szaraczarownica pisze:demolka85, ja na początku ciąży przez 3-4 tygodnie myślałam, że zamarznę (24h/dobę). Mąż chodził w domu w samych majtkach i jeszcze się pocił, a ja siedziałam pod dwoma kocami, w polarze i grubych skarpetach, a i tak udawało mi się rozgrzać tylko w gorącej kąpieli (i piep...rniczyć zalecenia, 39 stopni fundowałam sobie przez całą ciążę, bo w niższej temperaturze zamarzam w wannie) lub jak piłam gorącą herbatę (ale to na kilka minut dosłownie). Do tego nieustannie miałam dreszcze.
Potem na szczęście przeszło, bo ja już naprawdę myślałam, że zamarznę i poważnie się martwiłam swoim stanem. Ale jak się zmieniło, to latałam rozpięta, bo tak mi było gorąco (była zima).
I też woli trochę cieplejszą temperaturę w wannie 

. Później, jak już zrobiłam test i wiedziałam na 100%, że to ciąża ciągle chciało mi się spać, w pracy nie mogłam sobie z tym poradzić, co kawałek oczy mi się same zamykały, a po powrocie do domu i zjedzeniu obiadu od razu zasypiałam - można powiedzieć, że przespałam pierwsze trzy miesiące ciąży 
polecam lekturę [url]link[/url] moja pierwsza ciąża wyglądała tak, że jeszcze w pierwszym miesiącu miałam okres i ginekolog uznał to za normalne. Maleństwo i tak urodziło się całe i zdrowe, a to najwazniejsze.
Polecam lekturę a nie tylko pustą akceptację 

U jednej nie wystąpią praktycznie żadne objawy, druga będzie z kolei znosiła ciążę o wiele gorzej.Zobacz sobie ten kalkulator ciąży - możesz za jego pomocą monitorować ciążę, poczytać sobie o badaniach jak również poczytać sobie o tym co moze Cie czekać.Wróć do Ciąża i poród - strona "techniczna"
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości