

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
. Na 3 tygodnie
.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
U nas potem już razem wyjazdy więc nie byłoby kiedy.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
2017
2021
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013Dokładnie Igor już też następnego dnia na wycieczce w Kołobrzegu kupił pamiątki dla nas i Bianki i oczywiście coś dla siebie... Tak jak caixa, napisała zawsze można dać mniej potem ew. dosłaćszaraczarownica pisze:19anioleczek92, moim zdaniem to mało. Zwłaszcza, że mój lubi przywieźć pamiątki i to nie tylko dla siebie. Bo my tak na wakacjach robimy.

To już jak dla mnie za dużo. Myślę, że może 200 będzie ok, 20zl na dzień. Ja wiem, że jakieś 80% tego pójdzie na słodycze więc też mi ręka drży.szaraczarownica pisze:400-500 zł.


Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Ciekawy temat poruszylyscie a rozbieznosci widzę duże;)Moje.panny.nie są na.zwykłych koloniach tylko.na.sportowych ale wg mnie to bez zanczenia bo i na.takich i na takich jest czas.wolny dla.dzieci z.dostępem.do.sklepów,straganów.itp.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013lmyszka pisze:To sa kolnie, a nie samodzielny wjazd gdzie muszą się za to utrzymać.
Ale te 200/250 to uważam za minimum.
Wpłacam mu tam kieszonkowe i kase jak dostanie na jakąś okazję.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013gohnia pisze:Druga sprawa, czy dzieci na takie kolonie zabierają telefony? Na obóz zuchowy jest zakaz, a nie wiem jak na takich komercyjnych wyjazdach. Ja bym sama z siebie nie dawała, ale jak inne dzieci będą miały, to nie chcę żeby się stresował
klara76 pisze:gohnia pisze:Druga sprawa, czy dzieci na takie kolonie zabierają telefony? Na obóz zuchowy jest zakaz, a nie wiem jak na takich komercyjnych wyjazdach. Ja bym sama z siebie nie dawała, ale jak inne dzieci będą miały, to nie chcę żeby się stresował
Na naszych koloniach wychowawca "przechowuje' telefony dzieciaków i dostała je na pół godziny/godzinę w okolicach kolacji i na wycieczki.
Hanka na wcześniejszych koloniach nie miała telefonu, jeśli chciała zadzwonić mogła korzystać z telefonu wychowawcy. W tym roku zabrała telefon.
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013


przez 10 dni na obozie wydał 240 zł i jeszcze 80 zł wypłacał
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość