Patrycja11 pisze:kakonka, zgłoszę do Emi
już widzę
nie mam pojęcia co może być przyczyną, ale poszperam trochę 
Patrycja11 pisze:kakonka, zgłoszę do Emi
nie mam pojęcia co może być przyczyną, ale poszperam trochę 


Wróć do Regulamin i Sprawy Techniczne
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość