
Ponoć był bardzo dobry, sama niestety nie mogłam spróbować






Ale i tak jestem dumna, że przypomina Peppę 




Oj tam, oj tam...ppola pisze:bródka jej się rozjechała, 2 się kopła a sukienka lekko przybrudziła





Strasznie mi miło jak tak piszecie 
( też wrzucę na bloga za kilka dni
)




ppola pisze:Pistacjowy sernik na bajaderkowym spodzie
Obrazek
.a to nie Filemon i Bonifacy?caixa pisze:To są ulubione kotki Marysi: Czarny i Marian?
Czarny i Mieciucaixa pisze:Czarny i Marian?
ale.... ukochana książka to Przygody kota Filemona, którą to Marysia pasjami "czyta" i na obrazkach według niej jest właśnie Ciajny i Mieciu 
Jeszcze z 18 - lat i dorównam kocheckiej

ppola pisze:Mieciu



sardynka pisze: pewnie mój Misiek byłby szczególnie zachwycony tortem dla Laury
Podziwiam.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość