szaraczarownica pisze:Pepsi, u nas są to rozgniecione ziemniaki z dodatkiem mąki ziemniaczanej


podpinam się, sama kiedyś chciałam zrobić, bo lubię, ale sama nie umiemAudiolka pisze:A macie swoje przepisy na chłodniki?

2017
2021


malulu pisze:martonia, ja korzystam ze swoich soków i dodaję koncentrat (najczęściej Tesco lub Biedronka) dla koloru.
MamaŻaby pisze:ja robię z moich przecierów z dodatkiem passaty pomidorowej z Biedronki

szaraczarownica pisze:Jak mam, to ze swoich zrobionych jesienią, a jak się skończą, to z przecieru Primo Gusto

niesia2708 pisze:krupnik, jarzynowa

niesia2708 pisze:Lub mój ulubiony- marchewkę ścieram, kroję ziemniaki i dodaję kilka łyżek ryżu.

tulipan87 pisze:niesia2708 pisze:Lub mój ulubiony- marchewkę ścieram, kroję ziemniaki i dodaję kilka łyżek ryżu.
Ja też tak robię - nie przepadam za krupnikiem z kaszą

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość