
ale po tej rannej już więcej nie potrzebuję.



na szczęście - smakuje jak kawa 
sardynka pisze:na szczęście - smakuje jak kawa



).Polecam guaranę. Mniej szkodzi, a pobudza podobnie tylko na dłużejszaraczarownica pisze:Ewentualne doraźne zapotrzebowanie na kofeinę zaspokajamy colą




i zaczęliśmy pić kawęszaraczarownica pisze:Starzejemy się z mężem

malulu pisze:Polecam guaranę. Mniej szkodzi, a pobudza podobnie tylko na dłużejszaraczarownica pisze:Ewentualne doraźne zapotrzebowanie na kofeinę zaspokajamy colą


ja również nie lubię smaku kawy, za to zapach jest jak najbardziej ok.kochecka pisze:Ja kawy nadal nie piję, nie potrafię się przekonać do jej smaku.
2017
2021
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość