Mirasek pisze:Śledź w śmietanie
też o tym pomyślałamPatrycja11 pisze:Mirasek, może w ciąży jesteś



malulu pisze: Mirasek, może w ciąży jesteś
też o tym pomyślałam
grafitowa pisze:Lody miętowe


grafitowa pisze:grafitowa pisze:Lody miętowe
Znów





kasieńka 85 pisze:a w temacie, właśnie objadłam dzieci z andrutów
















agunia pisze:monia25 a gdzie kupujesz?bo za mną chodzi odkąd się plakaty pojawiły,ale nigdzie dostać nie mogę





. Oglądaliśmy wieczorem tv i przy okazji otworzyliśmy opakowanie, które mąz dostał od kolegi z pracy . No normalnie nam się to nie zdarza ale tak nam sie dobrze jadło, że wcięliśmy całe ^^

Jem ją do wszystkiego i tylko w sklepie jakoś dziwnie na mnie patrzą, bo ilości kupuję hurtowe




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość