) 
Dla córki chrzestnego Hani (plus jakiś ciuch):

Dla syna chrzestnego Hani:

Dla synka przyjaciół:

Dla córki przyjaciółki:

) 







a Bianka






Blue pisze:Oczywiście bilety nie zrobiły na nich żadnego wrażenia dopóki nie będą zmaterializowane:)

na pewno dokupimy kolejne zestawy









Ja mam zbyt wybujałą wyobraźnię i już widzę jak graczom kapie ślina 






2017
2021

świetna , dla dzieci i dorosłych. Choć Gabrysia nie lubi być oblewana.
moim zdaniem beznadziejne
kredki z gumką. Można wymazać to, co się pokolorowało.
u dzieci zainteresowanie zerowe, dorośli zachwyceni.Patrycja11 pisze:19anioleczek92, walka o stołki, też się zastanawiałam. Napisz jak dostanie i pogracie czy fajna i czy warto kupować
Blue pisze:Mistakos też mamy





Ubranek nigdy za wiele bo przecież my rodzice wiemy jak ubranka potrafią się szybko zniszczyć. Ubranka zamawiam hurtowo z tej strony link niezgodny z regulaminem Jest moją ulubioną ponieważ ceny nie są zbyt wysokie. W sam raz na moją kieszeń.Wróć do Zakupy z okazji Dnia...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość