https://www.facebook.com/karuzelaniespodzianek/
https://www.facebook.com/karuzelaniespodzianek/

Ona wysoka i szczupła, ja niska i jeszcze chudsza (choć w oryginale ten niski był gruby). Chciałabym wrzucić parę kilogramów. Może się uda. Dużo nie chcę, tak z 5-6....
Patrycja11 pisze:AgaGrusiecka, wikusia, gratulacje![]()
Powodzenia



Od Żaby się zaczęło
Teraz jest jeszcze lepiej, bo Asia jest wspaniałym partnerem, ma świetne podejście do dzieci. W pracy i w życiu rozumiemy się niemal bez słów. Dwie animatorki to przede wszystkim lepsza i sprawniejsza organizacja, dzięki czemu dzieci nie mają czasu się znudzić podczas przerw na zbieranie/rozkładanie elementów.
AgaGrusiecka pisze:Jakiś czas temu postanowiłyśmy z wikusią ujawnić się "szerszej publiczności"

Bo wiem, że jesteście świetne. Może za rok się uda 
Wróć do Moja pasja, moja praca, mój biznes
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość