Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

czyli gdy potrzebujemy lajków, wypełnienia ankiet, szukamy pracy, dajemy zajęcie itd.

Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

Postautor: mozajka » 16 paź 2018, 9:10

Dziewczyny chciałabym kupić sobie nowy telefon. Chciałabym by miał dobry aparat i robił ładne zdjęcia. Czy jakiś model możecie polecić? Na Komórkomacie te z większą ilością pixeli to iPhone, Samsungi i Xioami. Który warto kupić?
mozajka
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, 15:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

Postautor: Justinaa » 17 paź 2018, 19:55

dla mnie Samsung S9 Plus ma fajny tryb live focus dzięki któremu można uzyskać megaleria efekt rozmytego tła6
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

Postautor: Misiak » 18 paź 2018, 20:53

Huawei P20 pro, samsung s9. Cenowo niżej samsung s8, a jeszze niżej huawei mate 20 lite.
Przerabiałam ostatnio temat. 3 pierwsze telefony robią mega zdjęcia, ale niestety poza moim zasięgiem cenowym są... więc zostanę pewnie przy tym czwartym, ale w sumie też nie wiem kiedy go kupię, zawsze są ważniejsze wydatki a to koszt ok 1400 zł.
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

Postautor: kakonka » 20 paź 2018, 7:11

Misiak pisze:Huawei P20 pro, samsung s9.

ja mam samsunga s9, mąż Huawei p20 (nie pro) i mamy porównanie- w trybie auto zdjęcia z jego telefonu są bardziej nasycone kolorami, wręcz nierealne (zdjęcia z Korfu wyglądają jak z "raju" :P ) w Samsungu - naturalne oddanie kolorów- chyba ze poszperamy w ustawieniach :P
rozmycie tła jest w jednym i w drugim, z tym ze w Huawei jak fotografujesz tylko osobę włącza się z automatu tryb portretowy

moja siostra ma Huawei Mate 20 Lite i też robi świetne foty, moja druga siostra ma Iphona 7s i tez większej różnicy nie widzę. Tak naprawdę to wszystko zależy od zasobności portfela, bo... "skoro nie widać różnicy to po co przepłacać" :P
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

Postautor: misia-misia » 20 paź 2018, 20:52

Ja mam Huawei p20 Pro i powiem szczerze na wyjeździe tylko nim zdjęcia robiłam. Zdjęcia robi naprawdę super, nawet nocne.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Jaki model telefonu z dobrym aparatem?

Postautor: Blue » 06 lip 2020, 18:57

Samsung A51.Wszystko wychodzi na fotach nawet lepiej niż w relau :lol: Kolosalna różnica z poprzednim telefonem.
Ma opcję Smart Beauty i wychodzę dużo mlodziej,jest tam parę bajerów i filtrów,ale nawet i bez tego super się wychodzi.Polubilam selfie :lol: Jeszcze powinien odchudzać :lol: Genialne zdjęcia z bliska,z daleka,wewnątrz też-nasze mieszkanie i ogród wyglądają jak z katalogów tym aparatem.Ja nie jestem gadżeciarą i zmieniam telefon dopiero jak mi szwankuje (co skutkowalo tym,że poprzedni mialam 3-4 lata),ale jednak warto się skusić na częstszą wymianę i skorzystac z tego,że technika idzie do przodu ;;) Nie wiem jak inne funkcje,bo wlasciwie nie korzystam,ale aparat ma niezly.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times


Wróć do Prośby o pomoc/ogłoszenia drobne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość