Karuzela nad łóżeczko

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Karuzela nad łóżeczko

Postautor: szaraczarownica » 19 kwie 2013, 20:50

Czy warto coś takiego kupić? Jakie macie? Grające, z pluszowymi zabawkami, z zabawkami plastikowymi, przenośne, na pilota?

Moim zdaniem absolutnie warto. Chociaż akurat nasz syn zainteresował się karuzelą dopiero gdzieś w okolicy 4 miesiąca, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo wydawało mi się, że muzyka podziała na noworodka kojąco. A tu się okazało, że to coś latające nad głową, to fajne się zrobiło, jak można było zacząć się zasadzać, żeby to złapać. Obecnie fajnie jak lata, ale łapać to próbuje plastikowy pałąk, bo już załapał, że to nie zabawki grają, a koniecznie chce dotrzeć do źródła dźwięku :lol:
Nasza karuzela wygląda tak
Obrazek
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: gohnia » 19 kwie 2013, 21:01

Ja też jestem jak najbardziej za. Mamy nakręcaną, ale gdybyśmy mieli na nią więcej kasy to kupiłabym z pilotem, bo tak to muszę biegać do pokoiku jak tylko muzyczka się skończy ;;)
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4776
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: klarysa » 19 kwie 2013, 21:28

gohnia pisze:Ja też jestem jak najbardziej za. Mamy nakręcaną, ale gdybyśmy mieli na nią więcej kasy to kupiłabym z pilotem, bo tak to muszę biegać do pokoiku jak tylko muzyczka się skończy ;;)

Dokładnie! :)
Awatar użytkownika
klarysa
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:35
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: kakonka » 19 kwie 2013, 21:34

szaraczarownica pisze:Czy warto coś takiego kupić? Jakie macie? Grające, z pluszowymi zabawkami, z zabawkami plastikowymi, przenośne, na pilota?


my mamy Obrazek- na pilota.
I u nas się nie sprawdziła - Filip nie był zainteresowany za bardzo, kilka razy popatrzył na misie i już - jak zaczął stawać to i owszem łapał za nią, ciągnął... dość szybko ją zdjęłam i nie wiem gdzie jest :p zbędny wydatek w naszym przypadku.
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: kasia_m85 » 20 kwie 2013, 7:39

My mamy 3 różne:
Tej dziewczyny nie lubią więc została zdjęta
Obrazek
Takie kupiliśmy do kompletu z pościelą itp żeby wszystko było z jednej kolekcji, dziewczyny lubią, minus- jest nakręcana co 3 minuty, trzeba pilnować, bo jak się wyłączy to się awanturują ::)
Obrazek
No i ulubiona dziewczyn, kolorowa, dużo się dzieje, bo oprócz tego,że się kręci to jeszcze pluszaki kręcą się wokół własnej osi, kilka melodyjek, które długo grają, na pilota
Obrazek

Jak widać wszystko zależy od karuzeli >D U nas te które lubią się sprawdzają, zwłaszcza ostatnia (potrafią pod nią leżeć do godziny). Pod pierwszą nie poleżały nawet 5 minut.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia_m85
SuperMama
 
Posty: 778
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:20
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: kari » 20 kwie 2013, 8:48

my mamy Canpola plastikową coś tego typu:
Obrazek tylko z innymi zwierzątkami
dostaliśmy w prezencie, bo ja się zbierałam do zakupu jak pies do jeża, na pewno plusem jest to że łatwiej wyczyścić, mokra ściereczka i już
co do minusów nakręcało się ciężko , strasznie grzechotało bo to wszystko plastik
młody lubił muzyczkę, bo zwierzątkami się prawie wcale nie interesował,
ogólnie przydatny gadżet, przy drugim dziecku może zainwestuję w taką na pilota np. Fischer Prica
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Patrycja11 » 20 kwie 2013, 9:02

Gabryniek miał taką

Obrazek


była super, chociaż Gab bardziej interesował się zabawkami na niej wiszącymi, niż samymi melodiami. Kompletnie nie obchodził go wyświetlany w środku tego talerzyka filmik ;)

Za to Lenusia mojej siostry miała Tiny Love taką jak wkleiła kasia_m85
Obrazek
do dzisiaj zasypia na drzemkę przy melodiach z karuzeli, chociaż pałąk z zabawkami ma zdjęty.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: szaraczarownica » 20 kwie 2013, 10:06

kari pisze:na pewno plusem jest to że łatwiej wyczyścić, mokra ściereczka i już

W naszej wystarczy zdjąć okrąg z "lotnikami" i można wszystko do pralki wrzucić, bo to jest pluszowe.
Minusem jest brak pilota, ale nie jest też nakręcana - jest na baterie i włącza się przyciskiem na samej górze. Gra około 7-10 minut, więc dramatu nie ma.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Misiak » 20 kwie 2013, 10:15

Pola ma taką:
Obrazek

Bardzo ją lubi. Jak muszę coś zrobić w domu to kładę ją w łóżeczku, włączam tę karuzelę i Młoda ma zajęcie. Jest 5 długich piosenek (2 skoczne, 3 do zasypiania), rybki są kolorowe i zwracają uwagę (córka chętnie wyciąga do nich rączki i "gada"), jest też różowa lampka od spodu, Pola lubi się w nią patrzeć. Od góry jest projektor, ale jeszcze nie używamy bo chyba mała jest za malutka. No i jest pilot.
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: martula_87 » 20 kwie 2013, 10:45

My mamy karuzelę Fisher Price Rainforest.
http://www.youtube.com/watch?v=5A8uJM2NDcg
U nas sprawdziła się doskonale Dominik do dziś zasypia przy melodyjkach tylko zabawki stały się zagrożeniem bo bardzo za nie ciągnie i musimy je odkręcic.

No i ja kupiłam ją bez pilota dzięki temu była tańsza ale to nie był żaden problem dla nas.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Malwina » 20 kwie 2013, 12:06

My mamy taką samą karuzelę jak wkleiła martula_87.
U nas się przy Maksiu sprawdziła. Od drugiego - trzeciego miesiąca interesował się kręcącymi się misiami :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: baila » 20 kwie 2013, 21:12

A ja polecam baaardzo Tiny Love Serenada Natury z pilotem, u nas jest hiciorem do dziś. Nie dość, że pluszaki kręcą się w jedną stronę, a bieronka i żółwik poruszają się zygzakiem w przeciwnym kierunku, to jeszcze ma kolorowe światełka niebieskie i zielone, moje dziecko wygląda jak zahipnotyzowane jak patrzy na kauzelę z włączonymi światełkami, dla mnie bomba. Dla zainteresowanych polecam obejrzeć sobie filmik na youtube, jak wygląda w użyciu.
Obrazek
Awatar użytkownika
baila
 
Posty: 128
Rejestracja: 17 gru 2012, 21:42
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0 time

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: agnieszka19 » 20 kwie 2013, 21:25

My mamy kilka tych karuzel - nie żebym narzekała na zbyt dużo kasy 8-) Po prostu w Anglii jak wiecie używane takie reczy kosztują grosze...

Pierwszą kupiłam w Polsce:
Obrazek
Natalce raczej średnio się podobała... Pamiętam, że dużo używaliśmy samych melodyjek do zasypiania wieczornego...

Potem kupiłam przenośną, którą używaliśmy do wózka- strzał w 10! Była tak intensywnie używana, że coś się popsuło i przestała grać ::( Jednak mój tatuś ostatnio zajrzał do środka i naprawił ją :D
Obrazek

Następne dwie kupilam tuż przed powrotem do Polski:
1) urzekła mnie chyba ceną 8-) - całe 2 funty za nią zapłaciłam i doszłam do wniosku że nawet jak jej użyję 5 razy to nie będzie mi szkoda... Nie mogą znaleźć dokładnie takiej jak mam- więc wklejam coś w podobie:
Obrazek

2) Urzekła mnie tym, że była "inna". Cena podobna do poprzedniej więc się nie zastanawiałam dwa razy...
Obrazek

Ogólnie jeśli chodzi o karuzele to warto kupić! My używaliśmy ich na prawdę dużo.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: juta79 » 21 kwie 2013, 9:39

U nas niestety to był kit. Już nie pamiętam jaką mieliśmy ale Wojtek jak mu puściłam to interesował się przez pierwsze 5 min a później był krzyk ze nie może dosięgnąć zabawek. A potem jak nauczył się przewracać na brzuch to zainteresowanie znikło zupełnie. Więc używana była trochę ponad miesiąc z marnym skutkiem. Ale widzę że Wojtek jest raczej wyjątkiem ::)
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
juta79
SuperMama
 
Posty: 883
Rejestracja: 01 lis 2012, 21:33
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: malaJu » 21 kwie 2013, 17:47

juta79, nie do końca, bo Leosia też średnio interesowała. A muzyki wręcz słuchać nie mógł. Z Ulą lepiej, ale żeby można było dziecko zostawić i mieć chwilę wolnego to nie moje dzieciaki :D
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Fuente » 21 kwie 2013, 18:02

malaJu pisze:ale żeby można było dziecko zostawić i mieć chwilę wolnego to nie moje dzieciaki :D


No i właśnie z tego powodu ja nie planuję zakupu karuzeli... Chociaż zobaczymy czy Mała będzie się interesowała zabawkami które ma przy leżaczku bujaczku, jeśli tak to może rozważę zakup... chociaż ogólnie nie jestem zwolenniczka karuzelek...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Fuente » 30 kwie 2013, 20:10

Fuente pisze:No i właśnie z tego powodu ja nie planuję zakupu karuzeli... Chociaż zobaczymy czy Mała będzie się interesowała zabawkami które ma przy leżaczku bujaczku, jeśli tak to może rozważę zakup... chociaż ogólnie nie jestem zwolenniczka karuzelek...


Haha... Kobieta zmienną jest. Zamówiłam karuzelkę :D Taką jak wstawiła Patrycja11, Tiny Love - Mała Księżniczka :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: szaraczarownica » 30 kwie 2013, 20:11

Nie chciałam Ci tego wypominać, ale skoro sama się wkopałaś :lol:
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Fuente » 30 kwie 2013, 20:13

szaraczarownica, mialam dzisiaj tak zrypany nastrój przez tą skaze białkową, że musiałam coś kupić na poprawę humoru... A że padło na karuzelkę :D Zobaczymy czy się Amelce spodoba :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Fuente » 07 maja 2013, 14:17

Przyszla nasza karuzelka... <3
Jest wręcz genialna!
Amelcia zachwycona, śmieje się do zabawek tak, że ja aż ze wzruszenia się dzisiaj rozryczałam... No tak szczęsliwej to jeszcze jej nie widziałam! :)
Zdecydowanie NAJLEPSZY ZAKUP!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: taja » 27 lip 2013, 11:07

Obrazek

nasza jest taka. dzieku spodobała sie też ok 4mc, jak zaczął wiedzieć do czego są rączki, wcześniej leciały same melodyjki.
wisi do dziś i z każdym tygodniem stawała się wiekszym hitem.
ja pozdejmowałam z niej te tasiemki i doczepiłam misie z jakiejś najzwylkejszej karulezi którą Kacper dostał po koledze.
więc teraz jest kolorowa bardzo i ma za co chwytać.
lubie melodyjki. z projektora nie korzystamy, bo zamiast usypiac dziecko to je rozbawiał :)
"...a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."

Obrazek
Obrazek
taja
 
Posty: 272
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:25
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: niesia2708 » 11 sie 2013, 13:00

Najpierw moja siostra kupiła taką jak wstawiła Patrycja11:
Obrazek
Niestety okazało się,że przyszła uszkodzona więc ją oddałyśmy. I w sumie cieszę się,że się tak skończyło bo wg. nas miała beznadziejne melodie.
W zamian Karolinka dostała Tiny Love Leśni Przyjaciele:
Obrazek
I ta się nam bardzo podoba. Co prawda Karolinka jeszcze jest za mała,żeby interesować się zabawkami, ale muzyczka chyba się jej podoba bo grzecznie przy niej leży a nawet zasypia :D
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Kurczak » 27 paź 2013, 19:45

My mamy dwie. W domu Tiny Love, serenada natury. Cztery melodyjki, długo grają, dodatkowo jest na pilota. Jest też opcja włączenia światełek, ale póki co ten aspekt Dianki nie interesuje, więc nie włączamy, co by baterie oszczędzić.
Obrazek

Natomiast u rodziców ta:
Obrazek

odkupiłam od agnieszka19 i też bardzo podoba mi się w niej to, że jest inna. Bo zabawki kręcą się nie wkoło, ale góra-dół.

Ogólnie obie są hitem. Dianka potrafi leżeć pod karuzelką godzinę bez przerwy, a jak rano włączam ją po raz pierwszy, ma zaciesz, że aż miło popatrzeć. Wg mnie absolutnie warto, dzięki temu mogę sporo wolnego czasu wygospodarować dla siebie / domu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: agnieszka19 » 27 paź 2013, 20:15

Kurczak pisze:My mamy dwie. W domu Tiny Love, serenada natury. Cztery melodyjki, długo grają, dodatkowo jest na pilota. Jest też opcja włączenia światełek, ale póki co ten aspekt Dianki nie interesuje, więc nie włączamy, co by baterie oszczędzić.
Obrazek

.


Ja właśnie tą kupiłam ostatnio Martynce bo ta którą mieliśmy wcześniej a którą Martynka lubiła,popsuła się... W każdym razie tą też uwielbia >D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: lmyszka » 27 paź 2013, 20:20

Kurczak, agnieszka19, też ją mamy i młody uwielbia :)
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: juta79 » 26 sie 2018, 7:47

może odświeżę trochę temat >D Chciałabym dziewczyną kupić karuzelę i mieć choć te 5 min spokoju :lol: ale dobrze by było żeby karuzela była jedna przynajmniej na początku Czy któraś z karuzel ma ruchomy pałąk który można przesuwać na boki? łóżeczka stoją krótszymi bokami do siebie i chciałam zamontować jedną z możliwością przesuwania raz na jedną raz na drugą stronę .
Jest coś takiego ?
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
juta79
SuperMama
 
Posty: 883
Rejestracja: 01 lis 2012, 21:33
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: 19anioleczek92 » 26 sie 2018, 8:08

Obrazek juta79, Mam taką po Biance gdybyś była zainteresowana daj znać ;;) tylko bez pilota.
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: juta79 » 28 sie 2018, 21:17

19anioleczek92, dziękuję bardzo za odpowiedź, zorientuję się jeszcze trochę w temacie i jakby co dam znać >D >D >D
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
juta79
SuperMama
 
Posty: 883
Rejestracja: 01 lis 2012, 21:33
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: 19anioleczek92 » 29 sie 2018, 5:27

Nie ma problemu,czekam na wiadomości ;)
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: amelia15 » 17 wrz 2018, 22:52

Mam 24 lata i jestem świeżą mamą, jednak pamiętam jeszcze czasy kiedy moja mama wieszała mi coś podobnego nad łóżkiem.
amelia15
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2018, 22:49
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Karuzela nad łóżeczko

Postautor: Argan12 » 13 sty 2019, 16:13

Obecnie jest niesamowity wybór wszystkiego :)
Argan12
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2019, 0:06
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości