Jakie damskie perfumy polecacie

co kupić, gdzie kupić, a czego nie kupować

Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: krys_k » 05 lip 2018, 8:17

Chciałabym kupić sobie coś kwiatowego, eleganckiego ale jednocześnie trwałego.

Co polecicie w cenie do 100 zł?
Pozytywna :)
Awatar użytkownika
krys_k
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lip 2015, 10:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: fzone » 06 lip 2018, 12:52

Dwa zapachy:
Fly Hight mexx - zapach jest srednio trwały ale moim zdaniem przepiękny i idealny na lato
Love&Desire wersja damska w rózowej butelce - są to perfumy z feromonami ale powiem Ci,ze same z siebie są piękne, niby słodkie i kwiatowe a jednak mają w sobie tą świeżość. Poza tym jak na swoją cenę to mega dobrze się utrzymują......
fzone
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2016, 9:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: krys_k » 09 lip 2018, 13:25

No właśnie sobie na nie patrzę ale love desire znalazłam w czarnej butelce, która jest jednak poza moim zasięgiem cenowym ;) Swoją drogą to fermony działają?
Pozytywna :)
Awatar użytkownika
krys_k
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lip 2015, 10:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: fzone » 10 lip 2018, 12:50

Moim zdaniem coś w tym jednak jest. Przekonałam się o tym kilka razy. W pracy jak zebrałam za nie najwięcej komplementów ze wszystkich zapachów jakie miałam na sobie. No i ogólnie w kontaktach towarzyskich. Nie zależy mi tutaj na znalezieniu faceta bo już faceta mam, ale jednak ładny zapach znacznie polepsza postrzeganie nas przez drugą osobę. O czym w swoich książkach pisał Lew Starowicz (polecam o miłości, tam dokładnie opisane jest działanie feromonów). A i pisze tutaj nie o wersji premium w ciemnej butelce ale o wersji różowej w jasnej o tych :

Obrazek
fzone
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2016, 9:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: krys_k » 11 lip 2018, 13:11

Znajdę je w takim razie w jakiejś drogerii stacjonarnej? Chciałabym powąchać.
Pozytywna :)
Awatar użytkownika
krys_k
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lip 2015, 10:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: fzone » 16 lip 2018, 13:04

Nie widziałam niestety :( Ogolnie zamawiałam w sieci, z tego co widziałam to jest możliwość zamówienia wersji mini o pojemności 15 ml, ale nie jest dużo tańsza od wersji 50 ml tak więc moim zdaniem średnio się to opłaca i jednak lepie jest kupić sobie większe.
fzone
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2016, 9:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Jakie damskie perfumy polecacie

Postautor: marlina » 22 mar 2019, 10:53

No właśnie czytałam o nich na innym forum (chyba wizażu z tego co pamiętam), no i dziewczyny sobie je zachwalały Ostatnio równiez zastanawiałam się czy sobie ich nie zamówić. Chociaż szkoda, ze faktycznie nie można ich dorwać w sklepie stacjonarnym.... Możesz w takim razie napisać mniej wiecej jaki jest to zapach?
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Porady zakupowe i nie tylko

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości