Torebki - od Zuzi Gorskiej już się chyba uzależniłam
zaczęło się od malinowej dużej kopertówki z 6/7 lat temu, nie nosze jej co prawda na co dzień, ale nadal wyglada jak nowa. Uwielbiam za jakość, wzornictwo i to, ze są takie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju
https://zuziagorska.pl/
Mam tez zapisanych na kiedyś kilka marek, niesprawdzone, ale wyglądają fajnie
https://manufaktura-mms.com/
https://przywarastrzalka.com/
Buty - niestety nie posiadam jeszcze niesieciowkowych, upatrzone mam z tej firmy
https://glamoursy.pl/pl/
Moja mama ostatnio poczytala o tej firmie i planuje zakupić

https://m.facebook.com/margaretkicom/
Ubrania - tutaj coś już mam, ale nie ukrywam to dopiero początek, chciałabym mieć w szafie zdecydowanie więcej rzeczy od polskich firm.
Mam sukienkę, spodnie i kilka bluzek z tovy / maja śliczne wzory, świetna jakość, jedynie czasami cena dość wysoka, ale są tez wyprzedaże no i modele naprawdę na lata
https://tova.pl/
T-shirty, tu wciąż jeszcze szukam, poki co mam 4 z gego World i uwielbiam, jakość genialna po prostu.
https://gego.world/
Ostatnio jeden basic kupiłam tez tutaj, ale to zupełna nowka (wyglada ok poki co), także o jakości po kilku praniach się wypowiem

https://www.caro-line.pl/
Dopisze tez risk made in Warsaw, mam jedna sukienkę i nie mam zastrzeżeń

https://www.riskmadeinwarsaw.com/pl/
Nubee - mam bluzę i jest super
polecam, często są promocje, wtedy ceny już całkiem znośne 
https://nubee.pl/
Moj kraj taki piękny - ledwo do mnie dotarła wczoraj pelerynka i już ją uwielbiam

https://mojkrajtakipiekny.com/
Na mojej „liscie” godnych uwagi sklepów jest jesscze
https://stoneskirts.pl/




Wiktor 


mają fabrykę jak się wyjeżdża w stronę Aleksandrowa.