Telefony komórkowe

Czyli wszystko to, co nie mieści się w działach powyżej

Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 17 lut 2013, 21:14

Co macie? Co polecacie? Co odradzacie? Który ze swoich telefonów darzyłyście największym sentymentem? A może marzy Wam się jakiś??

Ja kiedyś bardzo często zmieniałam telefon komórkowy. Teraz śmieje się , że się zestarzałam bo nie chce mi się tego wszystkiego ustawiać, zgrywać i przegrywać.
Mam galaxy S plusa i jestem zadowolona :)
Obrazek

Marzy mi się Galaxy note ale może poczekam aż cena stopnieje :lol:
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: misia-misia » 17 lut 2013, 21:18

My oboje mamy Nokię Lumię 800 - mąż czarną ja czarną w różowej obudowie
Obrazek

jesteśmy bardzo zadowoleni! Jeszcze tak fajnego telefonu nie miałam.
Bałam się dotykowego, ale tutaj to czysta przyjemność.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Audiolka » 17 lut 2013, 21:20

teraz mam "Filipa", chociaż większość znajomych mówi że to puderniczka
Obrazek
minusem telefonu jest to, że bateria jest bardzo słaba, ale dostałam zewnętrzną (różową :D ) i jakoś dajemy sobie radę.

Jednak w dalszym ciągu wspominam z sentymentem te stare cegły, w których bateria trzymała nawet i tydzień czasu.
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 17 lut 2013, 21:21

misia a nie miałaś kłopotu z przestawieniem się na windowsa? Ja dawniej byłam zakochana w Nokii ale kompletnie nie leży mi system w ich smartfonach :|
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 17 lut 2013, 21:23

Audiolka pisze: bateria trzymała nawet i tydzień czasu

Obrazek
Przy moim użytkowaniu ładowałam ten telefon raz na 1,5-2tygodnie. Eske też ładuje raz na 1,5-2 ale dni :p
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 17 lut 2013, 21:26

Pepsi pisze:Teraz śmieje się , że się zestarzałam bo nie chce mi się tego wszystkiego ustawiać, zgrywać i przegrywać.

Ja też. Kiedyś bym najchętniej zmieniała co miesiąc. A teraz jak pomyślę o zmianie, to mi sie slabo robi :lol:
Ale mam sposób. Kupuję same Samsungi i zgrywam wszystko za pomocą Kiesa ;)

Ja sporą liczbę telefonów lubiłam na początku, ale potem mi się nudziły. Z takich, które nie są smartfonami, to zdecydowanie podobala mi się Motorola K1. Ale też ją szybko zmieniłam na iPhone'a.
Pierwszym telefonem który naprawdę lubiłam i od samego początku bałam się zmiany na następny był Samsung Wave. Do czasu aż przeszlam na Badę 2.0. Miałam ochotę nim rzucić za okno. I już sie zbierałam do serwisu, żeby mi zdowngrade'owali soft, kiedy moja mama przedłużyła umowę i ja dostałam Galaxy S, który miała ona. O tak. To jest kolejny telefon, który zdecydowanie lubię.
Następny będzie najprawdopodobniej S Advance albo Ace 2 (mój mąz go wziął niedawno jako slużbowy, i jest baaardzo podobny do S i naprawdę całkiem fajny). Na S3, to pewnie długo mnie stać nie będzie, bo mam niezbyt wysoki abonament ;) Ale pomarzyć można. A może dostanę, jak się mojemu tacie znudzi :lol:
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Emi » 17 lut 2013, 21:30

Ja mam Ace od grudnia. Na razie jestem zadowolona :-)
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 17 lut 2013, 21:31

szaraczarownica pisze:Kupuję same Samsungi i zgrywam wszystko za pomocą Kiesa

też tak robię :lol:

szaraczarownica pisze:S3


ładny jest ale tandetnie wykonany :roll:
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 17 lut 2013, 21:33

Pepsi pisze:tandetnie wykonany

To znaczy? Pytam z ciekawości, bo tata go ma.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 17 lut 2013, 21:38

W porównaniu z S lub S+ to dla mnie jest za bardzo hmmm plastikowy (?) nie wiem jak to nazwać. mam wrażenie, że jak go moje dziecko dopadnie to się rozsypie :p
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 17 lut 2013, 21:42

A mnie się właśnie podoba. Jest taki cienki, przynajmniej wizualnie.
Poza tym to, że wydaje się solidny, to nie znaczy, że się nie rozsypie. Wave ma metalową obudowę, a jak spada, to się natychmiast klapka otwiera i wypada bateria. A plastikowa S-ka się trzyma ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: misia-misia » 17 lut 2013, 21:44

Pepsi pisze:misia a nie miałaś kłopotu z przestawieniem się na windowsa? Ja dawniej byłam zakochana w Nokii ale kompletnie nie leży mi system w ich smartfonach :|


wcale! Tam wszystko działa intuicyjnie, czytelnie. Dla mnie rewelacja.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Bian » 18 lut 2013, 9:18

misia-misia pisze:Nokię Lumię 800

Moja przyjaciółka ma i bardzo sobie chwali, aczkolwiek ja nigdy fanką Nokii nie byłam, nawet jak te cegły Nokia 3310 były na topie :P

Poza obecnym telefonem zawsze wybierałam takie, które jakoś wyróżniały się kolorem - był srebrny, niebieski metalic, biały. Nawet w obecnym przód mam czarny, a tylną klapkę zmieniłam na białą :P

Na pewno sentymentem darzę swojego pierwszego smartka - białego HTC G1, podobno był to pierwszy smartek z Androidem. Bardzo fajnie mi się go użytkowało, choć po jakimś czas i kilku upadkach trochę się obdrapał, no a później zaczęły wchodzić telefony z bardziej czułymi ekranami dotykowymi.
Obrazek

Od 1,5 roku mam Samsunga Galaxy Ace, nie mogę narzekać - przez ponad rok był niezawodny. Niestety przez moją nieuwagę kilka razy upadł, raz rypnął na płytki i pobił się wyświetlacz (od tego czasu muszę go też ładować co drugi dzień). Wymiana się nie opłaca, bo i tak zaraz zmieniam.
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Patrycja11 » 18 lut 2013, 13:14

Ja mam Nokię 300 Asha.
Jestem generalnie zadowolona.
A ponieważ mi zależy tylko i wyłącznie na SMS-owaniu i dzwonieniu głównie do męża, to cudów nie chciałam.
Mój mąż sobie zażyczył "cud" Sony Xperia U i widzę, że chłopak nie ogarnia chociaż ciągle przede mną udaje, że mu się podoba.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Fuente » 18 lut 2013, 14:01

ja mam SE Xperię Mini. Chwalę sobie, jest bardzo szybciutka, wszystkie aplikacje śmigają, nie zawiesza się, natomiast irytuje mnie bardzo słaba bateria. Telefon ładuję codziennie, a jak zdarzy mi się korzystać z Internetu albo pograć w jakieś gry, to nawet dwa razy w ciągu dnia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 18 lut 2013, 14:52

Bian pisze:Nawet w obecnym przód mam czarny, a tylną klapkę zmieniłam na białą

Ja mam własnie takiego Galaxy S teraz, bo mój tata źle zaczepił smycz i się klapka zaczęła łamać. Więc mama, jak przejęła telefon, zażyczyła sobie białą.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: justine » 18 lut 2013, 17:12

Ja do niedawna byłam wierna Nokii, moja ostatnia to C6 i gdyby nie wodowanie w toalecie to pewnie nadal bym jej używała :D
Ponieważ nie kończyła mi się akurat umowa to musiałam kupić sobie telefon sama i zdecydowałam się na Galaxy S2, jestem bardzo zadowolona tylko niestety baterię trzeba ładować codziennie albo raz na 2 dni..
Firmowego mam Galaxy Ace'a i tutaj z baterią jest dużo lepiej - wiadomo - mniejszy wyświetlacz mniej potrzebuje :) Jestem zadowolona z obydwu w sumie, fajne jest to, że można sobie ładować telefon przez USB :)
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: caixa » 19 lut 2013, 21:36

Ja nigdy nie byłam i nie jestem nadal fanką komórek. Mnie telefon ma służyć głównie do dzwonienia. No czasem zrobię zdjęcie. Nawet z netu nie korzystam, :oops: .
Ja mam Galaxy S od 1,5 roku i jestem zadowolona. Cieszę się jednak, że kończy mi się umowa i będę mogła go wymienić bo upadł mi niefortunnie i odrobinę się zawiesza. ::(
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: mala_mk » 19 lut 2013, 22:04

caixa pisze:Mnie telefon ma służyć głównie do dzwonienia. No czasem zrobię zdjęcie. Nawet z netu nie korzystam, :oops: .
takie oczy :shock: zrobiła pani w salonie, gdy wymieniłam jej funkcje, które ma posiadać mój wymarzony telefon
a były to: funkcja dzwonienia, możliwość odebrania, jak ktoś zadzwoni do mnie, odebrania i wysłania sms oraz ma nie ulegać uszkodzeniom jak wpadnie do mojej torebki ;) Dlatego mam z klapką, która się nie rysuje, internetu w komórce nigdy nie uruchomiłam, a bateria mi wytrzymuje ok 2 tygodni.
Ten super model, który spełnia te wymogi to samsung c3520
Obrazek
Obrazek Obrazek
mala_mk
 
Posty: 357
Rejestracja: 23 lis 2012, 13:13
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Deco-Ania » 19 lut 2013, 22:11

Jestem ogromnie przywiązana do marki i raczej nie zmienię. Od kilku modeli - tylko Nokia :-)
Ale nie muszę mieć super-hiper-nowoczesnego-wybajerzonego aparatu, bo służy mi on głownie do dzwonienie i sms-owania (a właściwie to w odwrotnej kolejności bo ja bardziej piśmienna jestem). Dlatego też nawet ostatnio jak zmieniałam umowę to mój M. wybrał sobie za mnie telefon a ja zostałam ze starym. Bo lubię te z klapką :-)
Nawet smartfony mnie nie specjalnie kręcą, bo i tak jestem przekonana, że nie skorzystam nawet w połowie z tego co oferuje.

Chociaż nie - mam taką jedną funkcję w telefonie, która chciałabym mieć: w miarę dobry aparat. Bo czasami na szybko jakieś foty też trzeba zrobić. Łapać chwile i te sprawy...
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: malaJu » 19 lut 2013, 22:27

caixa pisze:Mnie telefon ma służyć głównie do dzwonienia. No czasem zrobię zdjęcie. Nawet z netu nie korzystam, :oops: .

otóż to! Bylam fanką Nokii, bo nawet w smartfonach ogarniam menu. Teraz mam dwa. Starego numeru nie pamietam 3300 czy jakoś. Ale grugi c7 znam i czasem nim rzucam. Szybki gorilla czy jakos to pic na wodę. Rysują się ;P Ale najgorsze, że telefon jest nowszy a dziala i wygląda, jakby był starszy od mojej poprzedniej nadal używanej Nokii. No i nie wiem, co wybiorę nastepnym razem. Generalnie, starzeję się i te całe androidy mnie przerazają, choć w UK nauczylam się korzystać z mojego tabletu opartego na tym systemie. Reasumując, na telefonach się nie znam, nie rozumiem i nie mam pojęcia, o jakich modelach rozmawiacie. Ja tylko dzwonię i wysyłam smsy. Nic więcej. Wiem jedno - ma być dobrze słychać, bateria ma trzymać i fajnie, jakby był kobiecy.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: niesia2708 » 20 lut 2013, 16:59

Ja obecnie mam najprostszą Nokię X2 bo tak jak Caixa:
caixa pisze:Mnie telefon ma służyć głównie do dzwonienia. No czasem zrobię zdjęcie.

Tylko niestety jakość tych zdjęć wewnątrz budynku w przypadku Noki X2 niestety nie jest powalająca :(

Wcześniej przez 1,5 roku miałam Samsunga Avilę i dotykowy ekran wkurzał mnie niesamowicie... Nie lubiłam pisać sms-ów X(

W domu leży jeszcze praktycznie nieużywany:
Obrazek

Nie możemy się przekonać do jego dotykowej nawigacji. Do tego trzeba go ładować codziennie....
No i minus za brak możliwości zrobienia z sms- mms bez wstawienia zdjęcia....A jako,że w plusie mam pakiet darmowych mms to szkoda mi nie korzystać....
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Emi » 20 lut 2013, 19:13

Ja mam ace i jestem zadowolona :) Ale mój telefon nie służy tylko do dzwonienia. Często korzystam z netu, nawet w domu, pisze i odbieram maile, robię zdjęcia no i przede wszystkim puszczam bajki z youtube Adasiowi. Dobrze, że mały nie wyczaił jeszcze, że na telefonie można grać w różne gry bo już na wieki by mi się do niego przyssał :lol:
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Blue » 20 lut 2013, 22:03

Galaxy Y.Ciezko mi cokolwiek wiecej o nim powiedziec bo raz ze mam go b.krotko,dwa ze jest to moj pierwszy telefon dotykowy wiec porownania nie mam zadnego a trzy ze stara juz jestem na takie "bajery" i opanowanie chociaz polowy jego mozliwosci pewnie zajmie mi troche czasu.Telefon i tak zmienic musialam ze wzgledu na awaryjnosc mojej ukochanej motoroli,a wybor padl akurat na ten.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: agnieszka19 » 20 lut 2013, 22:07

Ja mam chyba Nokię asha. Kompletnie nie interesują mnie nowinki w dziedzinie telefonow komórkowych. Ten telefon mam tylko dlatego, że tata brał nowy abonament, był zadowolony ze swojego starego telefonu a ten dostał za 25zł czy jakoś tak. Żal mi kasy na ładowanie ich w telefon tym bardziej że używam go w zasadzie tylko do dzownienia i smsowania. Zdjęcie zrobie razkiedyś jeśli akurat nie mam normlanego aparatu. Generalnie ważne jest dla mnie jedno- żeby telefon miał normlaną klawiaturę- nie znoszę pisać smsow na tych klawiaturach dotykowych...
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Blue » 20 lut 2013, 22:13

Agnieszka-ja mam podobnie.Wrecz nie nadazam za tymi wszystkimi newsami technologicznymi jesli chodzi o telefony.A z klawiatura dotykowa faktycznie trzeba sie przyzwyczaic.Mam nadzieje ze wszystko wymaga wprawy i bede niebawem smigac bo narazie to malo wprawnie mi idzie :lol:
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: kari » 21 lut 2013, 11:11

ja dotykowcom mówię stanowcze nie, używałam jakiś czas męża SE Xperia mini pro
Obrazek
ale tylko do przeglądania neta, zastanawiałam się żeby ją kupić, ale jak kupiliśmy laptopa to odpuściłam
teraz mam Nokia Asha 302 z klawiaturą QWERTY tylko dlatego, że dużo piszę
Obrazek

ogólnie długo się wzbraniałam przed Nokią ta jest moją drugą, na pewno nie polecam LG, moze ja trafiłam dawno temu na trefny model i egzemplarz za to moim ulubionym telefonem był
Sony Ericcson T650i z metalowymi klawiszami i szkłem mineralnym, do tej pory nie ma żadnej ryski, mimo że użytkuje go szwagier
Obrazek
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: kakonka » 21 lut 2013, 11:50

Obrazek
teraz mam ten i czekam aż będę mogła zakupić inny - tragedii nie ma ale muszę się nagimnastykować, żeby używać internetu w telefonie. zaleta? wytrzymały, bardzo- Filip nieraz nim rzuca :P
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Fuente » 21 lut 2013, 12:34

kakonka pisze:Obrazek
teraz mam ten i czekam aż będę mogła zakupić inny - tragedii nie ma ale muszę się nagimnastykować, żeby używać internetu w telefonie. zaleta? wytrzymały, bardzo- Filip nieraz nim rzuca :P


Mój mąż ma dokąłdnie ten model i po prostu oboje nie możemy się doczekać zmiany, na szczęście to nastapi w kwietniu... Telefon jest straszny, ekran dotykowy nie jest tak "czuły" jak w innych dotykowcach, ale fakt telefon jest wrażliwy, nic mu nie straszne :D No i jak na funkcje z których korzysta mój mąż to telefon długo trzyma baterię :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 21 lut 2013, 17:21

kari pisze:ja dotykowcom mówię stanowcze nie

a bo żeby dotykowca polubić to trzeba kupić z dużym wyświetlaczem :p
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: kari » 21 lut 2013, 17:27

Pepsi, tu nie chodzi o kwestie dużego wyświetlacza, po prostu nie lubię i już, a teraz będzie coraz trudniej fajnego "klawiszowca" kupić
w temacie dotykowców ile moich klientów psioczy, że ma problem z tonowym wybieraniem albo zawieszenia połączeń, bo się uchem przejechało po ekranie :P
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 21 lut 2013, 17:33

kari pisze:w temacie dotykowców ile moich klientów psioczy, że ma problem z tonowym wybieraniem albo zawieszenia połączeń, bo się uchem przejechało po ekranie

Wszystkie Samsungi z którymi miałam do czynienia mają czujnik zbliżeniowy - jak telefon wykryje dotyk uchem, to wygasza ekran, więc nie da się nic przypadkowo włączyć ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Fuente » 21 lut 2013, 17:43

szaraczarownica pisze: więc nie da się nic przypadkowo włączyć ;)


To moja teściowa stanowi wyjatek chyba... Ma Samsubga i notorycznie wyłączy albo głosnik albo mikrofon, albo zawiesi połączenie, w skrajnych przypadkach rozłącza się całkowicie podczas rozmowy :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 21 lut 2013, 17:49

Może właśnie boi się, że coś włączy i nie przykłada go dobrze do ucha? Albo się zepsuło?
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Blue » 22 lut 2013, 23:00

Potwierdzam to co napisala Szara-w moim Samsungu tez podczas rozmowy telefonicznej wygasza sie ekran i nie reaguje na dotyk wiec ciezko cos przez przypadek nacisnac.Jedno moge przyznac-pisanie smsow na dotykowcach jest troche bardziej klopotliwe niz na klasycznych klawiaturach-przynajmniej ja ciagle jeszcze nie mam wprawy...
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Patrycja11 » 21 maja 2013, 15:16

Dziewczyny ma któraś z was LG Swift L5?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 21 maja 2013, 19:10

Patrycja11 co byś chciała wiedzieć? Ja nie mam ale szwagier użytkuje od pewnego czasu ;;)
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Bian » 21 maja 2013, 19:16

Patrycja11 mój mąż ma. Mówi, że do codziennego użytku jest spoko. Odradza jeśli ktoś chce grać w jakieś ekstra gry czy oglądać filmy. On ma powgrywane mnóstwo jakiś aplikacji, nic się nie tnie. Przy w miarę ekomonicznym użytkowaniu trzeba ładować co trzy, cztery dni.
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Patrycja11 » 21 maja 2013, 19:26

Pepsi pisze:Patrycja11 co byś chciała wiedzieć?
czy ogólnie jest spoko. Muszę wybrać jakiś telefon, nie chcę za niego płacić Bóg wie ile i tak zapytałam po prostu. Ja chcę do zwykłego SMS-owania i dzwonienia, nic więcej nie jest mi potrzebne do szczęścia.
Bian, dzięki.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Bian » 21 maja 2013, 19:30

Patrycja11 jak chcesz fajny telefon za małe pieniądze, to możesz brać spokojnie. Miałam okazję się nim pobawić, jest naprawdę przyjazny. Troszkę duży, więc nie zawsze zmieści się do kieszeni, pewnie dla niektórych może to być minus.
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Patrycja11 » 21 maja 2013, 19:40

Bian pisze:Patrycja11 jak chcesz fajny telefon za małe pieniądze, to możesz brać spokojnie
mam teraz Nokię Ashę. Generalnie jak już kiedyś pisałam, nie potrzebuję telefonu do niczego specjalnego. Z neta w telefonie nie korzystam, głównie dzwonie i czasami piszę SMS-y. A ponieważ moja mama nie chce zmieniać telefonu, a ma już wymianę to muszę wziąć coś, a mój sobie sprzedam.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 29 maja 2013, 9:31

Tak w temacie telefonów http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1 ... .html?as=1
Powiem szczerze, że jestem oburzona. Miałam kiedyś telefon MDA (czyli HTC), który miał tak badziewną klapkę tylną, że szybko zaczęła pękać w miejscu, w którym się wkładało rysik, a telefon mi nigdzie nie upadł. Dobrze, że oprócz tego się nie psuł, bo żadnej naprawy gwarancyjnej bym nie wywalczyła.
Ale z drugiej strony wiem również, że mojemu tacie wymienili ekran w Samsungu Galaxy S pomimo tego, że twierdzili, że jest to uszkodzenie mechaniczne (na ekranie pojawiła się pręga - częściowo siadł wyświetlacz - taki czarny pas się zrobił). Tyle, ze załatwiał to przez COKB T-mobile - może mają inne zasady niż ten serwis zewnętrzny.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 29 maja 2013, 11:25

Ja jeszcze żadnego telefonu nie oddałam na gwarancji. Z reguły mam telefon rok, maksymalnie dwa lata. Stan gabinetowy jak to się śmiejemy, bo większość czasu spędza na szafce a jak go zabieram to zawsze w etui i w oddzielnej kieszeni w torbie w której trzymam tylko telefon :mrgreen:

A w temacie - znalazłam sobie nowy obiekt zainteresowania SIII mini
Obrazek
W sumie tak samo "plastikowy" jak SIII ale może jakoś to przeżyję :lol: tylko muszę coś z orange ponegocjować bo cena dla nowego klienta jest taka sama jak dla klienta ze 10 letnim stażem :roll:
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 29 maja 2013, 14:04

Pepsi, ale wiesz, że niedługo IV wchodzi na rynek? ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 29 maja 2013, 15:57

nooo w orange już jest ale cena jest równie przebojowa jak telefon :lol:
Przynajmniej w moim abonamencie :p
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Patrycja11 » 29 maja 2013, 16:01

Pepsi pisze:nooo w orange już jest ale cena jest równie przebojowa jak telefon Przynajmniej w moim abonamencie
tak właśnie sory za OT, ale wkurzają mnie już w tym Orange.
Bo mamy już telefony od 10-8-5 lat i generalnie co wymiana telefonu to w sumie nie ma szału...
Albo jak jest fajny telefon to nawet w abonamencie za 59,90 ceny są kosmiczne.
A ponieważ nie mamy potrzeby posiadania wyższych abonamentów, to mamy telefony beznadziejne.
Ale w tym roku to już w ogóle bryndza...
Zastanawiam się czy nie złożyć wypowiedzenia i poczekać na lepsze warunki jak bym chciała zrezygnować.
Wiem, że dają lepsze, ja konsultant HL dobrze to wiem 8-)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: Pepsi » 29 maja 2013, 16:05

Patrycja11 bo się trzeba targować :p
ja w poprzednim przedłużeniu dostałam telefon tańszy o ponad 400zł. Przedłużyłam umowę 3 dni przed końcem a do tego jeszcze złożyła wcześniej wypowiedzenie :lol: Ci co dzwonią na samym początku to mnie mogą w piętę pocałować.
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: szaraczarownica » 29 maja 2013, 16:33

Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: kakonka » 29 maja 2013, 20:45

Od miesiąca użytkuję Lg L9 :)
Jest spory- fakt, ale nic się nie tnie, nie wiesza, oglądam na nim filmy... jest spory ale to dobrze :)
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Telefony komórkowe

Postautor: rajeczka » 29 maja 2013, 21:24

Ja mam Lg L7 :) od grudnia
kakonka pisze:Jest spory- fakt, ale nic się nie tnie, nie wiesza, oglądam na nim filmy... jest spory ale to dobrze

i nie raz uratował mi życie jak internet domowy padł..nie wspominając o nudnych wykładach ;) oraz gdy córce zaczynało się nudzić czekając w kolejce np. w ZOZ ;;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rajeczka
SuperMama
 
Posty: 521
Rejestracja: 07 lis 2012, 20:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Następna

Wróć do Plotki dnia codziennego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości