Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013lmyszka pisze:Zamówiłam saturator
korzystamy od półtora roku i nie wyobrażamy sobie go nie mieć.
w jeszcze piękniejszej cenie (wszystkie dobory dokonałam stacjonarnie w Galerii, zamówiłam przez internet- 600 zł w kieszeni
)
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
2017
2021


2017
2021





2017
2021
bo ja tak normalnie to z tych ciepłolubnych
Były w dobrych cenach więc wzięłam na zaś np na komunię
a w tej niebieskiej byłam teraz na ślubie Pawła chrześnicy

A 2013 


A 2013 





Jutro na spokojnie przejrzę po raz kolejny.Są to 4.pary spodni (w tym.dwie pary 3/4 czy tam.7/8 juz pod.wiosne),sukienka.i bluzka.Bluzka i sukienka na pewno ze mną zostaną a co do spodni to rozsądek podpowiada cos.odrzucic.
2017
2021
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013a mi się wydawało, że to już zmienili.martonia pisze:kieszenie na szwie
Deco-Ania pisze:Szkoda mi wyrzucić, bo to ostatni prezent jaki dostałam od taty.
2017
2021gohnia pisze:martonia, moja jest z Tchibo i uwielbiam
Nie do latino tylko tych tańcow z tarzaniem sie po podłodze.
2017
2021
2017
2021
2017
2021
2017
2021Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość