Fotografia dziecięca

Chrzciny, pierwsze urodziny, oprawa uroczystości - wszystko, co pomoże te dni uczynić pięknymi.

Fotografia dziecięca

Postautor: malaJu » 01 lis 2012, 15:55

Kogo polecacie na sesję "brzuszkową"? Kogo na chrzciny? Jakie to są koszty? Na ile wcześniej trzeba się zgłosić?
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: justine » 03 lis 2012, 18:35

Sesję brzuszkową robiliśmy u Ani Nelity z NELY Studio i byłam bardzo zadowolona :) Ania robi też niesamowite zdjęcia dzieciom - czasem wrzuca takie cudeńka na FB, że się napatrzeć nie mogę.
Na chrzciny skorzystaliśmy z usług Anety Kowalskiej, mieliśmy reportaż i sesję w studio.
Niestety koszty są spore ale moim zdaniem warto, samemu się takich zdjęć nie zrobi (mówię tu o sobie oczywiście, bo nie wątpię w Wasz talent :))
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: yuna » 03 lis 2012, 18:42

justine pisze:Sesję brzuszkową robiliśmy u Ani Nelity z NELY Studio i byłam bardzo zadowolona :) Ania robi też niesamowite zdjęcia dzieciom - czasem wrzuca takie cudeńka na FB, że się napatrzeć nie mogę.


Oj tak tak. Ania jest boska. Zastanawiam się czy by do niej nie pójść z Emi na sesję, jak będzie troszkę większa i bardziej fotogeniczna :P
Obrazek Obrazek

http://papierowy-stosik.blogspot.com/ - recenzje książek
http://robotki-yunki.blog.pl/ - rękodzieło - czapki, szaliki, opaski i inne

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6184165 Allegro - licytacje od 1 zł, kolczyki i inne
Awatar użytkownika
yuna
 
Posty: 318
Rejestracja: 03 lis 2012, 7:24
Lokalizacja: Brzeziny
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: kari » 03 lis 2012, 19:21

ja sesję brzuszkową robiłam u Anity z Artisticzoom, ale robiła mi jako pierwszą do portfolio, więc było gratis, ogólnie w cenniku ma ok. 450 zł, drugą robiła mi znajoma, ale do tej pory nie mogę doprosić się płyty :/
zdjęcia studyjne robiłam Studio Foto Paparazzi w Zgierzu koszt 480 zł za 8 póz z albumem i płytą z wybranymi zdjęciami, my dobieraliśmy jeszcze 2 pozy więc wyszło 590 zł, średnio jestem zadowolona (zwłaszcza z tych grupowych i z nami i chrzestnymi, Filipa sesja jak najbardziej fajna), bo nie chciałam zdjęć studyjnych, a znajoma, która robiła nam zdjęcia ślubne miała zajęty termin, no ale ważne, że jest pamiątka (my zgłosiliśmy się chyba we wtorek, a w niedzielę były chrzciny, ale to tak na szybko, jakbym miała więcej czasu to pewnie szukałabym czegoś innego i tylko w kościele lub sesję, choć tego dnia padał deszcz :()
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: martula_87 » 03 lis 2012, 20:13

Sesję brzuszkową robiła nam Aneta Kowalska i jak najbardziej polecam.
Na chrzest długo nie szukałam ceny powalające za reportaż i jakieś zdjęcia w studio.Więc napisałam do naszej forumki Audiolki i ona nam pomogła i zrobiła zdjęcia Dominikowi w kościele i w domu ze współpracy jestem bardzo zadowolona na efekty jeszcze czekam ale napewno będzie superrr.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: evelinka » 04 lis 2012, 9:39

Ze swojej strony mogę polecić dwie osoby. Pierwsza to Michał Matuszak z MyNewborn. Na forum znajdziecie jego żonę - nick ela. Świetne małżeństwo z podejściem do dzieci i nieskończoną liczbą pomysłów. Robiliśmy u nich kilka sesji i zaprzyjaźniliśmy się. Zdjęcia można zrobić u nich, ale jeśli ktoś chce, to nie ma najmniejszego problemu z dojazdem. Z tego co wiem można u nich zamówić odbitki zrobionych zdjęć i fotoalbum.

Druga osoba to Marta Rawecka. Nie widziałam jej tu na forum jeszcze, ale na FB można ją znaleźć. Swoją pracę jako fotograf zaczęła stosunkowo niedawno, ale efekty jej pracy są piękne.
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: kakonka » 04 lis 2012, 12:57

martula_87 pisze:Sesję brzuszkową robiła nam Aneta Kowalska i jak najbardziej polecam.

ja również :) nam Aneta robiła również sesję Filipkową tuz po urodzeniu :D
Przywiozła ogrom potrzebnego sprzętu do nas do domu - żeby i nam, i dziecku było wygodniej (bo u siebie to u siebie :P)

Ja mogę jeszcze polecić Audiolkę :D nie robiła nam zdjęć (jeszcze, mam nadzieję :P) ale widziałam efekty kilku (w tym ślubnej- naszych przyjaciół) i jestem szczerze urzeczona :D
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Szizel » 04 lis 2012, 14:35

Chrzest, nasz ślub robiliśmy u Srgiusza Mittina tu jego strona internetowa http://sergium.eu/. Rewelacyjny fotograf z rewelacyjnym podejściem i za rewelacyjną kasę. Nie liczy sobie za pozę jak większość fotografów, a często jak w przypadku chrztu podał cenę 400 zł w tym 16 póz, wywołane i wklejone do albumu. Dodatkowe 16 póz zapłaciliśmy 200 zł. Co do ślubu 3 lata temu zapłaciliśmy 1000 zł za reportaż ze ślubu i przygotowań, plener wszystkie fotki w albumie, a było ich ze 200. I sesja u Sergiusz nie trwa 30 min, a parę godz, a w przypadku chrzcin mieliśmy rozłożoną na 2 dni. Gorąco polecam !!!
Sesje brzuszkową robił nam nasz przyjaciel po znajomości :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: szaraczarownica » 04 lis 2012, 16:09

My robiliśmy sesję brzuszkową i sesję Młodego jak skończył 4 tygodnie u forumowej Audiolki :)
Polecam :)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Deco-Ania » 07 lis 2012, 22:36

A z okazji chrztu zrobiliśmy zdjęcia u Marcina Romańskiego www.marcinromanski.com
Z tego co pamiętam, to nawet byłam mile zaskoczona ceną.
(a jak chce Wam się trochę pogrzebać, to na stronie www, w kategorii chrzest - czwarty wiersz od góry, pierwsze zdjęcie z lewej to my :-) )

Cały czas mi się marzy zaległa sesja dla Antosia, bo nim się spostrzegę i gdzie ulotni się cała jego urocza dziecięcość.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: klarysa » 08 lis 2012, 21:41

evelinka pisze:Ze swojej strony mogę polecić dwie osoby. Pierwsza to Michał Matuszak z MyNewborn. Na forum znajdziecie jego żonę - nick ela. Świetne małżeństwo z podejściem do dzieci i nieskończoną liczbą pomysłów.

Zgadzam się! Michał robił sesję Zuzi, jak miała 3 czy 4 miesiące. Uwielbiamy te zdjęcia. :)
Awatar użytkownika
klarysa
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:35
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: klaudynka » 15 lis 2012, 13:36

Podobnie jak evelinka i klarysa również polecam MyNewborn. Do tej pory mieliśmy robioną sesję ciążową oraz sesję naszego synka w wieku 3 miesięcy. Niedługo szykuje się kolejna sesja, której nie możemy się doczekać! Szczerze jesteśmy bardzo zauroczeni twórczością Eli i Michała. Zdjęcia uwielbiamy, podobnie jak nasi bliscy. Serdecznie polecamy.
Obrazek
Awatar użytkownika
klaudynka
 
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2012, 12:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: wiolancia » 28 lis 2012, 20:44

Ja z całego serca polecam naszą forumową Audiolkę.Ma niesamowite pomysły i świetne podejście do dzieciaczków.
Robiła nam sesję brzuszkową i sesję niemowlęcą dla naszej dwumiesięcznej córeczki.Co do zapłaty za sesję to już trzeba się kontaktować z Izą osobiście. :) Ale ma niesamowite wyczucie i zdjęcia jej wychodzą wspaniale.
Audi dziękujemy raz jeszcze! :-*
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wiolancia
SuperMama
 
Posty: 1837
Rejestracja: 01 lis 2012, 15:31
Lokalizacja: Lutomiersk
Has thanked: 44 times
Been thanked: 35 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: motylica » 23 sty 2013, 22:00

evelinka pisze:Druga osoba to Marta Rawecka. Nie widziałam jej tu na forum jeszcze,


... się melduję! ;;) i dziękuję :ymhug:
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
motylica
 
Posty: 77
Rejestracja: 23 sty 2013, 21:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: malulu » 23 kwie 2013, 10:56

evelinka pisze: Michał Matuszak z MyNewborn. Na forum znajdziecie jego żonę - nick ela. Świetne małżeństwo z podejściem do dzieci i nieskończoną liczbą pomysłów.


Jesteśmy nimi mile zaskoczeni. Nie wiem skąd mają tyle cierpliwości;-)
Zastanawiamy się czy robią zdjęcia na chrztach...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: evelinka » 23 kwie 2013, 18:35

malulu pisze:Jesteśmy nimi mile zaskoczeni. Nie wiem skąd mają tyle cierpliwości;-)Zastanawiamy się czy robią zdjęcia na chrztach...
Robią :D Wiem na pewno. A cierpliwością i spokojem zawsze mnie zadziwiają.
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: malulu » 23 kwie 2013, 20:02

No to super >D Dzięki za info.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: ela » 25 kwie 2013, 20:44

malulu pisze:Jesteśmy nimi mile zaskoczeni. Nie wiem skąd mają tyle cierpliwości;-)

dziękuję w naszym wspólnym imieniu :]

malulu pisze:Zastanawiamy się czy robią zdjęcia na chrztach...

tak, jak najbardziej tak :] zapraszam na pw - omówimy szczegóły.
Obrazek ObrazekObrazek
ela
Firma
 
Posty: 129
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:21
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 27 wrz 2013, 8:28

HELP!!!
Dziewczyny macie do polecenia jakiegoś fotografa w ramach Bałut do zrobienia paru prostych, ale ładnych zdjęć w studio z okazji chrztu? Mam chrzciny w niedzielę za tydzień i chrzestnych tylko tego dnia na kilka godzin i potrzebuję trzasnąć parę fotek na pamiątkę - nie reportaż, plener itd (choćbym może i chciała, ale nie ma na to czasu) - tylko ze 4 pozy w ładnym studio z ładnym światłem i bez tandetnych fototapet... Fotograf mieszczący się nad wynajętą przez nas salą zaoferował mi 4 pozy za przeszło 300 zł i wydaje mi się to dużo (chyba, że jestem w błędzie, to mnie z niego wyprowadźcie ...).
Jeśli macie coś na myśli, to baaaaaardzo proszę o pomoc, bo już sama nie wiem jak szukać :(
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: niesia2708 » 27 wrz 2013, 8:33

semper pisze:Fotograf mieszczący się nad wynajętą przez nas salą zaoferował mi 4 pozy za przeszło 300 zł i wydaje mi się to dużo (chyba, że jestem w błędzie, to mnie z niego wyprowadźcie ...).

My za tą kwotę mamy 8 póz plus dodatkowe odbitki.Ale z fotografem nie pomogę bo my w Piotrkowie robiliśmy.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Patrycja11 » 27 wrz 2013, 8:41

semper pisze:300 zł i wydaje mi się to dużo
uważam że to duuużo za dużo... My mieliśmy ( co prawda 2 lata temu) robione zdjęcia plenerowe z chrztu Gabrynia i za ponad 100 zdjęć na płycie zapłaciliśmy 300 zł. :D
Oczywiście album i zdjęcia wywoływałam sama, ale sama też sobie wybrałam które chciałam mieć w albumie, fotograf dobrał mi odpowiednią wielkość żeby ładnie wyglądały do albumu i to wszystko za 3 stówki ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: kari » 27 wrz 2013, 8:50

semper, znajoma robiła sesję z Chrztu tylko, że w Zgierzu nie wiem czy Cię interesuje, była zadowolona i cena nie była jakaś powalająca
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 27 wrz 2013, 9:34

kari pisze:semper, znajoma robiła sesję z Chrztu tylko, że w Zgierzu nie wiem czy Cię interesuje, była zadowolona i cena nie była jakaś powalająca


No w sumie Zgierz rzut beretem ode mnie, więc jeśli warto, bo ładnie, nie za drogo i w niedzielę, to czemu nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 27 wrz 2013, 9:39

Patrycja11, no wychodzi na to, że intuicja (co do kwoty) mnie nie myli....
Rzecz w tym, że to niedziela i mogą sobie za to doliczać... A ja potrzebuję proste studio i tradycyjną fotę, szybko, ale rzetelnie. I bez tandety w postaci foto podkładu w tle a la Hawaje czy krajobraz zimowy...
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Misiak » 27 wrz 2013, 9:53

semper, w galerii forumiątek są fotki nasze z chrzcin, nasza koleżanka przywiozła do domu naszego tło i rozstawiła w pokoju, światło padało z okna i fotki są super.:) I na pewno nie wzięła by za te kilka fotek 300 zł...
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 27 wrz 2013, 11:01

Misiak pisze:semper, w galerii forumiątek są fotki nasze z chrzcin

z góry przepraszam, ale gdzie jest ta galeria forumiątek?...;P
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: kari » 27 wrz 2013, 11:02

Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Emi » 27 wrz 2013, 11:03

semper pisze:gdzie jest ta galeria forumiątek?...;P

tutaj
http://forum.lodzkiemamy.pl/viewtopic.php?f=44&t=101
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 27 wrz 2013, 18:29

aha, dzięki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Audiolka » 28 wrz 2013, 9:04

Za jedną pozę bierze się nawet 80 zł. Ale przy odrobinie szczęścia i za 30-50 zł można znaleźć (bez tandetnych i kiczowatych obróbek).

Semper, a nie lepiej poczekać do wiosny/lata i trzasnąć plener? Może wtedy udałoby się chrzestnych zwerbować? Jesli chodzi o ilosć zdjęć, to jest na pewno bardziej opłacalny.
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Misiak » 28 wrz 2013, 10:23

Audiolka, ja wolałabym mieć pamiątkę z dnia chrztu , plener kilka m-cy ppóźniej można zrobić z innej okazji lub bez okazji. Żeby cchociażby zapamiętać jak dziecko wtedy było ubrane. Na wiosnę może się nie zmieścić w swoje ciuszki z chrztu
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Audiolka » 28 wrz 2013, 11:37

To juz zalezy jak kto traktuje taki plener. Czy chce typowe zdjęcia z chrztu, czy raczej luźniejsze/rodzinne i nie ma dla niego znaczenia, że nie ma ubranka z chrztu.
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 29 wrz 2013, 9:12

Misiak, Audiolka, powiem tak - jak dla mnie obie macie rację, bo z jednej strony chce się mieć pamiątkę z tego konkretnego dnia, z drugiej strony jeśli już robić fajne profesjonalne zdjęcia z koncepcją i duszą, to lepiej poczekać na ładną pogodę i plener, bo studio to jednak tylko studio i za wiele opcji nie daje (no chyba, że ktoś pokusi się o zaaaa...ście fototapetę w tle typu tropiki...).
Ja specjalnego ubranka na chrzest nie kupowałam, tylko skompletowałam strój z takich normalnych, ale lepszych ciuszków, co by młody mógł je jeszcze raz założyć, więc w zasadzie nie mam takiego ciśnienia, co by je jakoś szczególnie zapamiętano, choć fakt, że wygląda przefajnie! (jeansy, szelki, białe body z kołnierzykiem, krawacik, granatowy cardigan oraz buty i kaszkiet w biało granatową kratkę - mam nadzieję, że mnie do kościoła wpuszczą...:P ). Zatem chodzi mi tylko o tradycyjne pamiątkowe zdjęcia dla rodziców, chrzestnych i dla nas. Tym bardziej, że potem już nie złapię chrzestnych - mama jest zarobiona do końca roku, a tata zaraz po chrzcie wyjeżdża z Polski. A na sesję mam ochotę ogromną, ale z tym wolę poczekać na lepsze warunki.
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Yoanna » 08 paź 2013, 11:01

Ja szczerze mogę polecić Agnieszkę i Tomka Górskich :)
Mieliśmy robionych u nich mnóstwo zdjęć: reportaż ślubno-weselny i plener, sesję ciążową Hubcia i niedawno Oliwii, sesję 2-miesięcznego Hubcia oraz chrzcinową. Za miesiąc chrzcimy Oliwię i wtedy też umówimy się z Górskimi :mrgreen:

To są nasi rodzinni fotografowie ;;))

Mają mnóstwo kreatywnych pomysłów, wykazują anielską cierpliwość a sesja u nich przebiega w niezwykłej atmosferze- radośnie i spokojnie >D
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yoanna
 
Posty: 286
Rejestracja: 10 lip 2013, 21:37
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 14 paź 2013, 9:50

Ta daaam! A jednak znalazłam studio! W niedzielę, za normalne pieniądze, u ludzi z którymi naprawdę można się dogadać... i w tym duuuuużo zdjęć i to bez kiczowatych fototapet, tylko piękne eleganckie czarne tło, co w połączeniu z fajnie rozegranym oświetleniem dało super klimat zdjęć. No i Eryk, o dziwo, zachowywał się genialnie, był spokojny, a nawet udało mu się trochę pouśmiechać. Bomba! Jestem zachwycona, bo dokładnie o to mi chodziło :)
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: grafitowa » 14 paź 2013, 17:12

semper pisze:tylko piękne eleganckie czarne tło, co w połączeniu z fajnie rozegranym oświetleniem dało super klimat zdjęć.

Super, pochwal się efektem :)
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 14 paź 2013, 18:22

grafitowa, pochwalę się na pewno, tylko czekam jeszcze na efekt końcowy , bo suma sumarum z zakładanych 3 zdjęć zrobiło się 20 :P
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: semper » 19 gru 2013, 10:07

grafitowa, zapomniałam na śmierć... ale choć z opóźnieniem wklejam - taka mała próbka :)Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
semper
 
Posty: 149
Rejestracja: 15 lut 2013, 13:48
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Deco-Ania » 19 gru 2013, 10:14

semper, a daj namiary.
Chociaż prawdopodobnie powtórzymy naszego fotografa, ale zawsze warto mieć alternatywę.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: grafitowa » 19 gru 2013, 17:32

semper, w końcu :lol: Bardzo klimatyczne zdjęcie :)
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Pepsi » 23 gru 2013, 21:16

cóż ja mogę napisać .... ArtisticZoom po raz kolejny <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: kloteczka » 17 lut 2014, 10:53

sesję brzuszkową robiła mi Estera Borkowska tu był link do strony, teraz planujemy zrobić chłopakom wspólną sesję dziecięcą musze się jednak upewnić jak z kosztami, zeby się nie okazało że każdy będzie policzony oddzielnie;) bo jakby nie patrzec to jednak "problemowi modele";)
kloteczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2014, 10:42
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Patrycja11 » 17 lut 2014, 10:58

kloteczka, proszę o przestrzeganie regulaminu forum! Wszelka próba reklamy jest niedozwolona. Zapoznaj się proszę z regulaminem.. Patrycja11
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: mirabell86 » 08 mar 2014, 1:00

My mieliśmy sesje u Aleksandry Nowak z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne podejście do malucha >D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mirabell86
 
Posty: 326
Rejestracja: 16 paź 2013, 16:03
Lokalizacja: Łódź teofilów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Deco-Ania » 23 kwie 2014, 17:35

Nadal szukam fotografa na chrzest :-(
Chcieliśmy powtórzyć sesję u Marcina Romańskiego - ale ma zajęte terminy (wolny piątek ,ale jednak nie damy rady). Niektóre ceny - rzeczywiście z kosmosu (np. 120zł/poza :shock: ).
Pierwszy wybór padł na MyNewborn - ale M. odstraszyła opcja mobilnego studia :-(
Drugi wybór - Aneta Kowalska, ale od prawie tygodnia nie odpisuje na maila :-(

Podpowiedzcie coś, please... Ma być sesja studyjna i najlepiej z naciskiem na fotografię czarno-białą.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: agnieszka19 » 23 kwie 2014, 17:36

ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: evelinka » 23 kwie 2014, 19:12

agnieszka19, Deco-Ania nie ma FB.
Co do mobilnego studia, to przekonaj męża, a nie będziecie żałować. Dziecko duuużo lepiej czuje się wśród bliskich i w znanym sobie otoczeniu niż w studiu, którego w zyciu nie widziało.
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: agnieszka19 » 23 kwie 2014, 19:15

ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Pepsi » 23 kwie 2014, 19:42

Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Fotografia dziecięca

Postautor: Misiak » 23 kwie 2014, 20:01

A ja polecam naszą forograf z chrztu, przemiła, niedroga, bez problemu przywozi tła i akcesoria a na dodatek robi przepiękne zdjęcia. <3 Emilia Aranowska. <3
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Następna

Wróć do Uroczystości

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości