Pigulki odstawilam we wrzesniu 2011, uznalismy, ze mozemy juz miec dziecko W miedzyczasie dostalam nowa prace i stwierdzilam, ze to nie najlepszy moment i oczywiscie wredy zaskoczylismy (maj 2012). W lutym 2013 pojawil sie maly lobuziak
U nas udało się całkiem szybko, bo właściwie w 3 cyklu. W sierpniu 2013 pobraliśmy się. Ja już chciałam zacząć starania, ale mąż wolał trochę poczekać (ze względu na pracę). Pod koniec sierpnia zaczęłam brać kwas foliowy, we wrześniu odstawiłam tabletki. Z wszelkich zabezpieczeń zrezygnowaliśmy w grudniu, ale spóźniliśmy się Pod koniec marca byłam w ciąży.
My przy pierwszym dziecku staraliśmy się ok 2 lata bo niestety cierpie na PCO ale udało się dzięki mojej Pani dr:) A z drugą ciążą to było baaardzo miłe zaskoczenie:)
Za drugim razem 5 miesięcy starań, 3 cykl leczenia..... Na szczęście się udało.... Plan był taki,że jak się w tym cyklu nie uda to przerwa na 3 miesiące a później badanie drożności jajowodów.