martonia pisze:Dzieci cieszą się, że jutro wracają do szkoły?
Moje idą do nowej szkoły, więc emocje są, ale czy radość? Bardziej chyba stres. I na pewno żal za długim spaniem
martonia pisze:Dzieci cieszą się, że jutro wracają do szkoły?
też się bałam, wszyscy mnie straszyli ze teraz to się zacznie, a Marysia przecież młodsza od reszty klasy. Poradziła sobie bardzo dobrze, tak jak i reszta klasy, także nie ma co demonizować. Dzieci dadzą radęjuta79 pisze:Ja się bardzo boję tej 4klasy.

martula_87 pisze:Dominika podobnie jak u Twojego Ł. Najchętniej rzuciłby szkołę, jemu to nie potrzebne i on nie chce itd.

ppola pisze:Marysi najciężej było zrozumieć że musi cos wyryc i koniec


ja jestem troche przerażona tym systemem. To dopiero 5 klasa podstawówki..szaraczarownica pisze:Patrycja11, tak, u nas w szkole jest.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013no dokładnie tak.lmyszka pisze:Jest ona bardzo wygodna dla szkoły, ale nie ma w niej w ogóle dziecka

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
mówisz?caixa pisze:Dlatego olewka.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013o to to! Tym bardziej teraz kiedy hormony buzują, człowiek dojrzewa.. teksty pt ta szkoła jest głupia, do czego mi to potrzebne? Po co mam się tego uczyć ? itd..gohnia pisze:Ja też muszę pilnować Łukasza, bo jemu szkola do szczęścia nie jest potrzebna
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.201319anioleczek92 pisze:U Igora... Niestety załapał już -10 pkt za telefoni to od dyrektora...
klara76 pisze:Ale chłopcy z klasy w ubiegłym tygodniu załapali -25 (podobno straszyli 4-klasistów i ... mieli noże)
szaraczarownica pisze:U Was też jest zasada, że jak załapią -15 lub więcej na raz, to nie mogą mieć czerwonego paska?
misiao1983 pisze:U nas właśnie chcą wprowadzić ten system...i co z tego, że rodzice są przeciwni.
gdzie 100 to chyba dostateczny, 150 Dobry, 200 bardzo dobry, wzorowy nie chce myśleć

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
A 2013 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości