Ale przy tym http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114 ... trawy.html wątróbka to chyba pikuś



złota zasada - czasem lepiej nie wiedziećPepsi pisze:Wszystko było ok dopóki nie dowiedziała się co jem


justine pisze:Ludzie, którzy to jedzą są dla mnie nieźle porąbani.
Ryba Fugu to jedyne czego jestem ciekawa
) generalnie z mięsa to tylko pierś z kurczaka, schab, karkówka i wołowina. Z wędlin tylko to gdzie nie widać grama tłuszczu i tylko to co ładnie wygląda Pepsi pisze:czerniny, kaszanki, salcesonu (...) świeżonki, ozorów, nerek




Audiolka pisze:wątróbka - sam jej zapach przyprawia mnie o mdłości, czernina (nie, bo nie i taki argument wystarczy), golonka, zimne nogi, słonina, salceson, biała kiełbasa (ogólnie jak na mięsie albo wędlinie zobaczę kawałek tłuszczu to nie tykam)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości