Nie.gorzatka pisze:Używacie może takich?
to od razu widzę produkt za kupę kasy, nie wart nawet połowy tego. I kilka osób zacierających ręce z łatwego zysku jeśli uda im się kogoś złapać.gorzatka pisze:byłam na pokazie
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wolę sobie sama wybrać coś co mi się podoba, zazwyczaj kupuję na czuja i zawsze jakoś trafiam na dobre, fajne garnki. Całe szczęście bo to jednak kosztowna sprawa. Ostatnio kupiłam kilka w TK Maxxie i jestem bardzo zadowolona, tylko nigdy nie mam żadnego kompletu, jeżeli chodzi o sprzęt.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość