Tak sobie myślę, że jak by za moich czasów te punty byly to za gadulstwo chyba był była nieklasyfikowana do kolejnej


Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
2017
2021
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Blue pisze:.Ale my to w sierpniu,teraz myslimy i wakacjach a nie o szkole:D

gohnia pisze:Ja wychodzę z założenia, że w sierpniu siedzimy do oporu na działce i chcę mieć już wszystko z głowy
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013


Nadal ma się świetnie.
Zgadzam się. Ogólnie uważam, że jeśli w klasach 1-3 dziecko nie miało większych problemów to mimo dużej różnicy na pewno da sobie radę. Nasze dziecko akurat już wcześniej potrzebowało wsparcia w nauce i przez to ten rok kosztował nas sporo nerwów i stresów.szaraczarownica pisze:ola, jest bardzo duża różnica, ale dzieci dosyć szybko odnajdują się w nowej rzeczywistości


2017
2021
2017
2021
2017
2021
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013





kari pisze:I mam swoje wtyki w szkole
kari pisze:Rejonówka to moloch, w której P. zginie.


Fajne babki w mojej ocenie.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości