Suszarka elektryczna

Suszarka elektryczna

Postautor: szaraczarownica » 10 lis 2019, 21:29

Ostatnio widać, że potrzeba w narodzie jest, to i temat zakładam, co by się dzielić radami zakupowymi :)
Uparłam się, że nie chcę w nowym mieszkaniu suszarki wiszącej z sufitu w łazience, więc najpierw była koncepcja ze stojącą, ale potem napaliłam się na elektryczną, szczególnie po rozmowie z malulu :D
Mąż był najpierw mocno na "nie", potem zaczął się łamać i w końcu stanęło na moim :D A teraz się prześcigamy w wyciąganiu filcu z filtra - nasz nowy fetysz ;)

Mamy taką https://mediamarkt.pl/agd/suszarka-elec ... 8cQAvD_BwE

Jeden z najbardziej udanych zakupów do nowego mieszkania :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator

Has thanked: 175 times
Been thanked: 161 times

Re: Suszarka elektryczna

Postautor: niesia2708 » 10 lis 2019, 21:52

Mamy chyba tą samą.... Uwielbiam ją. Wyjmuje ubrania, wieszam na wieszakach lub chowam do szafek i gotowe :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama

Has thanked: 57 times
Been thanked: 98 times

Postautor: Agata. » 11 lis 2019, 8:09

Jak wiecie ja też mam i również ją uwielbiam. Dokładnie jak w reklamie - odzyskałam czas i przestań ::) Jeśli natomiast chodzi o nieprasowanie rzeczy to tu jestem trochę zawiedziona. Po tych wszystkich zachwytach w necie spodziewalam się lepszego efektu. Co nie znaczy, że prasuję rzeczy po wyjęciu ;;)
P.S. Mój mąż też uwielbia czyścić ten filtr >D
Agata.

Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Postautor: Paulinka » 25 gru 2019, 0:13

Dziewczyny, powiedzcie czemu zdecydowałyście się akurat na ten model? Szwagierka właśnie kupila Beko i podkreślała zalety - A+++, większy otwór do ładowania rzeczy, wsad 9kg i program „połowa wsadu”, ale jeszcze jej nie używa, wiec to takie „zalety na papierze” ;)

U nas suszarka będzie stała w pom. gosp., wiec może być głośna ;), ale na co warto zwrócić uwagę?
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinka
SuperMama

Has thanked: 40 times
Been thanked: 47 times

Postautor: szaraczarownica » 25 gru 2019, 17:49

Paulinka, ja od 1,5 roku siedzę na różnych grupach remontowych na FB i najczęściej polecaną firmą jest Electrolux. O innych opinie są różne. Wsad musi być dopasowany do pralki. Po co Ci 9 kg jak pralkę masz na przykład 5. Oczywiście z zapasem lekkim jak najbardziej.
Co do klasy, to mąż chyba porównywał i stwierdził, że nie ma sensu. Zresztą kondensacyjne z pompą ciepła są ponoć oszczędne. Ale tu akurat nie wnikałam mocno, bo mi się nie chciało.
Otwór nasza ma duży, sporo większy, niż w pralce. Połowa wsadu - a po co, jeśli suszarka dostosowuje się automatycznie do załadunku.
Mnie zależało na programie outdoor, bo dbam o kurtki na deszcz i softshelle tak, jak zaleca się - piorę w odpowiednich środkach, nie używam płynów do zmiękczania. To i suszarka niech mi w tym pomaga.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator

Has thanked: 175 times
Been thanked: 161 times

Wróć do Łazienka