Zajęcia taneczne dla maluchów

Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: Paulina S. » 29 lis 2017, 21:58

Zajęcia taneczne dla maluchów, konkretnie interesują mnie doświadczenia mam trzylatków ;)

Czy Wasze dzieci w tym wieku chodziły/chodzą na tańce >D Gdzie? Dodatkowe zajęcia w przedszkolu (poza rytmiką), szkoła tańca, spotkania małych balerin? ;;)

ola, pisałaś, że Hania chodzi na tańce do Egurroli. Możesz napisać jak wyglądają tam zajęcia?
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: hatifnatka » 30 lis 2017, 1:18

Paulina S., u nas w przedszkolu są dwa razy w tygodniu zajęcia taneczne prowadzone przez studio tańca metronom. Moje dzieciaki są zadowolone ::)
T 2011 <3 A 2013 <3
Awatar użytkownika
hatifnatka
SuperMama
 
Posty: 3995
Rejestracja: 04 lut 2013, 11:07
Has thanked: 94 times
Been thanked: 92 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: agunia » 30 lis 2017, 8:30

Moje chodza na zumbe w osedlowym klubie Kubus.Zajecia 45min.niby od 4 r.z ale i Kornelka chodzila juz rok temu i Agatka chodzo teraz.obie uwielbiaja.Prowadzaca jest genialna.teraz przygotowuja wystep na mikolajki to ocenie ;) Fajne jest to ze placisz po prostu za zajecia albo kupujesz karnet na 5 zajec ale zadne nie przepadaja.
Ja osobiscie sie obwaialam zapisywania do szkol tanca ze wzgledu wlasnie na chproby a tam nikt Ci juz pieniedzy nie zwraca.Moze za rok
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: martula_87 » 30 lis 2017, 8:45

agunia, zgadazm się Marta jest genialna. Ja też dzięki niej pokochałam Zumbe. U nas w przedszkolu też w tym roku prowadzi zajęcia i wszystkie dzieci chcą chodzic.Paulina S., masz chyba blisko do Klubu Kubuś na Widzewie wschodzie?????moze warto by było dopytać i spróbować szczegolnie że płacisz tylko za zajecia na których dziecko jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: kasieńka 85 » 30 lis 2017, 13:07

Paulina S., moje dziewczyny chodzą do osiedlowego klubu. Za miesiąc płacimy 60,00. Prowadzi je świetna instruktorka-p. Cisek. Ma podejście do dzieci, wie czego chce ich nauczyć. Mamy porównanie, bo byliśmy w kilku miejscach na zajęciach. Nie mamy parcia oczywiście, żeby były tancerkami, nam chodzi głównie o atrakcyjne dla nich spędzanie czasu.
Dziewczynki uwielbiają uczestniczyć w zajęciach. Niemniej jednak wg pani Gabrysia nie jest jeszcze gotowa. Interesuje ją scena, rozmowa z koleżanką a nie taniec. Mimo tego, powiedziała, żeby uczestniczyła. O dziwo Gabrysia dużo pokazuje.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: ola » 30 lis 2017, 19:47

Paulina S. pisze:ola, pisałaś, że Hania chodzi na tańce do Egurroli. Możesz napisać jak wyglądają tam zajęcia?
tak chodzi :) Był mały kryzys - nawet już zaczęłam pisać o rozwiązanie umowy. Chodzimy od września, bez problemów było. Tak jakoś w połowie października coś się odmieniło, zaczęła mówić że pani "Wita się z misiami, a ona nie chce się witać. Dzieci przynoszą misie, a ona nie chce itp." Było stanowcze NIE, że ona nie będzie chodziła, że możemy wypisać. Najlepszy był tekst "Na tańce nie chce chodzić, tylko do przedszkola" (Później czekałam na dzień kiedy powie "Nie chcę iść do przedszkola, chcę zostać w domu ;) - ale póki co chętnie chodzi do przedszkola).

Odpuściliśmy nic nie mówiliśmy o tańcach przez kilka dni i teraz znowu chętnie chodzi na tańce. Ale tym razem z misiem chodzi (do przedszkola nie zabiera, głównie zabiera autka :) )

Pierwsze zajęcia były razem z rodzicami. Bardziej takie organizacyjne. Kolejne zajęcia dzieci już same poszły. Wiadomo jak jest taka potrzeba i dziecko dłużej potrzebuje na zaklimatyzowanie się, to rodzic też może być w sali. Mają przerwę na picie, ale to na sali, więc dzieci od razu mają ze sobą wodę.
Jestem bardzo zadowolona :)

Paulina S., polecam :) jak coś to pisz, pytaj - a może i spotkamy się na korytarzu czekają na nasze tancerki :)
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: Paulina S. » 30 lis 2017, 20:01

martula_87, racja, do Kubusia jest niedaleko. Muszę zapytać co i jak :) Sama kieeedyś chodziłam tam na kurs tańca >D kasieńka 85, to jest ta szkoła tańca na Zarzewie, przy Tatrzańskiej?

Zastanawiam się czy Laura nie jest jeszcze za mała na takie zorganizowane zajęcia. Cóż, nie przekonam się, póki jej nie zaprowadzę :)
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: kasieńka 85 » 30 lis 2017, 20:22

Paulina S., nie, my chodzimy do osiedlowego klubu a nie do szkoły Cisków.

Spróbujcie, to nic nie kosztuje.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: Bian » 30 lis 2017, 22:20

kasieńka 85 pisze:Prowadzi je świetna instruktorka-p. Cisek.

U nas dzieciaki w przedszkolu miały zajęcia prowadzone przez p. Krzysztofa Ciska w zeszłym roku, w tym chyba się nie dogadali, a żałuję, bo Hanna była zachwycona!
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: Paulina S. » 06 lis 2019, 17:49

Balet dla (prawie) pięciolatki? Najlepiej na Widzewie. W Kubusiu zajęcia są dla dzieci od szóstego roku życia.

agunia, dziewczynki chodzą w tym roku na zumbę lub inne zajęcia taneczne?
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Zajęcia taneczne dla maluchów

Postautor: agunia » 06 lis 2019, 20:45

Paulina S chodzi tylko Agatka na zumbe ale na Olechow.do tej samej Pani co w Kubusiu ale wlasnie w tym roku w Kubusiu tylko dla starszych.
Na balet chodzily w tamyym roku tez na Olechow do Karuzeli.ale w tym roku juz nie chcialy.
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times


Wróć do Edukacja i Sztuka dla dzieci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron