Wyjazdy integracyjne
Byłyscie? Ja szczęśliwie nie, ale mój mąż owszem
Całe szczęście, że on z tych na końcu artykułu. Sam mi go zresztą podesłał...
http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,1141 ... wstyd.html
Całe szczęście, że on z tych na końcu artykułu. Sam mi go zresztą podesłał...http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,1141 ... wstyd.html

