



ja robiłam raz ale z racji tego, ze wyszła
już nie próbowałam po raz kolejny
za to syfilis w kuchni zrobiłam przy tym nieziemski
.caixa pisze:listopadzie

szaraczarownica pisze:Paulina S., mnie też wychodzą suche, ale z kolei ugotowane się rozwalają, więc przed ułożeniem wkładam na chwilę do wrzątku.
caixa pisze:Pepsi, a kto ją przygotuje jak będziemy na Disney on Ice?
o tym nie pomyslałam
A teraz nie mam pojęcia co z nią zrobić
Jakieś pomysł aby i Kacper mógł zjeść?
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
jeszcze czosnek i imbir w mojej wersji.kangurek pisze:zbroziu, Ja robię tak: dynia, dwa ziemniaki, cebula - gotuję i blenduję, a później sól i pierz do smaku.
kangurek pisze:Ja robię tak: dynia, dwa ziemniaki, cebula - gotuję i blenduję, a później sól i pierz do smaku.











zdecydowanie! najlepszy przepis z jakiego robiłamklarysa pisze:malulu, na opakowaniu mascarpone z Piątnicy jest przepis, z którego my zawsze robimy Tiramisu. Tylko trochę mniej cukru można. http://piatnica.com.pl/p/porady-kulinarne/110.html
ktoś coś?zebra?Pepsi pisze:dziewczyny potrzebuję przepis na szybkie ciasto, bez udziwnień. Ma być na piknik w przedszkolu więc bez kremu, polewy i żeby się nie upaprali od stóp do główktoś coś?

Kurczak pisze:poszukuję sprawdzonego przepisu na zupę-krem ze szparagów

niesia2708 pisze:Co przyrządzacie z polędwicy wieprzowej??


niesia2708 pisze:Co przyrządzacie z polędwicy wieprzowej??
niesia2708 pisze:Co przyrządzacie z polędwicy wieprzowej??

Zrobię w tygodniu!Pepsi pisze:http://zpierwszegotloczenia.pl/przepis/ ... mietanowym


ppola pisze:Ja zwykle maceruje i zostawiam na noc żeby przeszła przyprawami. Tu nie pomogę bo dodaje różne w zależności od humoru. Potem lekko obsmazam na patelni i wkładam do rękawa z reszta przypraw z macerowania i tłuszczu ze smażenia. Podaje z sosem grzybowym albo cebulowym
Oczywiście już szperałam w necie i w książce kucharskiej, ale może macie sprawdzony przepis?



szprycękari pisze:muszę kupić tubkę
do kupienia w Peppco, Kauflandzie czy Tesco
Ale na próbe możesz tez wziąć torebkę foliowa i odciąć rożek, w ten sposób bedziesz miała prosty rękaw cukierniczy 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość