Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polecam

Nasze doświadczenia, czyli subiektywnie o naszych ciążach i porodach.

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Puma » 10 gru 2012, 17:32

kakonka akurat co do Twojego lekarza przyjmujacego w salve uwazam ze zasluguje najgorsze zdanie jakie mozna miec o lekarzu dobrze ze poczatek ciazy prowadzil Ci kto inny. No ale kazdy moze miec inne zdanie. Rzeczywiscie wyrazilam sie zle do kliniki nic nie mam, do pracujacych tam poloznych tez nie, swietne kobitki, ale co niektorzy lekarze ...
Awatar użytkownika
Puma
SuperMama
 
Posty: 659
Rejestracja: 26 lis 2012, 12:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kakonka » 10 gru 2012, 17:56

Edi, możesz mieć takie zdanie jakie masz ale wtedy kiedy mogłam stracić dziecko (sama zawiozłaś mnie do szpitala :P) to On się mną zajmował i to On do tego nie dopuścił, za co do końca życia będę mu wdzięczna!!!! to również On zadecydował i wykonał cięcie w odpowiednim momencie. Poleciłam Go (3 ciężarnym - w tym 2 z nich już są mamami- to On przyjmował ich porody) a jedna jest na początku swojej ciążowej drogi i mogę tylko powiedzieć, ze jeśli kiedykolwiek miałabym do niego jakieś zastrzeżenia nie poleciłabym Go nikomu.
wahalla, współczuje przeżyć :?
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: caixa » 17 gru 2012, 20:39

wahalla, ja również współczuję przeżyć. Żadna ciężarna nie powinna tego doświadczać. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś, pisząc o pani dr. Może ktoś się zastanowi zanim się do niej umówi na wizytę.

Ja swoją ciążę prowadziłam u dr. Szalczyńskiego. Ponieważ cały okres ciąży przeszłam zupełnie bezproblemowo zastanawiałam się czego mogę chcieć więcej od lekarza prowadzącego. Ale... na sam koniec zbagatelizował objawy cholestazy i gdyby nie moja mama i jej rada, żebym na własną rękę zrobiła badania i poszła na wizytę już z wynikami, bawilibyśmy się tak kolejne 3 tygodnie. A wtedy mogłoby być dla mojego dziecka za późno.
Kolejny raz ciąży bym nie prowadziła u niego.

Oczywiście polecam dr. Dudarewicza. Cudowny człowiek, bardzo kompetentny.
W szpitalu miałam przyjemność poznać dr. Grzesiaka. Po idiotycznych decyzjach ordynatora i doprowadzeniu mnie do histerii, to dr Grzesiak mnie uspokoił. Wykonywał mi zabieg amniopunkcji. Jego spokój i naprawdę rewelacyjne podejście do pacjenta sprawiło, że mu zaufałam.
To tyle jeśli chodzi o lekarzy, z którymi miałam styczność w trakcie ciąży.

Dopisałam do listy - fuente
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Misiak » 18 gru 2012, 11:16

Edi pisze:ordynator dr.Gorski stwierdzil ze moja ciaza jest nie donoszona, robiac USG stwierdzil ze dziecko wazy 2800 i ze mam isc do domu i wrocic za tydzien.

U mnie dzień przed porodem powiedział, że dziecko waży 2550 i dokładnie z taką wagą ją doktor wyciągnął.:) Po porodzie i całej opiece ciążowej jeszcze raz polecam dra Górskiego. Moja ciąża od 29 tygodnia groziła porodem przedwczesnym, a dr tak się mną zajął, że gdyby nie cesarka w 38 tygodniu to kto wie czy bym nie przenosiła,;)
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4010
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Patrycja11 » 19 gru 2012, 14:12

Moją ciąże prowadziła w mojej małej miejscowości dr. Ilona Bartosiak-Majcher.
Prywatny gabinet w przychodni "ZGODA" w Konstantynowie.
Pracuje również w ICZMP.
Byłam bardzo zadowolona. Dawała skierowanie na wszystkie potrzebne badania, za każdym razem mierzyła mi ciśnienie, ważyła. Jeśli nie chce się płacić za podstawowe badania i za USG to kładzie do siebie na oddział i wszystko jest za darmo w ramach wizyty u niej.
Dodatkowo zawsze jak jest jej pacjentka na oddziale zawsze odwiedza, albo pielęgniarka przychodzi i zaprasza do jej gabinetu.
Odpowiada na wszystkie pytania, zawsze pyta co słychać, jak się czuje.

Jeden minus brak USG w gabinecie.

Ale i tak wykonywał mi je dr. Kozarzewski więc dla mnie problemu nie było.

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 19 gru 2012, 14:31

Powiedzcie mi czy Dr Skoczylas robi USG genetyczne?
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Fuente » 19 gru 2012, 14:41

lmyszka, z tego co wiem to nie. Ja u niego prowadze ciążę i na genetyczne odesłał mnie do Dudarewicza. Ale najlepiej dopytać się w Lux Medzie :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 19 gru 2012, 14:56

No tak ale tam to juz prywatnie. Ciekawe czy może dać skierowanie na genetyczne w ramach abonamentu LuxMedu
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: justine » 19 gru 2012, 15:05

lmyszka, mi Skoczylas robił usg w 13tc w Luxmedzie - badanie przezierności karkowej, na usg połówkowe poszłam już gdzie indziej.
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Fuente » 19 gru 2012, 15:30

justine pisze:mi Skoczylas robił usg w 13tc w Luxmedzie - badanie przezierności karkowej


Ale to jest to standardowe USG w 12 tyg.
Mnie na genetyczne podał listę lekarzy którzy takie badanie wykonują z zaznaczeniem że najlepiej do dudarewicza. Ale podawał mi też Perencową, a ona chyba w Lux Medzie przyjmuje...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 19 gru 2012, 17:52

lmyszka pisze:Powiedzcie mi czy Dr Skoczylas robi USG genetyczne?

Jak będzie potrzeba, to zrobi, ale jeśli jest możliwość odsyła do 3 różnych lekarzy do wyboru: Kozarzewskiego, Dudarewicza lub Perenc.
Tzn jeszcze zalezy które. To z 12 tygodnia uważa, że nie ma potrzeby, ale to z 20 już tak. Tyle, że mówi, że jak u nich, to żeby to w 20 zrobić 2 tygodnie później, bo sprzęt jest mniej dokładny niż mają tamci.
Najlepiej pogadaj z panem doktorem, to Ci powie co masz robić :)

Btw. dzisiaj jak byłam ze Stanisławem u lekarza, to się akurat spotkaliśmy przy recepcji, bo pan doktor przyjechał do pracy :) Oczywiście nie przemknął obok, tylko zamienił 2 słowa. Oj, brakuje mi tych wizyt :D
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Deco-Ania » 19 gru 2012, 18:18

szaraczarownica pisze:Oj, brakuje mi tych wizyt
zawsze możesz coś podziałaś w tym kierunku :D
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 19 gru 2012, 18:21

Na przykład zgubić wszystkie swoje tabletki? :p
Wiem, zafunduję sobie usg :lol: Ale to bym go najpierw musiała przekonać, żeby mi skierowanie wystawił. O, to jest myśl. Okazja do 2 wizyt :lol:
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Deco-Ania » 19 gru 2012, 18:34

szaraczarownica pisze:Na przykład zgubić wszystkie swoje tabletki?
Samo zgubienie nie pomoże... :-) ale na pewno to bardzo ważny punkt w niecnym planie
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kasia_m85 » 25 gru 2012, 17:35

Moją ciążę prowadziła doktor Baś-Budecka. I chociaż milion razy wkurzałam się na nią, uważałam,ze przesadza w różnych kwestiach, niepotrzebnie kładzie mnie na obserwację itp to lekarza nie zmieniłam. I ostatecznie jestem jej bardzo wdzięczna, bo dzięki jej intuicji? doświadczeniu? ostrożności?, albo wszystkiemu naraz moja ciąża zakończyła się szczęśliwie i mam dwie śliczne,zdrowe córeczki. Z perspektywy czasu mogę napisać,że zaopiekowała się moją ciążą bardzo dobrze,a to co wydawało mi się wyolbrzymianiem było zwykłą troską i doświadczeniem w prowadzeniu tego typu ciąż.
I nie zgadzam się,że dr BB jest niemiła czy oschła, może nie jest wylewna,ale dla mnie zawsze była sympatyczna i miła. Może miałam szczęście ;;)

Polecam również dr Dudarewicza i dr Grzesiaka ::)
(chociaż wszyscy trzej ww lekarze pomylili się u mnie w jednej kwestii, ale o tym nie tutaj).

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia_m85
SuperMama
 
Posty: 778
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:20
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 27 gru 2012, 10:32

A czy miał ktos do czynienia z Andrzejem Banaszewski z Limu na Dowborczyków?
Umówiłam sie na jutro na wizytę ponieważ nie wyobrażam sobie wrócić do pracy na 8 h pracy, no nie dam rady tyle czasu wysiedzieć i koniec. Docelowo będę chodzić do dr. Skoczylas/a ale do niego jestem umówiona dopiero na 4.01.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: niesia2708 » 30 gru 2012, 20:05

Zawsze chciałam,żeby moją ciąże prowadziła dr Baś-Budecka, ale ze względu na to,że mam do niej 70 km musiałam poszukać kogoś innego.
W pierwszej wersji miałam zamiar chodzić na NFZ a tylko dodatkowo jeździć do B-B na USG i konsultacje. Niestety po pierwszej wizycie na NFZ wyszłam zła i rozczarowana. Nic nie było widać na USG, lekarz milczący (dr Horyń z Tomaszowa Maz). Pytam czy wszystko w porządku a on na to,że jak na ten etap ciąży to normalnie....Żadnych wytycznych co można a co nie....Tyle tylko,ze skierowania na badania dostałam.
Następnego dnia byłam już u innego lekarza, do którego chodziła moja koleżanka. Dr Haze jest stosunkowo niedrogi i pracuje w jednym z piotrkowskich szpitali, gdzie chciałabym rodzić.Na USG mogłam zobaczyć Okruszka, posłuchać jak bije mu serduszko. Odpowiedział na nurtujące pytania odnośnie leków w ciąży i dał swój numer tel, z którego już w przeziębieniu korzystałam. Myślę,że będę zadowolona z wizyt :)
Co nie zmienia faktu,że nie mogę się doczekać genetycznego u dr B-B :) Nie odmówię sobie tego ;)

Dopisałam do listy - fuente
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9163
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Mał » 02 sty 2013, 15:22

Ja polecam USG w Sonomedice na ul. Nowej - najnowszy sprzęt i wspaniali lekarze - szczególnie dr Aleksandra Wieczorek - przemiła, dokładna, kompetentna, przede wszystkim taśmowo nie wystawia za drzwi jak to robi dr Kozarzewski w Diasonie ;-)
Odpowiada na wszystkie pytania bez pośpiechu.

Dopisałam do listy - fuente
Mał
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:13
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Patrycja11 » 02 sty 2013, 15:38

Mał pisze:przede wszystkim taśmowo nie wystawia za drzwi jak to robi dr Kozarzewski w Diasonie
ale w jakim sensie przepraszam :?:
Bo ja "taśmowo" nigdy nie byłam przez niego wystawiona za drzwi, więc nie bardzo wiem o czym mówisz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Mał » 03 sty 2013, 11:29

Patrycja11 pisze:
Mał pisze:przede wszystkim taśmowo nie wystawia za drzwi jak to robi dr Kozarzewski w Diasonie
ale w jakim sensie przepraszam :?:
Bo ja "taśmowo" nigdy nie byłam przez niego wystawiona za drzwi, więc nie bardzo wiem o czym mówisz.

Ja zdecydowanie byłam, Pan doktor wykonał badanie usg, podyktował tekst do zapisania, podpisał się i jak zaczęłam zadawać pytania uśmiechnał sie, podał rekę, otwrzył drzwi i powiedział do widzenia. Ale w porzadku, nie zapłaciłam za konsultacje tylko za usg widocznie, albo po prostu kiepsko trafiłam. Moje odczucia były co najmniej nieprzyjemne.
Mał
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:13
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: martula_87 » 03 sty 2013, 12:16

Mał, w sumie u mnie było podobnie nie dosc że byłam w szoku bo niestety dr stwierdził że albo nie ma stópki albo może stopy końsko szpotawe albo on sam nie wiem kazał się wytrzec i dowidzenia w progu wychodząc zadawałam pytania co teraz i jedyna odpowiedz przyjśc na usg za 6 tyg ale ja już do niego nie poszłam.
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 03 sty 2013, 12:18

Czyli wychodzi na to, że jak jest ok, to jest dobry, ale jak coś jest nie tak, to nie umie tego przekazać. Ja opisałam w innym wątku swoją przygodę z guzem jajnika zdiagnozowanym u niego.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: martula_87 » 03 sty 2013, 12:35

szaraczarownica, dokładnie ja jego wiedzy nie podważam zresztą sam dr Dudarewicz powiedział że to bardzo dobry specjalista ale jak dla mnie to nie wszytko podejście do pacjentki też szczególnie w momencie kiedy doznaje szoku że z maleństwem jest coś nie tak.
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: klarysa » 03 sty 2013, 12:43

szaraczarownica pisze:Czyli wychodzi na to, że jak jest ok, to jest dobry, ale jak coś jest nie tak, to nie umie tego przekazać

Ja bym tak nie uogólniała, bo mnie np. wszystko przekazał dokładnie, ze szczegółami, nie był niemiły.
Awatar użytkownika
klarysa
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:35
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Patrycja11 » 03 sty 2013, 12:52

klarysa pisze:szaraczarownica pisze:Czyli wychodzi na to, że jak jest ok, to jest dobry, ale jak coś jest nie tak, to nie umie tego przekazać Ja bym tak nie uogólniała, bo mnie np. wszystko przekazał dokładnie, ze szczegółami, nie był niemiły.
zgadzam się z klarysa
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 03 sty 2013, 12:56

Ale to nie chodzi o to, że jest niemiły. Jest bardzo uprzejmy. Ale przekazuje niektóre wieści tak, że zamiast uspokoić powoduje panikę.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: mala_mk » 03 sty 2013, 21:35

szaraczarownica pisze:Ale przekazuje niektóre wieści tak, że zamiast uspokoić powoduje panikę.
u mnie było odwrotnie. Uspokoił mnie po tym, jak to ja wpadłam w panikę i dokładnie i spokojnie odpowiedział mi na wszystkie pytania.
Obrazek Obrazek
mala_mk
 
Posty: 357
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:13
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: dorotka847 » 04 sty 2013, 12:20

Ja w ciaży małam do cznienia z 3 ginekologów:
dr. Stefanowicz (Salve) zdecydowanie NIE - robiłam u niej USG i byłam na wizycie kwalifikacyjnej do porodu. Starała się być miła jednak usg zrobiła bardzo szybko nie zainteresowała się tym że zgłaszałam bule żołądka i że kilka dni wcześniej miałam zatrucie. Na wizycie kwalifikacyjnej w 32 tygodniu straszyła że szyjka krótka i mogę wcześniej urodzić, przepisała 4 opakowania nospy, której po konsultacji z moim lek. prowadzącym oczywiście nie wzięłam a urodziłam w 42 tygodniu przez cc.
dr. K. Wójcik-Krowiranda (Dermed, szp. Kopernika Łódź)raczej TAK - prowadziłam u niej ciąże i w sumie większych zastrzeżeń nie mam. Jest bardzo nastawiona na naturalny poród i karmienie piersią i raczej trzeba ją o wszytko pytać bo sama mówi tylko to co konieczne.
dr W. Wiliński (Salve) ZDECYDOWANIE TAK - ostatnie dwa tygodnie ciąży byłam pod jego opieką i on wykonywał mi cc. Jest konkretny, dokładny, wszytko tłumaczy zleca i wykonuje wszystkie badania do tego jest bardzo sympatyczny. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze w ciąży to chcę by to on ją prowadził.

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek
Awatar użytkownika
dorotka847
 
Posty: 37
Rejestracja: 02 sty 2013, 13:00
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Fuente » 05 sty 2013, 1:57

wyczytałam właśnie, że dr. Wiliński nie przyjmuje już w Salve... nie kwalifikuje też do porodów. Nie wiem czy wspólpracuje jeszcze z samym szpitalem, ale wizyt na pewno nie prowadzi niestety...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: dorotka847 » 06 sty 2013, 13:05

Jak ja rodziłam we wrześniu i tez już nie kwalifikował i nie przyjmował bo był ordynatorem na oddziale i tam był obecny od poniedziałku do piątku od rana.
Obrazek
Awatar użytkownika
dorotka847
 
Posty: 37
Rejestracja: 02 sty 2013, 13:00
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: maskotka » 06 sty 2013, 15:00

Moją ciąże prowadziła dr Jolanta Gawlik przyjmująca w Lux Medzie na Milionowej 2G. Ja osobiście byłam zadowolona. Co prawda dużo osób zarzuca pani dr zdecydowanie za małą wylewność w kwestii informacji dla pacjentki i chyba coś w tym jest, ale jak już się o coś zapyta to bez problemu uzyska się pełną odpowiedź. Pani dr według mnie zyskuje przy bliższym poznaniu. Polecam ją również dziewczynom które mają bądź miały problemy z tarczycą, bo jest ona też endokrynologiem dzięki temu kwestie tarczycowe też całą ciąże (i po ciąży) miałam dobrze zadbane. Kolejny dla niej plus to to, że jest jedynym lekarzem u którego byłam który podczas każdej wizyty bada piersi (zarówno przed, w trakcie jak i po porodzie) i sam pilnuje terminów cytologi itp.

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maskotka
SuperMama
 
Posty: 514
Rejestracja: 06 sty 2013, 8:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 34 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: elao » 06 sty 2013, 16:57

Moją ciąże prowadził dr Witold Pietrzak (w Medicover) - jestem zadowolona. To była moja pierwsza ciąża więc ja miałam mnóstwo obaw ale wizyty u Pana dr mnie uspokajały, Odpowiadał na moje pytania. Po kilku wizytach Pan dr stał się bardziej otwarty - duzo dopowiadal od siebie. Ja osobiście polecam ::)

Jeśli chodzi o USG to wykonywałam badania u kilku lekarzy:
- dr Stefanowicz - nie polecam, bardzo szybko zrobione USG ( w 4 minuty), poza wymiarami dziecka nic się nie dowiedziałam o dzidziusiu (a pytałam). Z drugiej strony my się spóźniliśmy na wizytę (jak weszliśmy do gabinetu zostało jeszcze 10 minut czasu) a Pani dr bardzo chciała wyjśc punktualnie więc pewnie stąd ten pośpiech ale ogólne odczucia mam na nie
- dr Dorota Wyrwas - robiła dokładne USG, wszystko wytłumaczyła, pokazała na monitorze :) przed wizytami zapoznała się z historią ciąży, skierowaniem na badanie. Polecam ::)
- dr Dudarewicz - u niego wykonywaliśmy USG połowkowe - dokładne badanie, wszystko wyjaśnił, odpowiedział na pytania. Też polecam :)

Dopisałam do listy - fuente
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elao
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 gru 2012, 17:47
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 18 times
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: kakonka » 06 sty 2013, 17:03

elao pisze:- dr Dorota Wyrwas - robiła dokładne USG, wszystko wytłumaczyła, pokazała na monitorze :) przed wizytami zapoznała się z historią ciąży, skierowaniem na badanie. Polecam ::)

ja także :) to Ona wykryła krwiaka :)

Dopisałam do listy - fuente
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Fionka » 06 sty 2013, 17:18

dorotka847 pisze:dr. K. Wójcik-Krowiranda (Dermed, szp. Kopernika Łódź)raczej TAK - prowadziłam u niej ciąże i w sumie większych zastrzeżeń nie mam. Jest bardzo nastawiona na naturalny poród i karmienie piersią i raczej trzeba ją o wszytko pytać bo sama mówi tylko to co konieczne.


Duże TAK.
Prowadziła moją ciążę. Konkretna, nie cacka się. W moim przypadku (depresja, nerwica lękowa) odpowiadała nawet na najbardziej durne pytania, odbierała wszystkie telefony, odpowiadała na każdego smsa. Zdecydowanie polecam !! ::)

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fionka
SuperMama
 
Posty: 684
Rejestracja: 01 lis 2012, 8:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: gohnia » 06 sty 2013, 19:16

elao pisze:dr Dorota Wyrwas - robiła dokładne USG, wszystko wytłumaczyła


Też polecam USG u niej, ponieważ jest bardzo konkretna i dokładna

Dopisałam do listy - fuente
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4787
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 07 sty 2013, 6:59

Powiedzcie mi czy do Dudarewicza żeby umówić się na wizytę należy zadzwonić na ten numer komórkowy z jego strony ?
Czy są gdzieś inne namiary na niego?
Gdzie warto się udać, gdzie ma najlepszy sprzęt?
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Misiak » 07 sty 2013, 7:21

lmyszka, tak, zadzwoń na komórkę. Dr Ci wszystko wyjaśni. Jak nie odbierze to oddzwoni. W swoim gabinecie ma bardzo dobry sprzęt i tylko na takim pracuje, bo tylko na takim myślę można wyczytać tyle, ile on wyczytuje. ;)
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4010
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Fuente » 07 sty 2013, 11:07

lmyszka, komórka ew. mail. Chociaż on z tego co mówił woli kontakt telefoniczny. Trzeba probować jak nie odbiera, dzwonic później. Czasem odbiera i prosi o kontakt np za dwie godzinki :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 07 sty 2013, 11:11

No właśnie się zbieram żeby zadzwonić :)
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 07 sty 2013, 13:07

Nie wiem czy to dobre miejsce, bo nie chodzi o lekarza jako tako tylko usg :)

Chodzi mi o polecenie lekarza z Luxmedu do wykonania usg genetycznego.
Umówiłam sie do Dudarewicza ale chcę tez zrobić USG w ramach NFZ, jak będzie wszystko ok to odwołam USG prywatne bo 260 zł to dla mnie bardzo duzy wydatek.
Miałyście styczność z lekarzami, który jest dokładny i ma podejście do pacjenta? v
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Malwina » 07 sty 2013, 13:26

lmyszka, mi robił USG Skoczylas :)

Ja jestem zadowolona. Badanie trwało 20 minut, pokazywał mi co robi i starał się wykonać bardzo dokładnie pomiary.

Dostałam też z 8 zdjęć.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: martula_87 » 07 sty 2013, 13:32

lmyszka, jeżeli chcesz isc taniej prywatnie na usg genetyczne to jeszcze możesz w Diasonie umówic się i chyba cos ok 180zł się płaci no i w Rzgowie Gameta była też tańsza napewno.
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: szaraczarownica » 07 sty 2013, 13:47

lmyszka pisze:Chodzi mi o polecenie lekarza z Luxmedu do wykonania usg genetycznego.

Skoczylas lub Błaszczyk. Z naciskiem na pierwszego, bo Błaszczyk jest ok, ale Skoczylas sympatyczniejszy :lol:
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: lmyszka » 07 sty 2013, 14:47

a ja na wizycie wywnioskowałam że Skoczylas nie robi USG genetycznych, jak to ujął: - na następnej wizycie dam Pani skierowanie na USG genetyczne, umówi sie Pani do jakiegoś lekarza :)
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Malwina » 07 sty 2013, 15:09

Bo on nie narzuca, ale on też wykonuje USG :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: AnnaMaria » 07 sty 2013, 16:12

ale takie typowe usg genetyczne robione pomiędzy 11a 13+6 tc ciąży powinien wykonywać lekarz który ma ma certyfikat FMF (piszę powinien choć to tak naprawdę decyzja każdej z nas czy tego chce czy nie) tu jest lista takich lekarzy https://courses.fetalmedicine.com/lists/web
niestety nie jest ona ułożona miastami tylko nazwiskami lekarzy z całej Polski z Łodzi na pewno są Baś-Budecka,Dudarewicz, Kozarzewski i Stefanowicz (z innymi nie miałam styczności)
Awatar użytkownika
AnnaMaria
SuperMama
 
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lis 2012, 10:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 36 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Malwina » 07 sty 2013, 16:44

No to Skoczylas też jest :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: mama_szymka » 08 sty 2013, 11:21

lmyszka pisze:Moją ciążę prowadził Leszek Gottwald. Trafiłam do niego przez zupełny przypadek, zależało mi na szybki potwierdzeniu ciąży.
Genialny, mega delikatny lekarz. Zlecał wszystkie możliwe badania na NFZ, robił mi często USG, na każdej wizycie słuchał bicia serca dziecka takim specjalnym urządzeniem.
Polecam go z całego serca. Mimo, że już nie przyjmuje w Salve to jak bym zaszła w drugą ciąże to bym jeździła do niego na drugi koniec miasta :)
Nie bardzo przypadła mi do gustu jesgo żona, która asystowała przy wizytach ale akurat zaszła w ciąże i rzadko bywała :)

dodano na listę lmyszka

mnie też prowadził ciąże dr Gottwald, ale uczucia mam mieszane. Tzn jest bardzo dobrym onkologiem, ale jeżeli chodzi o położnictwo to raczej jest to sposób na zarabianie pieniędzy. (bardziej zależy na tym jego żonie - podobnie jak Imyszka nie przypadła mi baba do gustu). Jest bardzo miły, delikatny, wszystko opowie, ale mam kilka zastrzeżeń - o kilku badaniach musiałam mu przypominać, a z aparatem do usg ma ewidentny problem i sprawia wrażenie jakby robił je może 2 raz w życiu :( super lekarz ale nie do końca wiem, czy kolejną ciąże też bym prowadziła u niego. Czuję niedosyt

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek

Obrazek
mama_szymka
 
Posty: 41
Rejestracja: 05 lis 2012, 10:37
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: agnieszka19 » 08 sty 2013, 11:59

Ciąże póki co prowadzę u Doktor Kuzmeckiej, w Madurowiczu. Zadowolona jestem bardzo. Pani doktor poświęca każdej pacjentce dużo czasu, spokojnie odpowiada na pytania. Pół godziny w gabinecie to w zasadzie norma- minusem tego jednak jest zazwyczaj długie oczekiwanie w kolejce...
Pani doktor zleca wszystkie ptrzebne badania i nie ma jakiś norm, że może ich zlecić tylko np.3
Na początku wydaje się mało sympatyczna, ale to tylko pozory, choć miewa też humory.
Póki co wielkie TAK dla Pani doktor.

Dopisałam do listy - fuente
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Lekarze ginekolodzy prowadzący ciążę - polecam/nie polec

Postautor: Malwina » 08 sty 2013, 14:12

Mnie dr Kuzmecka na IP w Madurowiczu badała. Bardzo sympatyczna Pani Dr. Bardzo starała się mnie przyjąć, ale jej się nie udało, bo nie miała gdzie mnie położyć. Bardzo pozytywne wrażenie odniosłam.

Dopisałam do listy - fuente
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szpitale, lekarze i położne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość