agnieszka19 pisze:Moje dziewczyny w ogóle nie używały... Może szał był przez pierwszy tydzień... Potem totalna lipa...
Amen, czas znieść do piwnicy

agnieszka19 pisze:Moje dziewczyny w ogóle nie używały... Może szał był przez pierwszy tydzień... Potem totalna lipa...

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013Ale kiedy przyjeżdżają do nas jego 12-letnie kuzynki to zawsze się nią bawiąagnieszka19 pisze: totalna lipa
Ja rozważam odkrywczy domekmartonia pisze:gohnia, kangurek co kupujecie swoim księżniczkom?do Waszych pociech mi chyba najbliżej
Na pewno jej to kupię. Tylko jeszcze nie wiem, czy na gwiazdkę.
2017
2021


2017
2021
), będzie od moich rodziców

szczerze jeszcze nie wiem ale raczej WOjtek lubi wszelakiego grajace zabawki troche ich mamy po Oli ale nie wiem czy zniose kolejna grającą zabawke, póki co brak pomysłumartonia pisze:gorzatka co dla synka?



A 2013 

Bian pisze:A propos klocków konstrukcyjnych, nie wiem czy były, ale polecam polski produkt Mini Wafle firmy Marioinex
One są zrobione z takiego elastycznego, ale mocnego materiału, więc łatwo nimi operować nawet małym łapkom.
Młody będzie zachwycony!

Blue pisze:Z tymi prawdziwymi zwierzakami też trzeba by coś pomyśleć
Bian pisze:Blue pisze:Z tymi prawdziwymi zwierzakami też trzeba by coś pomyśleć
Polecam rozważyć szczury, ale to najlepiej dwie samiczki. W duecie szczury lepiej się chowają, samiczek nie czuć tak intensywnie jak samców, a do tego to mega inteligentne bestie. Można je wiele nauczyć, przywiązują się do człowieka.
Te ogonycaixa pisze:Bian, o brrry.
A mój ostatnio bardzo reagujeBlue pisze:One nawet na reklamy nie reagują
to za każdym razem jak widzi w tv to chce: Yeti i spaghetti, Pułapkę na Myszy, La Cucaracha i jeszcze jakieś o których zapomniałamBlue pisze:gry (...) szału nie robią
Młody ostatnio miał okazję w to zagrać i szału nie było.mikron123 pisze:Ja się zastanawiam nad gra łowcy duchów z pistoletami czy jakos tak
moze gdzies hurtowo kupimy? obawiam się, że takagunia pisze:Jeszcze a propo mini wafli,myslocie ze beda na nich zpstawac slady zebow?
O żesz kurcze, rzeczywiścieszaraczarownica pisze: fajne, tylko drogie




Misiak pisze:agunia, dzięki, też mi się podobają. Btw ten Lego Szpital będzie od wtorku w Selgrosie w promocji, mam nadzieję, że się załapię.


Bawiłabym sięMisiak pisze: Lego Szpital
Tak jak młody o Arenie Kraks z cyt. Zygzakiem w błocie i strasznym autobusemMisiak pisze:o tym szpitalu mówi codziennie


Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Zastanawiam się czy kupić młodemu więc mam pytanie do was które już mają w posiadaniu byłyście z niega zadowolone bo jednak cena nie jest mała
Też wreszcie wzięłam się za zamawianie, bo wybór większości rzeczy dokonany był już prawie miesiąc temu. Dzięki temu teraz zdecydowanie widzę, że w wielu sklepach ceny tych zabawek idą do góry. Ciekawe jakie będą w grudniugohnia pisze:zamówiłam

Wróć do Zakupy z okazji Dnia...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość