
mikron123 pisze:Dziewczyny potrzebuje sprawdzony przepis na ciasteczka maślane : )wiem że może to dziwne ale nigdy takich nie pieklam,jedynie pierniczki. A zachciało mi się: )czy ktoś jakiś podrzuci?


zbroziu pisze:Dziewczyny potrzebuję przepis na szybkie ciasto. Z owocami mi nie wyszło, więc muszę na jutro wykąbinować coś innego.






"
Takich rzeczy to ja nawet nie mam w domuKurczak pisze:Tortownica czy typowa babkowa
i do tego kupujemy grzanki czosnkowe w biedronce lub sama chle tostowy tinka pisze:Potrzebuje przepisu na sos beszamelowy








Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Chleb z jej przepisów piekłam, ale bezglutenowy - jakby co to polecam.




Faktycznie jest takie proste w przygotowaniu? Przeglądam przepisy w necie, aż trudno uwierzyć. Jak Wy je robicie?
ja robię na biszkopcie (takie jak tutaj http://przesmacznie.blogspot.com/2012/1 ... aello.html) ale wiem, ze sa też przepisy bez pieczenia
Na Sylwestra zrobię.



malulu pisze:Pepsi, klasyczny sernik?



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość