve Szparagowa oraz Medicover - 3 TAK/ 3 NIE
Szalczyński Zbigniew - 1 TAK/ 0 NIE
Wieczorek Aleksandra - Sonomedica - 1 TAK/ 0 NIE
Widawski Piotr - 1 TAK/ 0 NIE
Wiliński Wojciech - 5 TAK/ 0 NIE
Woźniak Jan - szpital Jordana oraz przychodnia nr 39 Łódź-Polesie - 1 TAK/ 0 NIE
Wójcik- Krowiranda Katarzyna - Dermed - 2 TAK/ 0 NIE
A. Zając - 0 TAK/ 1 NIE
C. Zalewski - 0 TAK/ 1 NIE


USG:
Baś-Budecka Elżbieta - prywatny gabinet ul. Żeligowskiego 43 oraz szpital Pirogowa (dawny Madurowicza) - 1 TAK/ 1 NIE
Bergander Krzysztof (P) - szpital wojewódzki w Zgierzu oraz As Medica Zgierz - 1 TAK/ 0 NIE
Dudarewicz Lech - prywatny gabinet ul. Kamińskiego 31 - 16 TAK/ 1 NIE
Kozarzewski Marek - Gameta oraz Diason - 8 TAK/ 2 NIE
Perenc Małgorzata - szpital pirogowa (dawny Madurowicza) oraz prywatny gabinet ul. Zielona i Pl. Pokoju - 2 TAK/ 0 NIE
Wyrwas Dorota - 3 TAK/ 0 NIE
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14784
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 28 paź 2012, 16:12

Dam dobry przykład i zacznę:

W ciązy miałam do czynienia z trójką lekarzy, ale tylko dwoje z nich moge nazwać moimi lekarzami prowadzącymi.

Na wizytę potwierdzającą ciążę udałam się do dr. Jacka Majosa w Limie. Kolejną również miałam u niego. Zrobił mi usg, żeby potwierdzić, że jestem w ciąży i zlecił jakieś padania. No właśnie, jakieś, bo one nawet nie były podstawowe. Nie dał mi skierowania na grupę krwi, kiłe, cytomegalowirus, toksoplazmozę i kilka innych. I nie zrobił mi cytologii, chociaż nawet nie będąc w ciąży, spełniałam już standardy limowskie na kolejną - poprzednia miała ponad rok. Nie dostałąm od niego numeru telefonu, więc w razie problemów nie mogłam się z nim skontaktować. Dlatego go nie polecam.

Na szczęście w międzyczasie umówiłam się do dr. Michała Skoczylasa, którego kilka osób mi polecało i to był prawdziwy strzał w 10.
Pan doktor szybko nadrobił braki w badaniach. Później też regularnie wysyłał mnie na pobranie krwi i bardzo często oddawałam mocz do badania. Początek mojej ciąży był dosyć emocjonujący, niestety nie w tym pozytywnym sensie i nie chodzi mi o taką typową ciążę zagrożoną i bardzo często miałam wykonywane szybkie podglądowe usg w gabinecie - po prostu żeby mnie uspokoić, że wszystko jest ok.
Pan doktor jest osobą bardzo pogodną i życzliwą. Nigdy nie widziałam go w złym humorze. Do tego pamięta wszystkie swoje pacjentki do tego stopnia, że na oddziale tuż przed porodem potrafił zreferować mój przypadek bez zaglądania w kartę. Przy badaniu zazwyczaj jest delikatny. Tylko przed porodem odczuwałam lekki ból, ale u mnie to była chyba już nadwrażliwość okolic intymnych.
Jeżeli jego pacjentka postanowi rodzić w Madurowiczu, gdzie pracuje jako położnik na oddziale perinatologii, to w miarę możliwości jest przy porodzie. Planowe cesarki "podpycha" w grafiku tak, żeby ciąć osobiście.
Na pierwszej wizycie dostałam wizytówkę. Z kontaktu skorzystałam prawie od razu, bo 4 dni później trafiłam do Madurowicza z grypą żołądkową. Zadzwoniłam i dzień później miałam odwiedziny. Pan doktor obejrzał moją kartę, przekazał mi jakie są dalsze plany co do mnie i bardzo mnie uspokoił. Zresztą cała moja ciąża przebiegała pod hasłem "wielki spokój" i spora w tym była zasługa mojego lekarza prowadzącego.
Bardzo polecam tego lekarza. Kolejną ciążę planuję u niego prowadzić.

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14784
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Fuente » 28 paź 2012, 17:26

szaraczarownica pisze:
Na szczęście w międzyczasie umówiłam się do dr. Michała Skoczylasa, którego kilka osób mi polecało i to był prawdziwy strzał w 10.
Bardzo polecam tego lekarza. Kolejną ciążę planuję u niego prowadzić.


Ja również. Nas od początku prowadzi dr Skoczylas. Nie zamieniłabym lekarza na żadnego innego. Ja mam wadę wrodzoną nerek, więc u mnie ciąża, od samego początku była podwyższonego ryzyka. Pan doktor zajął się nami w sposób wyjątkowy, przy pierwszych wizytach od razu sam robił USG, przy okazji robiąc też USG moich nerek, żeby sprawdzić czy nie ma żadnych złogów. Jest niesamowicie ciepły, ciągle uśmiechnięty, a do tego z ogromnym szacunkiem do kobiety. Rzeczywiście jest stale dostępny dla pacjentek pod telefonem. Ja też musiałam skorzystać z telefonu do niego ponieważ wdał mi się bardzo silny stan zapalny. Przez telefon udzielił mi wszystkich rad, pomógł i absolutnie nie był zły że pozwoliłam sobie do niego zadzwonić.
Raz spotkał mnie na korytarzu jak czekałam do nefrologa w LuxMedzie, przywitał się, zapytał jak się czujemy i dopiero poszedł do swojego gabinetu. Naprawdę polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

Jeśli chodzi o USG to polecam jak najbardziej dr Dudarewicza. Pan doktor prowadzi prywatny gabinet na Kamińskiego. Genialny specjalista, jeśli USG, zwłaszcza to genetyczne to tylko u niego. Jest niesamowicie dokładny i aż nieprawdopodobne jest to jak wiele widzi na tej aparaturze. Nam już w 12 tygodniu określił prawdopodobna płeć Maleństwa :)

Pozdrawiam :)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kakonka » 28 paź 2012, 18:05

Do 20 tc moją ciążę prowadziła dr D. Makuła (P) (Gameta/Medicover) i było w porządku ale na żadnej wizycie nie usłyszałam pytania o samopoczucie o dolegliwości itp.
W 20 tc trafiłam do szpitala (w Zgierzu) gdzie trafiłam pod opiekę dr J. Górskiego (P)- ordynatora. (przyjmuje także w Salve na Szparagowej) Tydzień po wyjściu ze szpitala zjawiłam się u Niego na wizycie kontrolnej i tak zostałam do końca ciąży, którą notabene "razem zakończyliśmy". W 38 tc zrobił mi cc.
Dr J Górski oprócz tego, że jest serdecznym i ciepłym człowiekiem jest także wspaniałym specjalistą a ja po każdej wizycie u Niego wiedziałam i wiem (nadal do Niego chodzę), że jestem w dobrych rękach :D

USG- tylko wspomniany już dr Dudarewicz :)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Emi » 28 paź 2012, 19:31

Ja polecam dr n. med. Joanna Stefanowicz, która w Salve na Szpargowej robiła mi kilka razy USG. Rzetelna, miła, konkretna, odpowiada na wszystkie pytania. Wiem, że również prowadzi ciążę.

EDIT: Dopisane na listę - szara
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: misia-misia » 28 paź 2012, 19:49

Ciążę prowadziłam u dr Gottwalda z Salve.
Potwierdził ciążę, prowadził ją do samego końca.
Każda wizyta odbywała się z uśmiechem na ustach. Dr Gottwald praktycznie przy każdej wizycie wszystko dokładnie omawiał, sprawdzał, podglądał na usg. Pilnował każdego badania. Dawał namiary na specjalistów od USG - trafiliśmy do dr Dudarewicza - nota bene dobry znajomy mojego lekarza prowadzącego :) Co za tym idzie gdy szłam do Dudarewicza musiałam przekazywać pozdrowienia od Gottwalda i odwrotnie :)
Pod koniec ciąży Gottwald zaproponował przeniesienie się z Salve do Remedium (z racji ktg).
Bardzo miło wspominam każdą wizytę. Cieszę się, że dr Gottwald prowadził moją ciążę.

EDIT: Dopisane na listę - szara
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Szizel » 28 paź 2012, 21:46

Ja gorąco polecam doktora Jana Woźniak pracuje i przyjmuje w IV Szpital Miejski im. dr H. Jordana w Łodzi - Łódź, Przyrodnicza 7/9 oraz w Przychodni nr.39 w ZOZ Łódź - Polesie - Łódź, Maratońska 71. Pan doktor mimo, że przyjmuje na NFZ posiada również swój prywatny gabinet, nigdy jednak nie zachęca do wizyt u niego prywatnie jeśli chodzisz z NFZ. Wszystkie badania w ciąży nawet prenatalne wysyła i są robione na NFZ, służy do siebie komórką i można zawsze zadzwonić jeśli coś Cię nie pokoi służy pomocą i radą.

EDIT: Dopisane na listę - szara
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: malaJu » 28 paź 2012, 22:24

A ja leczenie oraz obie ciąże prowadziłam u dr Elżbiety Baś-Budeckiej. Świetny specjalista choć niekoniecznie w typie lekarza tulącego i pocieszającego. Zasadnicza, szybka, zapracowana. No i przyjmuje tylko prywatnie. Tanio nie jest, ale mam do niej kompletnie zaufanie. Polecam każdemu, kto ma dość pieniędzy, by prowadzić ciążę prywatnie (badania też na własny koszt). Albo wystarczająco dość NFZ, by nie czekać w kolejkach do lekarza :) Ja w trakcie obu ciąż pracowałam zawodowo i nie było mnie stać na odwoływanie zajęć tylko po to, by posiedzieć sobie w poczekalni. A dr Baś przyjmuje w egzotycznych godzinach - raz miałam wizytę na 22:30... dla mnie godzina idealna :)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Marcka » 29 paź 2012, 15:25

Moją ciążę prowadziła dr B. Gała ze szpitala Madurowicza/Pirogowa, bardzo sympatyczna, otwarta, mimo iż chodziłam do niej prywatnie wypisywała mi badania na szpital, tak więc nie musiałam za nie płacic. Jedyny minus to taki, że nie ma w swoim gabinecie prywatnym usg więc trzeba szukac gdzie indziej

-dr Baś Budecka- bardzo kompetentna, nie jest zbyt rozmowna, ale rzeczowa i konkretna babka
-dr Dudarewicz- no ja mam akurat nie miłe doświadczenia, tzn. napewno Pan dotor jest bardzooo dokładny. W naszym przypadku był za bardzo dokładny, w gruncie rzeczy musiałam robic przez niego inwazyjną amniopunkcję... eh jak ktoś jest zainteresowany to na pw.
jeszcze z jedną Pania doktor miałam okazję się spotkac, ale zapomniałam jak się nazywa :? jak sobie przypomne, to się tu jeszcze odezwe ;)

EDIT: Dopisane na listę - szara
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Marcka
SuperMama
 
Posty: 2485
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:15
Lokalizacja: okolice Zd-W.
Has thanked: 64 times
Been thanked: 49 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: justine » 01 lis 2012, 13:23

Moją ciążę też prowadził doktor Skoczylas i mogę go polecić z czystym sumieniem.
Jeśli chodzi o usg to jestem na tak jeśli chodzi o Dudarewicza i Kozarzewskiego (przyjmuje w Diasonie)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Sybel » 01 lis 2012, 15:43

Ciążę prowadził mi Antoni Baradyn - całkiem ok, choć nieco po łebkach. Wszystkie badania kontrolne miałam robione w enel medzie, bo tam mi firma wykupiła abonament. Tam też prowadziła mnie Zofia Raczkowska, którą uwielbiam, polecam i w ogóle :) Bardzo uczciwa, konkretna, solidna lekarka. Natomiast nie polecam ginekologa - endokrynologa Antoniny Sobieszczańskiej - Jabłońskiej. Pani doktor jest osobą bardzo niekulturalną, nie płacę jej za to, by mnie co chwila opieprzała, wysyłała do recepcji po skierowania z tekstem "nie mam druczków, więc albo pani sobie po nie skoczy, albo nie będzie skierowania na USG".
Doktor Kozarzewski w Diasonie - suuuper, bardzo dokładny, oaza spokoju, oboje z małżem go uwielbiamy.

EDIT: Dopisane na listę - szara
Sybel
 

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: martula_87 » 01 lis 2012, 19:35

Dr Kozarzewski jedno wielkie nie za to w jaki sposób przekazał nam że nasze dziecko nie jest zdrowe.Więcej napędził nam strachu niż to było warte.Może jak ciąża jest oki to się sprawdza.A jeżeli coś jest nie tak to naprawdę nie polecam.

Dr Dudarewicz wielkie tak mimo że dziecko chore umiał to przekazac i wyjaśnic tak że byłam spokojniejsza.
A ciąże prowadził dr PIotr Lewandowski z przychodni na ul Wysokiej jedno wielkie tak mimo że ciąża prowadzona na NFZ super lekarz dokładny zlecał każde badanią i naprawdę czułam się pod jego opieką bezpiecznie.

dodano na listę lmyszka
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: =MiLi= » 02 lis 2012, 17:54

Pierwszą ciążę prowadziła mi dr. Honorata Derbich, na nfz w przychodni szpitala MSWiA na ul. Północnej. Chodziłam do Niej odkąd pamiętam, więc to było oczywiste, że będzie prowadziła moją ciążę :) dobry lekarz, wszystko spokojnie tłumaczy, nie panikuje, ale też nie bagatelizuje i zawsze woli sprawdzić. Niestety w przychodni nie ma USG - na te badania jeździłam na Zieloną do Centrum Ginekologii i Położnictwa do dr. Baś - Budeckiej. Robiłam u Niej wszystkie USG, w drugiej ciąży również. W Centrum GiP podobno jest najlepszy sprzęt w Łodzi, więc wolałam USG robić tam :) pani Dr miła, dokładna, pokazywała wszystko i wyjaśniała, odpowiadała cierpliwie na pytania itd
Moją drugą ciążę prowadziła dr. Joanna Stefanowicz, prywatnie, w Salve. Dr Derbich nie przyjmowała z powodu ciąży/macierzyńskiego, więc musiałam poszukać innego lekarza. Wybrałam dr Stefanowicz, bo miała świetne opinie. To był świetny wybór. Bardzo sympatyczna, miła, taka ciepła :) na każdej wizycie podglądała dzidziusia na USG i sprawdzała czy dobrze rośnie.

dodano na listę lmyszka
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
=MiLi=
 
Posty: 78
Rejestracja: 02 lis 2012, 17:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 02 lis 2012, 18:05

Moją ciążę prowadził Leszek Gottwald. Trafiłam do niego przez zupełny przypadek, zależało mi na szybki potwierdzeniu ciąży.
Genialny, mega delikatny lekarz. Zlecał wszystkie możliwe badania na NFZ, robił mi często USG, na każdej wizycie słuchał bicia serca dziecka takim specjalnym urządzeniem.
Polecam go z całego serca. Mimo, że już nie przyjmuje w Salve to jak bym zaszła w drugą ciąże to bym jeździła do niego na drugi koniec miasta :)
Nie bardzo przypadła mi do gustu jesgo żona, która asystowała przy wizytach ale akurat zaszła w ciąże i rzadko bywała :)

dodano na listę lmyszka
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: juta79 » 02 lis 2012, 18:18

Moją ciąże także prowadził Leszek Gottwald i mogę się podpisać pod wszystkim co napisały lmyszka i misia-misia.
Delikatny, dokładny, cierpliwy bez względu na to czy przyjmuje na NFZ czy prywatnie.
Do jego żony jakoś się przyzwyczaiłam :)

dodano na listę lmyszka
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
juta79
SuperMama
 
Posty: 883
Rejestracja: 01 lis 2012, 21:33
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kari » 02 lis 2012, 20:36

=MiLi= pisze:Pierwszą ciążę prowadziła mi dr. Honorata Derbich[/b], na nfz w przychodni szpitala MSWiA na ul. Północnej. Chodziłam do Niej odkąd pamiętam, więc to było oczywiste, że będzie prowadziła moją ciążę :) dobry lekarz, wszystko spokojnie tłumaczy, nie panikuje, ale też nie bagatelizuje i zawsze woli sprawdzić. Niestety w przychodni nie ma USG - na te badania jeździłam na Zieloną do Centrum Ginekologii i Położnictwa do dr. Baś - Budeckiej. Robiłam u Niej wszystkie USG, w drugiej ciąży również. W Centrum GiP podobno jest najlepszy sprzęt w Łodzi, więc wolałam USG robić tam :) pani Dr miła, dokładna, pokazywała wszystko i wyjaśniała, odpowiadała cierpliwie na pytania itd


na pewno zgodzę się z opinią =MiLi= drugą połowę mojej ciąży również prowadziła dr Derbich (po powrocie z macierzyńskiego), chodziłam prywatnie w Zgierzu do As-Medici, pani doktor robiła również standardowe USG, na genetycznych (2, bo nie robiłam tego 11-13 tc) byłam u dr Baś-Budeckiej, mało wylewna, ale dokładna, odpowiadała na pytania, tłumaczyła co i jak

pierwszą część ciąży prowadziła Elżbieta Smuklerz-Kajods, byłam zadowolona z jej opieki, tylko pani doktor nie robi usg, zatem chodziłam do dr Bergandera, jest położnikiem w zgierskim szpitalu, lekarz konkretny, rzeczowy - ogólnie całą trójkę polecam, co do ostatniego koleżanka u niego prowadziła ciążę, również wykonywał Jej cc i była zadowolona

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10254
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: AnnaMaria » 02 lis 2012, 20:45

Dr Baś-Budecka polecam konkretna rzeczowa kobieta choć wizyty do tanich nie należą

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
AnnaMaria
SuperMama
 
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lis 2012, 10:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 36 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Kasia » 02 lis 2012, 20:48

jeśli chodzi o USG - polecam poradnię genetyczną na Sterlinga. Wystarczy skierowanie na badania genetyczne .. rzeczowa i miła pani doktor. Dodatkowo robią tam Pappa . Wszystko da radę załatwić na NFZ - wystarczy skierowanie.
PS - oczywiście Leszka też polecam ;) Sama u Niego byłam :) Ale pierwsze genetyczne z testem Pappa zawsze miałam robione na Sterlinga ;) U Leszka zjawiałam się na ostatnie USG genetyczne w połowie ciąży ;)
Pracująca mama 2 smyków i autorka bloga kulinarnego Gotuj z rodzinką
Kasia
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: misia-misia » 02 lis 2012, 22:43

juta79 pisze:Moją ciąże także prowadził Leszek Gottwald i mogę się podpisać pod wszystkim co napisały lmyszka i misia-misia.
Delikatny, dokładny, cierpliwy bez względu na to czy przyjmuje na NFZ czy prywatnie.
Do jego żony jakoś się przyzwyczaiłam :)

dodano na listę lmyszka


no fakt, trzeba się przyzwyczaić do niej :)
Bo generalnie, jak jej nie ma to dr jest bardzo rozgadany.... i wizyta potrafi trwać baaaaaaaaaardzo długo :) A gdy ona jest to pilnuje by wszystko szło sprawnie.
Ale powiem wam, że jest też sympatyczna. Owszem czasem ma dni gorsze,ale generalnie jest sympatyczna.
Nawet jak się spotkaliśmy już po porodzie w Tesco to się wypytywali co i jak :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Audiolka » 03 lis 2012, 0:27

Kozarzewski zdecydowanie TAK.

EDIT: Dopisane na listę - szara
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kochecka » 03 lis 2012, 7:33

Ja jestem co prawda ze Zduńskiej Woli i pewnie żadnej z Was się nie przyda opinia o moim lekarzu ale niech sobie będzie na liście.
Obecnie moją ciążę prowadzi dr Robert Paul ze Zd-Woli. Przyjmuje w gabinecie prywatnym i pracuje w szpitalu w Zd-Woli. Jest bardzo sympatyczny, rzetelny, troszczy się o swoje pacjentki, lubi dmuchać na zimne i np jak jego pacjentka trafia na oddział to nie pozwoli jej wypuścić dopóki nie jest pewien, że zrobiono absolutnie wszystko, żeby zdiagnozować i wyleczyć problem. Zawsze jest pod telefonem. Jedyny jego minus to fakt, że nie jest zbyt wylewny i trzeba mu zadawać dużo pytań.

Jeśli chodzi o USG to mogę polecić zarówno dr Kozarzewskiego (I ciąża) jak i dr Dudarewicza (obecnie)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Marcka » 03 lis 2012, 10:04

miałam doczynienia jeszcze z dwojgiem lekarzy pracującymi państwowo w Madurowiczu:
-dr. Perenc- rewelacyjna kobieta, spokojna, dokładna, bardzo miła i pomocna <robiła mi amniopunkcję>, przyjmuje prywatnie na Zielonej.
- dr Salata- endokrynolog położnik ginekolog- ja byłam u niego w ramach leczenia endokrynologicznego i zdecydowanie go nie polecam! Po łepkach odbębni wizytę 5 min i po sprawie, przejrzy tylko wyniki (albo i nie) wypisze recepty na kolejny miesiac i tyle. Ponoc prywatnie jest przyjemniejszy ...

EDIT: Dopisane na listę - szara
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Marcka
SuperMama
 
Posty: 2485
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:15
Lokalizacja: okolice Zd-W.
Has thanked: 64 times
Been thanked: 49 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: MikiMum » 03 lis 2012, 12:33

Moją ciąże prowadziła dr Małgosia Prenec i bardzo ją polecam. Chodziłam do niej jeszcze przed zajściem w ciąże i nie ukrywam, że tylko dzięki niej mam Mikołajka :) Pani doktor to taki prawdziwy lekarz z powołania, na jej wizytach nigdy nie dało się odczuć, że jest jakaś presja czasu, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, jest bardzo ciepła i serdeczna. Nie wiem czy dalej pracuje w Madurowiczu ale przyjmuje prywatnie na Zielonej i na Placu Pokoju

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
MikiMum
 
Posty: 118
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: yuna » 03 lis 2012, 16:51

Mnie przez ciążę bez szwanku przeprowadziła Joanna Gruszczyńska-Walczak. Polecam bardzo tą panią. Ma swój gabinet na Piotrkowskiej.
Na USG chodziłam trzy razy do Perenc i też ją polecam.

Dr Baś do której trafiłam raz jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiła, wręcz była lekko opryskliwa nawet, jakby uważała, ze wszystko o co pytam powinno być oczywiste. W pierwszej ciąży nic nie jest oczywiste.

EDIT: Dopisane na listę - szara
Obrazek Obrazek

http://papierowy-stosik.blogspot.com/ - recenzje książek
http://robotki-yunki.blog.pl/ - rękodzieło - czapki, szaliki, opaski i inne

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6184165 Allegro - licytacje od 1 zł, kolczyki i inne
Awatar użytkownika
yuna
 
Posty: 318
Rejestracja: 03 lis 2012, 7:24
Lokalizacja: Brzeziny
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: =MiLi= » 03 lis 2012, 17:20

Marcka pisze:miałam doczynienia jeszcze z dwojgiem lekarzy pracującymi państwowo w Madurowiczu:
-dr. Perenc- rewelacyjna kobieta, spokojna, dokładna, bardzo miła i pomocna <robiła mi amniopunkcję>, przyjmuje prywatnie na Zielonej.


Słyszałam, o niej same pozytywne opinie, ale z tego co wiem dr. Perenc już nie pracuje w Madurowiczu.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
=MiLi=
 
Posty: 78
Rejestracja: 02 lis 2012, 17:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Marcka » 06 lis 2012, 15:00

a to to nie wiem, jak byłam w ciąży jeszcze w listopadzie czyli roku temu to pracowała. Może już nie pracuje, nie zarzekam się :D
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Marcka
SuperMama
 
Posty: 2485
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:15
Lokalizacja: okolice Zd-W.
Has thanked: 64 times
Been thanked: 49 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Szizel » 07 lis 2012, 10:30

Ja jeszcze dodam lekarza ginekologa, który przyjmuje w Salve na Szparagowej a nazywa się Jerzy Leyko. Kategorycznie odradzam tego lekarza, na początku ciąży chodziłam do niego bo klinika ładna, lepsze warunki niż w poradni NFZ w mojego pana doktora Jana Woźniaka. I tak chodziłam do niego pierwszy cały trymestr już na samym początku jakoś pod względem kontaktu mi nie przypadł do gustu, USG zrobił z wielką łachą w drugim miesiącu, bo wcześniej uważał, że zupełnie nie ma potrzeby. Ale kategorycznie powiedziała mu nie kiedy to z początkiem drugiego trymestru poprosiłam go o zwolnienie ze względu na złe moje samopoczucie głównie silne bóle głowy, a on na to, że nie widzi wskazań by zdrowej kobiecie w ciąży dawać zwolnienie i mi go nie dał najwcześniej na zwolnienie można iść w 8 miesiącu stwierdził. Wtedy postanowiłam wrócić do swojego zaufanego lekarza pan Jana Woźniaka i był to najlepszy wybór mimo, że przyjmował w poradni NFZ gdzie nie było tak pięknego gabinetu jak w Salve, ale był ciepły, dobry, troskliwy i zainteresowany losem swoich pacjentek lekarz. Dostałam zwolnienie bez dwóch zdań.

EDIT: Dopisane na listę - szara
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: monia.139 » 08 lis 2012, 10:40

Jeśli chodzi o USG to mogę polecić z czystym sumieniem dr Dudarewicza

EDIT: Dopisane na listę - szara
monia.139
 

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: ppola » 08 lis 2012, 12:07

Moją ciążę prowadził Dr. M. Skoczylas, wszelkie USG także u niego przeprowadzałam ( oprócz pierwszego genetycznego, chciałam być spokojniejsza - USG wykonał dr. Dudarewicz i tez polecam serdecznie). Moja ciąża zaczęła się z przytupem bo od początku dość mocno plamiłam a że staraliśmy sie trochę to obawy były duze czy uda się utrzymać. Tak na prawdę to dzięki doktorowi Marysia jest na świecie, zlecił odpowiednią kurację i napawał mnie takim optymizmem, że wierzyłam iż może być tylko dobrze. Może nie jest zbyt wylewny ale odpowie na każde najgłupsze nawet pytanie, do tego jest bardzo szarmancki - jedyny lekarz który podał mi rękę przy wstawaniu z fotela :mrgreen: Jedynie na ostatniej wizycie mnie nieco zdołował bo powiedział że najprawdopodobniej przez najblizsze 2 tyg raczej nie urodzę, urodziłam 3 dni później :lol: Przy porodzie nie był, bo rodziłam sn z nienacka, ale przyszedł od razu jak zaczął swój dyżur. Porozmawiał ze mną i moją współleżącą :) No i umówiliśmy się na kolejną wizytę przy kolejnym dziecku :mrgreen:
PS. Pamiętam jak szaraczarownica pisała do mnie czy lekarz jest dobry i co mogę o nim powiedzieć, uspokajałam ją że to najlepszy wybór jakiego mogła dokonać :D No i jak widać powyżej nie myliłam się ;)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ppola
SuperMama
 
Posty: 4831
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:30
Has thanked: 13 times
Been thanked: 125 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: eemi » 09 lis 2012, 21:20

Moją ciąże prowadziła dr Baś Budecka i byłam bardzo zadowolona. Owszem nie jest to typ lekarza, który na wizycie słodzi ale jest bardzo konretna i rzeczowa. Na każdej wizycie sprawdzała na USG czy wszystko z malutką ok, gdyż niestety raz już nam się nie udało. Radziła jakie badania mogę zrobić dodatkowo ale nigdy nie narzucała,że muszę u niej i jeśli tylko chce poda mi kilku innych specjalistów. Nie wyciągała po prostu kasy od pacjenta. Zawsze pytała o moje samopoczucie lub dolegliwości. Idąc na każdą wizytę miałam karteczkę z pytaniami aby przypadkiem nie zapomnieć o coś zapytać ale zanim zdążyłam zadać pytania Pani doktor sama o wszystkim mnie dokładnie informowała. Jak leżałam w szpitalu przyszła zapytać czy wszystko wporządku i na szybciutko udzieliła kilka wskazówek co dalej.Po porodzie również bardzo mi pomogła bo wypuścili mnie ze szpitala pomimo, że na USG mieli wątpliwości czy macica jest do końca oczyszczona. Mogła równie dobrze wysałć mnie ponownie na oddział ale wiedziała, że nie chcę zostawić maleństwa w domu więc pomogła mi poza szpitalem. Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz i napewno następną ciąże będę prowadziła u niej. Szkoda tylko, że nie odbiera już porodów.
Ps. Fotel gin. w gabinecie Pani doktor to istne BMW- dosłownie, ma nawet znaczek :) kto był ten wie o czym mówie ;)

EDIT: Dopisane na listę - szara
Awatar użytkownika
eemi
 
Posty: 26
Rejestracja: 01 lis 2012, 20:43
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: wiolancia » 17 lis 2012, 19:07

Moją ciążę prowadził doktor Tomasz Michalski.Nie chodziłam prywatnie tylko w ramach NFZ do przychodni na Leczniczej.Co mogę o Nim napisać-lepszego ginekologa nigdy nie miałam-rzeczowy,delikatny,sympatyczny.Można Go o wszystko zapytać i odpowie na każde nawet głupie pytanie.Zawsze można do Niego zadzwonić,poradzić się w razie jakiegoś problemu.Zleca wszystkie potrzebne badania w ramach programu NFZ,więc nie trzeba za nic płacić.Przy porodzie moim nie był,ponieważ miałam CC w czasie jego końcówki urlopu.Ale jak tylko wrócił do pracy na swoje dyżury odwiedził mnie kilka razy( bo jeszcze byłam w szpitalu).Jak leżałam w szpitalu na obserwacji w 37 tc. przyjechał do mnie w nocy żeby zobaczyć jak się czuję.I to wszystko za darmo.

Jeśli chodzi o USG to polecam wspomnianego tu wielokrotnie doktora Dudarewicza.Jest świetnym specjalistą a już po 12 tygodniu ciąży bezbłędnie określił płeć maluszka.

Dopisane na listę - fuente
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wiolancia
SuperMama
 
Posty: 1837
Rejestracja: 01 lis 2012, 15:31
Lokalizacja: Lutomiersk
Has thanked: 44 times
Been thanked: 35 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: gohnia » 17 lis 2012, 22:51

Moimi ciążami opiekuje się dr Witold Pietrzak (Medicover i Salve). Jestem z niego jak najbardziej zadowolona!
- bardzo konkretny (nie słodzi, nie snuje opowiadań niezwiązanych z ciążą i badaniami)
- nie panikuje kiedy coś niepokojącego się dzieje; nie wysyła za wszystkim do szpitala tylko stara sie najpierw pomóc w ramach możliwości gabinetowych
- bada bardzo delikatnie
- informuje o wszystkim i odpowiada wyczerpująco na pytania
W czasie pierwszej ciąży miałam nieprzyjemność trafić na dr Makułę (Medicover). Na hasło, że dziecko się mniej ruszało, ale już jest ok usłyszałam paniczne "obumarcie płodu", "martwica" itp. i dostałam skierowanie do szpitala. Na szczęście rozum wziął górę nad wywołaną przez nią okrutną paniką i strachem i szybko poszłam na USG, które wykazało, że Wojtek ma się doskonale.
Tak więc nie polecam tej pani, bo jest panikarą i zamiast pomóc, wzbudza strach i od razu wysyła do szpitala :evil:

Dopisałam do listy - fuente
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4786
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Dorota Grodecka » 18 lis 2012, 0:15

ja od lat kontroluje sie i prowadzila moja ciaze dr Bas-Budecka. powala mnie jej rzetelnosc. zawsze byla poinformowana. nigdy nie bylam oceniana. zawsze moglam do niej zadzwonic, albo napisac smsa, na ktorego odpisywala. mialam usg 3d i jako jedyna nagrywa prawie 30min (przewaznie jest to 10-15min). jako jedyna przszla po poordzie na oddzial, zeby zobaczyc dziecko. inni ginekolodzy nie przychodzili. i nie jest to kwestia,ze jam lekarz i wypadalo jej. do innych dziewczyn tez przychodzila.
Dr Karowicz zdecydowanie niepolecam. zimna, nie slucha, nic nie mowi. nie odpowiada na telefony. zrezygnowalam z niej po 3 miesiacach...jakas masakra

Dopisałam do listy- fuente
Awatar użytkownika
Dorota Grodecka
Ekspert
 
Posty: 124
Rejestracja: 03 lis 2012, 10:33
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Misiak » 21 lis 2012, 14:58

kakonka pisze:Dr J Górski oprócz tego, że jest serdecznym i ciepłym człowiekiem jest także wspaniałym specjalistą a ja po każdej wizycie u Niego wiedziałam i wiem (nadal do Niego chodzę), że jestem w dobrych rękach :D

USG- tylko wspomniany już dr Dudarewicz :)

Podpisuję się i pod jednym, i pod drugim lekarzem- obaj jak dla mnie najlepsi!

Dopisałam do listy - fuente
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4008
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: mala_mk » 23 lis 2012, 22:45

dr Justyna Makowska (Gameta) - po 2 latach "leczenia się" u innego lekarza trafiliśmy do Niej i po paru miesiącach oczekiwaliśmy córci. Jest sympatyczna, delikatna, bardzo rzeczowo odpowiadała nam zawsze na wszystkie pytania, no i najważniejsze czułam się, że wreszcie ktoś się nami zajął, odpowiednio zdiagnozował i wykonał wszystkie potrzebne badania - dzięki Niej mam Lenkę, więc wielkie TAK
Audiolka pisze:Kozarzewski zdecydowanie TAK.
podpisuję się

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek Obrazek
mala_mk
 
Posty: 357
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:13
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Butik_ciazowy » 26 lis 2012, 11:57

Polecam dr. Lipecką-Kidawską. Prowadziła moją ciążę, kolejki są do Niej kosmicznie długie ale naprawdę warto czekać.
Spotkałam się z opiniami, że jest oschła ale ja mam tylko miłe wspomnienia. Pamiętam jak ciepło mnie przyjęła podczas pierwszej wizyty. Przyszłam potwierdzić ciążę i tuż przed wejściem do gabinetu zauważyłam plamienie. 10 minut zapłakana wpatrywałam się w ekran w bijące serduszko a Ona uspokajała że wszystko jest w porządku :) I mimo tabunu pacjentek zawsze wiedziała kim jestem. Po porodzie zadzwoniła na oddział z gratulacjami.
za Jej namową rodziłam w Madurowiczu - szpital też mogę polecić :)

Dopisałam do listy - fuente
Zapraszamy na zakupy wszystkie przyszłe i obecne mamy!
Awatar użytkownika
Butik_ciazowy
Firma
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2012, 19:58
Lokalizacja: Łódź, Broniewskiego 60
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Butik_ciazowy » 26 lis 2012, 12:00

Fuente pisze:
szaraczarownica pisze:
Na szczęście w międzyczasie umówiłam się do dr. Michała Skoczylasa, którego kilka osób mi polecało i to był prawdziwy strzał w 10.
Bardzo polecam tego lekarza. Kolejną ciążę planuję u niego prowadzić.


Ja również. Nas od początku prowadzi dr Skoczylas. Nie zamieniłabym lekarza na żadnego innego.

EDIT: Dopisane na listę - szara


Podpisuję się pod opieniami na temat dr Skoczylasa. Miałam przyjemność poznać Go na porodówce, na której spędziłam ostatnie 2 tygodnie ciąży.

Dopisałam do listy - fuente
Zapraszamy na zakupy wszystkie przyszłe i obecne mamy!
Awatar użytkownika
Butik_ciazowy
Firma
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2012, 19:58
Lokalizacja: Łódź, Broniewskiego 60
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: ola » 26 lis 2012, 21:18

Ja chodzę do doc Kaczmarka do Gamety - póki co, po to, aby udało mi się być po tej "drugiej stronie mocy". Jestem bardzo zadowolona mimo tego że czasami na wizytę czekam ponad godzinę, to wiem - że i dla mnie dr poświęci ok.30 minut, to naprawdę mogę poczekać :)

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: grafitowa » 27 lis 2012, 15:29

Moją ciążę prowadziła dr Gruszczyńska-Walczak, chodziłam także do niej na wizyty wcześniej przed ciążą, jak i po porodzie. Fachowa, konkretna, życzliwa:) Polecam!

Z kolei USG robiliśmy u doktora Kozarzewskiego w Diasonie i także byliśmy bardzo zadowoleni:)

Dopisałam do listy - fuente
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Puma » 27 lis 2012, 20:27

kakonka pisze:Dr J Górski oprócz tego, że jest serdecznym i ciepłym człowiekiem jest także wspaniałym specjalistą a ja po każdej wizycie u Niego wiedziałam i wiem (nadal do Niego chodzę), że jestem w dobrych rękach :D
EDIT: Dopisane na listę - szara


oj ja sie z ta opinia nie zgadzam nikomu nie polecam tego lekarza trafilam do szpitala w 40 tygodniu po tygodniowym pobycie ordynator dr.Gorski stwierdzil ze moja ciaza jest nie donoszona, robiac USG stwierdzil ze dziecko wazy 2800 i ze mam isc do domu i wrocic za tydzien. Wyszlam ze szpitala w domu przezywalam wielki stres czy wszystko ok i nie wrocilam juz do zgierza tylko trafilam do Poddebic. Pare dni pozniej dr. Migdal Iwona robiac mi usg powiedziala ze dziecko jest przenoszone dlaczego tak pozno przyjechalam ze dzidzius wazy miedzy 4100-4600 i tak tez bylo. Tam mialam stycznosc z dr. Widawskim super lekarz o wszystkim mnie informowal, wyjasnial wszystko w normalnym jezyku pomimo ze bylam pacjentkom ktora zupelnie nie miala tam swojego lekarza. Cala ciaze prowadzil dr. Michiewicz Krzysztof w porzadku lekarz zadnych boli nie lekcewazyl aczkolwiek mial tyle na glowie ze slabo kojazyl pacjentki. Dla prywatnych pacjentek zupelnie inny pewnie jak kazdy. Ogolnie ok oprocz dr. Gorskiego Jaroslawa

USG:
Dudarewicz jak najbardziej polecam super specjalista
i jeszcze jeden ze Zgierza ktorego nazwiska nie pamietam omijac szerokim lukiem ;)

Dopisałam do listy - fuente
Awatar użytkownika
Puma
SuperMama
 
Posty: 659
Rejestracja: 26 lis 2012, 12:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: gebka » 27 lis 2012, 21:04

Ja ciąże prowadziłam u dr n. med. Joanna Stefanowicz w Salve z NFZ na Struga. Również bardzo ja polecam

Dopisałam do listy - fuente
gebka
 
Posty: 123
Rejestracja: 08 lis 2012, 21:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Marta » 28 lis 2012, 14:03

malaJu pisze:A ja leczenie oraz obie ciąże prowadziłam u dr Elżbiety Baś-Budeckiej. Świetny specjalista choć niekoniecznie w typie lekarza tulącego i pocieszającego. Zasadnicza, szybka, zapracowana. No i przyjmuje tylko prywatnie. Tanio nie jest, ale mam do niej kompletnie zaufanie.


Ja tez trafilam do dr Bas-Budeckiej i zupelnie nie zaluje. Tak jak napisala Ju- tania nie jest, to fakt, ale godna zaufania. Jako ze bede rodzic za granica, a ze tutaj opieka medyczna do najlepszych moim zdaniem nie nalezy, to zalezalo mi na tym by przynajmniej te kilka wizyt ktore mialam w Polce byly jak najbardziej rzeczowe i bym sie nie zamartwiala w Anglii. Nie mialam zadnego problemu z umowieniem sie, Pani doktor wiedzac ze nie mieszkam obecnie w Lodzi byla w stanie dostosowac godzine wizyty do mojego (zwykle bardzo krotkiego) pobytu.
Podczas ostatniej wizyty troszke na mnie nakrzyczala, gdyz jej zdaniem za duzo przytylam :lol: Ale moze dzieki temu nie bede wygladac jak opasle angielki :lol:

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta
SuperMama
 
Posty: 3482
Rejestracja: 28 paź 2012, 14:34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 56 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: malaJu » 28 lis 2012, 15:40

Marta, nie bedziesz ;) Ale wiem z własnego doświadczenia, że ma rację z tym pilnowaniem wagi, bo cięzko potem zgubić, jak się jest po trzydziestce ;)
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: tulipan87 » 03 gru 2012, 16:14

Moją ciążę prowadziła dr Kocięba-Gała :) Zgadzam się z tym co napisała Marcka choć ja chodziłam na nfz.

Jeśli chodzi o usg to ja polecam dr. Arkadiusza Papisa( Stommad na Sczanieckiej 9/14), który pracuje też w MP. Z tego co wiem dr prowadzi też ciąże. Jest bardzo ciepłym i kompetentnym człowiekiem.

Dopisałam do listy - fuente
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 10 gru 2012, 14:49

wahalla, włos się jeży na głowie :shock:
Całe szczęście, że Ania dała radę :)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14784
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Puma » 10 gru 2012, 15:19

ja uwazam, ze tak naprawde dobrego lekarza mozna poznac tylko i wylacznie w przypadkach takich jak wahalla opisala gdy z ciaza sie cos dzieje bo kazdy poprowadzi ciaze gdy przebiega ksiazkowo, bardzo dobrze, ze wszystko sie dobrze skonczylo, a salve trzeba omijac
Awatar użytkownika
Puma
SuperMama
 
Posty: 659
Rejestracja: 26 lis 2012, 12:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: gohnia » 10 gru 2012, 15:53

Edi pisze:a salve trzeba omijac
nie generalizowałabym, bo mój lekarz też tam przyjmuje i nie mam mu nic do zarzucenia
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4786
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kakonka » 10 gru 2012, 16:56

gohnia pisze:
Edi pisze:a salve trzeba omijac
nie generalizowałabym, bo mój lekarz też tam przyjmuje i nie mam mu nic do zarzucenia


Mój także. Zresztą teraz mało która ciąża przebiega książkowo niestety.
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: AnnaMaria » 10 gru 2012, 17:07

gohnia pisze:nie generalizowałabym, bo mój lekarz też tam przyjmuje i nie mam mu nic do zarzucenia
potwierdzam na podstawie błędu jednego lekarza nie można oceniać całej kliniki (ja z niej byłam bardzo zadowolona - mam na myśli klinikę )
Awatar użytkownika
AnnaMaria
SuperMama
 
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lis 2012, 10:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 36 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: AnnaMaria » 10 gru 2012, 17:21

wahalla :XC
Awatar użytkownika
AnnaMaria
SuperMama
 
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lis 2012, 10:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 36 times

Następna

Wróć do Szpitale, lekarze i położne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron