Nauka hiszpańskiego

Czyli co mam dla Ciebie w ofercie.
Wątki reklamowe publikowane za wiedzą i zgodą Administracji Forum. Wspieramy lokalny biznes. Promujemy Łódzkie Mamy.
Usługa płatna.

Nauka hiszpańskiego

Postautor: daria34 » 23 sty 2019, 6:40

Czy są tutaj osoby które uczyły się lub uczą się języka hiszpańskiego. Będę potrzebowała go do pracy. Pytanie, ile zajmuje efektywne nauczenie się w zasadzie od absolutnych podstaw, do poziomu średniozaawansowanego. Chodzi o to, aby uzyskać pewien poziom komunikatywności w tym języku.
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Nauka hiszpańskiego

Postautor: krys_k » 24 sty 2019, 8:42

Język hiszpański nie jest ekstremalnie trudnym językiem. Poziom trudności jest zbliżony do języka angielskiego. O ile w języku polskim praktycznie wszystkie słowa mogą wystąpić w różnych formach, jest wiele nielogicznych zwrotów np "nie zabrałem niczego" czyli podwójne zaprzeczenie, co w logice oznaczałoby zdanie prawdziwe.
Trochę się rozpisałam, a nie tego dotyczy pytanie :)

Może w Studium Języków Obcych warto jest sprawdzić? Czyli tutaj konkretnie: https://www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-hiszpanski/
Pozytywna :)
Awatar użytkownika
krys_k
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lip 2015, 10:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Nauka hiszpańskiego

Postautor: malaJu » 24 sty 2019, 10:29

daria34, ja się uczyłam na studiach i potwierdzam, że jest bardzo prosty dla Polaka. W Łodzi są dwie szkoły języków romańskich. Studium Języków Romańskich (tak się chyba nazywa) i Casa de la Lingua.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times


Wróć do Moja pasja, moja praca, mój biznes

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości