Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
dzień dziecka jest za blisko urodzin, które organizujemy w drugiej połowie maja.
A 2013 
ava pisze:gohnia, fajne![]()
U nas młodszy dostanie chyba kosiarkę. Dla starszego też myślałam o czymś do ogródka, ale pewnie będzie zgodnie z życzeniem jakiś zestaw Playmobil Ghostbusters.
dla Gajki jakieś LOL surprise bo teraz na topie

.


Wróć do Zakupy z okazji Dnia...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości