SPA - Wasze doświadczenia

Gdzie, za ile i na jak długo pojechać i się zrelaksować :)

SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: Audiolka » 26 mar 2014, 8:31

Gdzie pojechać, aby wypocząć, zregenerować swoje ciało poprzez kąpiel i zabiegi kosmetyczne? I nie piszę tutaj o tym "najbardziej" znanym, Łódzkim SPA, znajdującym się w Matce Polce ;;)

Jakiś czas temu kupiliśmy znajomym w ramach prezentu ślubnego taki dwudniowy pobyt w SPA (z tego co pamiętam, było to w okolicach Inowłodza(?)). Oni BARDO zadowoleni, zrelaksowani i co najważniejsze, pojechali SAMI, bez dzieci - więc odpoczynek pełną gębą 8-)
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: hakman56 » 15 mar 2017, 20:09

Ja nigdy jeszcze nie byłam w SPA. am nadzieje, że może kiedyś mąż mi taka wycieczkę zafunduje :)
hakman56
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2017, 20:06
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: meten » 03 kwie 2017, 19:49

ja byłam:)
i wiecie co? trochę przereklamowana sprawa. No wiecie...gdybym miała kasy jak lodu no to fajna sprawa - jeździć co drugi tydzien - bo wtedy to pewnie są efekty.
Po jednorazowym występie można mieć co najwyżej gładszą skórę - ale też na jakiś czas - krótki - za krótki jak dla mnie na ta kasę. Peeleng w domu też załatwia sprawe.
Druga sprawa relaks - zależy kto co lubi - to nie dla mnie. wolę aktywny wypoczynek
meten
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: dalkadil » 23 kwie 2017, 14:50

Ja bylam pare razy w spa, takim dziennym w duzym miescie jak i w takich w uzdrowiskach lub ulokowanych w ustronnych miejscach. Wrazenia rozne, miejsce nie rowne miejscu. Jakosc oferowanych uslug zalezy od wielu czynnikow/sama zapewne wiesz/ . W Bielsku-Bialej nigdy nie bylam, ale skoro kolezanka twoja byla i byla zadowolona to powinno byc ok.
Co do zabiegow to wszystkich nie pamietam. Powinnas wybierac je kierujac sie wlasnymi potrzebami. Ja np. zawsze mazylam o masazu goracymi kamieniami ale po konsultacji okazalo sie ze jestem za wrazliwa i sie nie nadaje
dalkadil
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 14:45
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: jawiki1 » 26 lip 2017, 11:46

Ja raz była w daily spa. Kilka godzin zabiegów. Dostałam jako prezent z Grupona. Generalnie bardzo przyjemnie. Maseczki, piling, kąpiele. Wyszłam młodsza o kilka lat :)
jawiki1
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2017, 11:39
Lokalizacja: Bielsko teraz
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: koksowa » 25 paź 2017, 12:25

Raz na jakiś czas... chętnie bym się wybrała do SPA :) Ale póki co to mnie nie stać! Może kiedyś :)
A poza tym generalnie lepiej się bawię jak aktywnie spędzam czas - najchętniej to pojechałabym na jakąś długą wyprawę i chodziła, chodziła, chodziła. Chociaż teraz z tym wielkim brzuszyskiem to chyba bym nie dała rady.
koksowa
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 paź 2017, 11:52
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: Tasia » 04 wrz 2019, 7:22

Ostatnio odwiedzilam to w Nałęczowie i bardzo dobrze sie tam czułam. Polecam miejscowość.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: monia25 » 11 wrz 2019, 7:10

A czy to nie jest miejsce dla emerytów głównie ?
jupi
Awatar użytkownika
monia25
 
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2014, 12:06
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: SPA - Wasze doświadczenia

Postautor: Rajmund44 » 20 paź 2021, 13:05

Ja byłem kilka razy :) Przy pierwszym razie byłem nastawiony do tego sceptycznie, a kolejnej wizyty doczekać się nie mogłem!
link usunięty jako niezgodny z regulaminem - Emi
Awatar użytkownika
Rajmund44
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2021, 12:46
Lokalizacja: Zamość
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Podróże po Polsce i świecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość