
caixa pisze:W GoSport każdego 15 dnia miesiąca zniżka -15%.
Joanka pisze:caixa pisze:W GoSport każdego 15 dnia miesiąca zniżka -15%.
W każdym sklepie, i na wszystkie artykuły?
zdecydowaliśmy się na milly mally bo : 





wahał się między dwoma ale Milly małpy wygrał 







oczywiście inna kolorystyka 




Blue pisze:Pytanie do tych mam ktorych dzieci mają Puky lr m.
Czy w tych wszystkich rowerkach kierownica obraca sie LUZEM 360 stopni?
Bo to ze nie ma blokady kierownicy to ja wiem,ale zastanawiam sie czy to normalne
aby ona az tak luzno chodzila,czy to jest bezpieczne.
Hudora byla idealna pod tym wzgledem a ten Puky jakos za luzno się kręci.
Bo mozemy zalatwic uzywanego pukacza,ale nie wiem czy ten duzy luz w obrotach kierownicy
nie wynika z faktu ze cos jest nie tak...
A u innych mam czy dzieciaki jezdza z ograniczeniem skretu (np do 45 lub 90 stopni),czy na full tzn 360?
Jak macie w waszych rowerkach?






Blue pisze:mikolajkowa-ale czy ta kierownica chodzi u Was tez w ten sposob,ze po przekreceniu jej lekko na bok i puszczeniu (nie mowie teraz podczas jazdy,tylko jak rower stoi podtrzymywany),przekreca sie o 360 stopni czyli wraca do punktu wyjscia?Bo mnie chodzi o to,ze gdy dziecko przez nieuwage pusci 1 reka bo gdzies sie zapatrzy,to to kolko stanie deba bokiem lub obroci sie i mozna sie przewrocic.W Hudorze to jest lepiej pomyslane bo tam jest blokada kąta skrętu i J.mimo że używała rowerka bardzo intensywnie 3 sezony (mając 2 lata,3 lata i 4 lata),to przewrocila sie na nim moze kilka razy (wliczając naukę).Tak myslę żeby do jakiegos rowerowego podjechac zapytac czy to np wina zlego skrecenia kierownicy lub jesli to wynika ze zuzycia (rowerek uzywany),to jak nieco przyhamowac ten pelen obrot.


Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013

a ile radości przy tym
agnieszka19, to czekany na przejażdżkę świętej trójcy 
lmyszka pisze:A ja się waham. Mam od znajomej do kupienia rowerek biegowy PUKY rozmiar M. Napisane jest, że dedykowany jest dla dzieci przy wzroście minimum 85 cm i długości nóżki od kroku 30 cm. Kacper ma 28 cm. Myślicie, że te 2 cm pozwolą mu na jeżdżenie czy to za dużą różnica i odpuścić w tym roku?
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013




Ostatnio wsiadła na ten z pedałami przejechała sama kilka metrów i się przestraszyła 

Marysia ma tez cos koło 102-104, jezdzi na 12 calowych ale obawiam sie ze w przyszłym roku trzeba bedzie zmienic. Ta dziewczynka o której pisałam tez jest tego wzrostu i bez problemu siega i jezdzi na 16
Wiesz wzrost, wzrostem ale jeszcze długosc kończyn jest istotna 



Wróć do Porady zakupowe i nie tylko
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości