Pierwsze wózki

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Re: Pierwsze wózki

Postautor: amelia15 » 17 wrz 2018, 22:53

Czy znacie jakieś sklepy online z wózkami spacerowymi?
amelia15
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2018, 22:49
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: camille » 23 lis 2018, 10:48

Online nie warto kupować, ja się już raz nadziałam, wózek był tragiczny, chodzic sie z nim nie dało bo miało się wrażenie, że się rozleci dosłownie. Najlepiej samemu jechać zobaczyć ;;)
link usunięty jako niezgodny z regulaminem
Awatar użytkownika
camille
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2018, 10:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: ameliazawadzka » 08 lut 2019, 8:44

No pewnie że są dostępne wózki z samą gondolą. Wystarczy poszukać np. w sklepach internetowych, cudne, we wszystkich kolorach :)
ameliazawadzka
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2019, 10:29
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Patrycja11 » 24 mar 2019, 13:19

Z racji tego, że moje plecy odmawiały mi znoszenia i wnoszenia kilka razy dziennie Xlandera, kupiłam dla Jagody

Obrazek

Póki co nie mam możliwości przetestowania na dworze, bo choruje, ale jest fajny lekki, zwrotny i składany jedną ręką co zdecydowanie ułatwi mi znoszenie i wnoszenie... Mam nadzieje, że będę zadowolona i ja i Mała :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: marlina » 12 maja 2019, 9:05

Doradzicie jakiś komplet pościeli do wózka?
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: daria34 » 17 maja 2019, 12:10

marlina pisze:Doradzicie jakiś komplet pościeli do wózka?


Polecam postawić na jakość. Dobra pościel to przede wszystkim lepszy komfort oraz wygoda malucha w wózku. Po drugie taką pościel będziesz dość często prała tak wiec jeśli kupisz jakaś tanią chińszczyznę to dość szybko Ci się pościel rozpadnie. Najlepsza będzie bawełna
jest to naturalny materiał odpowiedni dla wrażliwej skóry dziecka
dobrze przepuszcza równięż powietrze i wilgoć
może być prana w wysokiej temperaturze
Spory wybór masz w sklepie Trilli https://www.trilli.pl/
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: gebka » 17 maja 2019, 16:15

Ja nie mialam pościeli do wózka jako kompletu. Mała urodziła sie zimą okrywalam ja grubym kocem i zapinałam ten ochraniacz na wózek. Teraz jak jest juz w spacerówce mamy taka wkładkę mięciutką.
gebka
 
Posty: 123
Rejestracja: 08 lis 2012, 21:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: widzewianka » 30 sie 2019, 13:20

Właśnie przymierzam się do wyboru spacerówki. Nie mam doświadczenia, ale wiele dobrego słyszałam na temat marki 4Baby Shape. Wiem, że chcę coś lekkiego i podręcznego (mieszkam na czwartym piętrze bez windy...). W sumie nie zależy mi specjalnie na terenowych kołach i innych bajerach. Minusem jest fakt, że interesujący mnie model ma obrotowe jedynie przednie koła. Pytanie do was mamuśki - czy jest to odczuwalne podczas jazdy? Nie planuję wielkich wypraw, no ale wszelkie krawężniki i inne niedogodności trzeba jakoś pokonywać :!:
widzewianka
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:14
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Patrycja11 » 30 sie 2019, 13:43

widzewianka pisze: Minusem jest fakt, że interesujący mnie model ma obrotowe jedynie przednie koła.
a to wózki mają obrotowe również tylne koła? :-o
Nigdy się nie spotkałam, dlatego pytam /:)

widzewianka pisze:Pytanie do was mamuśki - czy jest to odczuwalne podczas jazdy?
:XC

Ja mam wózek dla dziecka na piankowych kołach. Sprawdził się i w lesie i na piasku i na chodnikach w mieście. Polecam.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: elisskaa » 25 wrz 2019, 11:45

Polecam sprawdzić na allegro takie wózki z samą gondolą. Gdzieś ostatnio widzałam taką aukcję przeszukując internet w poszukwaniu jakiś ciepłych ubranek na zbliżająca się zimę :)
Awatar użytkownika
elisskaa
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:15
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: fiomall » 31 mar 2020, 19:24

Jeżeli mowa o spacerówce to polecam Euro-cart Flex. Bo to świetna spacerówka z szerokim siedziskiem które posiada wysokie oparcie . Koła są zaś duże i amortyzowane , dzięki czemu sprawdza się na spacerach nawet w trudnym terenie.
fiomall
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2020, 19:16
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: mikita » 26 sty 2021, 9:25

camille pisze:Online nie warto kupować, ja się już raz nadziałam, wózek był tragiczny, chodzic sie z nim nie dało bo miało się wrażenie, że się rozleci dosłownie. Najlepiej samemu jechać zobaczyć ;;)



Teraz możesz za darmo zamówić online i przyjrzeć się wózkowi w domu, ja tam zamawiałam wózek i ta spacerówkę do samolotu od x-landera
mikita
 
Posty: 11
Rejestracja: 06 sty 2017, 18:10
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Makbet16 » 18 mar 2021, 13:43

mikita pisze:
camille pisze:Online nie warto kupować, ja się już raz nadziałam, wózek był tragiczny, chodzic sie z nim nie dało bo miało się wrażenie, że się rozleci dosłownie. Najlepiej samemu jechać zobaczyć ;;)



Teraz możesz za darmo zamówić online i przyjrzeć się wózkowi w domu, ja tam zamawiałam wózek i ta spacerówkę do samolotu od x-landera


Coś takiego! dzięki za podpowiedź :)
podpis usunięty jako niezgodny z regulaminem
Awatar użytkownika
Makbet16
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2021, 13:39
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: LKyper » 17 mar 2023, 9:09

Mamy wózek REKLAMA, bardzo fajna opcja na miasto, lekka i praktyczna. Trudności z poruszaniem się nigdy nie występowały. Wózek to po prostu przestrzeń. Bardzo wygodne jest zdejmowanie kołyski, a rama jest bardzo mocna. Ogólnie rzecz biorąc, świetnie!
LKyper
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2023, 8:51
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Poprzednia

Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości