w którymś z marketów, najprawdopodobniej w Realu.kari pisze:Deco-Ania, a gdzie kupowaliście te swoje?
A swoją drogą słyszałyście, że po Nowym Roku Real ma się zamienić w Auchon?
w którymś z marketów, najprawdopodobniej w Realu.kari pisze:Deco-Ania, a gdzie kupowaliście te swoje?
Deco-Ania pisze: swoją drogą słyszałyście, że po Nowym Roku Real ma się zamienić w Auchan?

malaJu pisze:w Gdańskim Auchan nie dość że taniej to jeszcze kasjerki pakują produkty po wbiciu kodu

Czyli może coś tam się zmieniłoBian pisze:W Białymstoku też tak robią.
Bo to chyba co jakiś czas jest taka akcja. W Łodzi tez już raz tak było. Mam wrażenie, że jeśli kończą się jakieś umowy z miastem na rabaty czy korzystne umowy, to hop! - zmiana nazwy/właściciela i po sprawie. A interes się dalej kręci.Bian pisze:koło moich rodziców do tej pory był Carrefour, a teraz będzie właśnie Real
:D:D:D Jak w kostnicy - biało, szaro, pusto, zimno i ciiicho. Pies z kulawą nogą tam nie zagląda.
Korzystałam z nich w Irlandii. Naprawdę, szybka akcja i jeszcze człowiek spełnia marzenie z dzieciństwa o pracy w sklepie
"pik, pik" i buzia się usmiecha 
malaJu pisze:te samoobslugowe są super

No to chyba jedyny sklep na moim osiedlu którego wogóle nie odwiedzam sama atmosfera sklepu mi nie leży.malaJu pisze:ale i tak nie przebije to porażki roku czyli Aldi:D:D Jak w kostnicy - biało, szaro, pusto, zimno i ciiicho. Pies z kulawą nogą tam nie zagląda.
Bian pisze:Bo np. w Piotrkowie koło moich rodziców do tej pory był Carrefour, a teraz będzie właśnie Real.
No to ja na to czekam z niecierpliwością.Deco-Ania pisze:Real ma się zamienić w Auchon?
Teraz chyba już i tak i tak. Ale na 100% pewna nie jestem, bo ja zawsze płace tam kartą. Ale wydaje mi się, że gotówka też już można.Fuente pisze:A nie orientujecie się jak się w takiej kasie płaci? Tylko karta czy gotówka też tak jak w normalnym terminalu płatniczym typu wpłatomat?
Fuente pisze:Ostatnio irytuje mnie tez system kas w Tesco na Pojezierskiej. Mianowicie mam na myśli jedna kolejkę do kilku kas... Wcale nie przyspiesza to pracy tym kasjerkom, nie rozładowuje kolejki i po co to?
No dobra mamy jeszcze Stokrotke, której nie lubię i Spar do którego mam najbliżej 
Deco-Ania pisze:I w pobliżu jeszcze mini Tesco i Carrefour







misia-misia pisze:jest pusto. Bez kolejek, bez czatowania na miejsce parkingowe. Cisza, spokój. A to że trochę mały wybór, to nic w porównaniu z luzem podczas zakupów.
Fuente pisze:zeskanuję kilka razy to samo
Po zeskanowaniu musisz umieścić towar w "strefie pakowania". Dopóki go nie położysz, to nie pozwoli Ci zeskanować następnego.
szkoda tylko, że mieszają spożywke z chemią no i właża w buciorach na dywan bez "przepraszam".kakonka pisze:jeszcze wniosą do kuchni

malaJu pisze:szkoda tylko, że mieszają spożywke z chemią no i właża w buciorach na dywan bez "przepraszam".kakonka pisze:jeszcze wniosą do kuchni
o widzisz... o to mi chodziło nie o Kaufland! Intermarche jest koszmarne, to tam wózkiem nie da sie przejechać tak jest wąsko...kakonka pisze:Intermarche
malaJu pisze:szkoda tylko, że mieszają spożywke z chemią no i właża w buciorach na dywan bez "przepraszam".kakonka pisze:jeszcze wniosą do kuchni
grafitowa pisze:wręcz mam wrażenie, że marnotrawią reklamówki, bo czasem w jednej reklamówce mam jeden produkt.

zapomnaiałam o tym sklepie bardzo go lubię ale chodzę tam rzadko bo mam większy kawałek i powiem Wam że ich wędlina pychotka ale ta co robią sami.Nawet na Święta co roku tam kupujemy wędlinke.kakonka pisze: Intermarche
- mam kartę na punkty payback więc to główny motywator. A jak jest już po godzinach otwarcia normalnych marketów to jeździmy do Tesco na Widzewskiej. I na te dwa miejsca raczej nie narzekam.

kakonka pisze:W Biedronce wkurza mnie brak możliwości płacenia kartą, albo chociażby brak bankomatu zaraz przed wejściem
albo segreguję i wyrzucam 'do plastików' 
tak mnie również bardzo to wkurza.szaraczarownica pisze:W Biedronce wkurza mnie brak możliwości płacenia kartą, albo chociażby brak bankomatu zaraz przed wejściem
Ale domyślam się, że był już wcześniej w planach. 


dokładnie to samo powiedziała mi pani przy kasie w Biedronce.kari pisze:jakby wprowadzili karty to ceny produktów poleciałyby do góry, a chyba tego ani oni ani my jako klienci byśmy nie chcieli




kari pisze:a mnie tam płacenie gotówką w Biedronce nie przeszkadza, jak wiem, że tam mam robić zakupy mam jakąś zapasową gotówkę w domu albo wypłacam z bankomatu, jakby wprowadzili karty to ceny produktów poleciałyby do góry, a chyba tego ani oni ani my jako klienci byśmy nie chcieli
misia-misia pisze:Real - kiedyś tylko tam kupowałam. Często wymieniałam punkty na bony. Zawsze duży wybór wędlin, serów. W miarę czysto.
Od pewnego momentu zrobiło się okropnie. Brud smród i ubóstwo. 3 wędliny na krzyż,
np w Aldi na jesieni byla masa marcepaowa. w netto kupilam teraz dla dzieciakow slodki fartuch z czapka, foremka mini na mufinki, papilotkami i szpryca za niecale 35 zł 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości