Zatrzymać laktacje

Re: Zatrzymać laktacje

Postautor: caixa » 09 wrz 2016, 12:20

malulu, zaczęłam dziś brać leki więc nie mogę. Odciągam od 1 września i to coraz mniej. Myślałam, że tydzień wystarczy ale nadal robią się pełne. Zainwestuję chyba w szałwię. ;;))
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Zatrzymać laktacje

Postautor: malulu » 09 wrz 2016, 12:40

caixa pisze:zaczęłam dziś brać leki więc nie mogę
no tak, to wszystko wyjaśnia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Zatrzymać laktacje

Postautor: ava » 09 wrz 2016, 14:30

caixa, super, że udało Ci się tyle karmić. Zwłaszcza przy Twoim trybie życia, naprawdę szacunek!
caixa pisze:Zainwestuję chyba w szałwię.
Polecam ::)

U mnie tym razem zatrzymanie laktacji wyglądało inaczej niż za pierwszym razem. Wtedy młody miał prawie 1,5 roku, były 1-2 karmienia na dobę i to ja podjęłam decyzję o końcu karmienia. Teraz to mniejszy, w wieku niespełna 8 m-cy, o tym zdecydował, nie pytając mnie o zdanie ;;) Tak jak pisałam w innym wątku na początku (przez 10 dni) miałam nadzieję, że mu się odwidzi, więc regularnie (3 razy na dobę) ściągałam dla niego mleko. Kiedy skończył równe 8 m-cy i nadal trwał przy swoim, odpuściłam. Zaczęłam pić szałwię (po 3 szklanki dziennie, potem po dwie, ostatnią wypiłam chyba przedwczoraj), ale mleko i tak jeszcze musiałam odciągać (żal było wylewać, więc dostawał to do picia), tyle że robiłam to rzadziej (przez pierwsze ok. 3-4 dni dwa razy na dobę, potem raz, a po ok. 10 dniach przestałam) i nie odciągałam wszystkiego, tylko coraz mniej i mniej, tak żeby piersi "zmiękły" ;)
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8875
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Poprzednia

Wróć do Początki Karmienia Piersią

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości