https://www.youtube.com/watch?v=vrHFuHhXvKQ
Wiem, że jedno przedszkole w Łodzi planuje w to wejść. Zgadnijcie, które


Wiem, że w tym roku w 55 niektóre grupy zaczęły pracować w ten sposób. U nas od przyszłego eksperyment zaczną 2 grupy, a po roku być może dołączą pozostałe. Mnie osobiście baaaardzo się to podoba. I wiele elementów z tego planu już realizujemy (w kwestii samodzielności i pracy w zespołach), nie nazywając tego w ten sposób. Tylko, że pomoce do Planu Daltońskiego są piekielnie drogie 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość