Drewniane puzzle

Drewniane puzzle

Postautor: Gosiaczek » 06 sty 2013, 14:33

Dziewczyny czy orientujecie się czy puzzle Mellisa&Doug mają pod spodem obrazek? Mówię o tych http://www.melissaanddoug.com/african-p ... saw-puzzle Szukam i szukam i wszyscy mają te same informacje tylko nie to co mnie interesuje.

A może znacie jakieś inne fajne drewniane puzzle, które są na podstawce i po wyjęciu widać obrazek, który dziecko ma ułożyć?
Moja Polka ma 3 lata i szukam dla niej tego na prezent urodzinowy.

Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
Gosiaczek
 
Posty: 53
Rejestracja: 03 sty 2013, 12:00
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Drewniane puzzle

Postautor: PrezentDesign » 07 sty 2013, 12:20

Gosia- w Gust Polu na św. Teresy czasem się trafią takie puzzle, są dobrej jakości, mają obrazek pod spodem itd, a kosztują grosze, tyle że nie wiem czy teraz akurat są i jakie obrazki, musiałabyś pojechać zobaczyć.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PrezentDesign
Firma
 
Posty: 54
Rejestracja: 02 sty 2013, 14:28
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Drewniane puzzle, klocki i nie tylko

Postautor: megihaha » 25 wrz 2013, 16:11

Dziewczyny zapraszam do mnie, wraz z mężem robię ręcznie malowane, drewniane puzzle, klocki, wieszaczki na ubrania, miarki wzrostu, wszystko, co dusza zapragnie dla dziecka. Na zamówienie każda postać z bajki, puzzle z ukochanymi bohaterami :) Puzzle urodzinowe, spersonalizowane, idealne na prezent zamiast kartki i kwiatka.
(tu była niedozwolona reklama - malaJu)
Dla mam z forum 20% zniżki na gotowe rzeczy z allegro.
Zapraszamy do kupowania i zamawiania :)
megihaha
Firma
 
Posty: 48
Rejestracja: 10 sty 2013, 10:50
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Drewniane puzzle

Postautor: malaJu » 25 wrz 2013, 18:47

megihaha, gratuluję pomysłu i życzę powodzenia w biznesie, tym niemniej mamy specjalny dział na tego typu ogłoszenia i wątki:
viewforum.php?f=110
Zanim założy się taki wątek, trzeba jego istnienie omówić z Administracją, gdyż reklama jakakolwiek, umieszczana bez takowego pozwolenia, jest pogwałceniem Regulaminu.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Drewniane puzzle

Postautor: szaraczarownica » 18 maja 2014, 20:41

Odświeżam temat. U nas może nie totalna klapa, ale ich nie lubimy. Drewniane puzzle są grube, co powoduje, że ciężko się je rozkłada na części i czasami również składa. Może dla starszych dzieci są bezproblemowe, ale dla małego miłośnika puzzli, jak nasz, stopień skomplikowania wykonania znacząco przewyższa możliwości manualne naszego syna.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times


Wróć do Zabawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości