


U nas to nie przejdzie
szaraczarownica pisze:Generalnie jak rozmawiam od lat z ludźmi na wakacjach, to zdarza im się płacić w lascie za 2 osoby za 1 tydzień tyle, ile my płacimy w firscie za 2 tygodnie za 2+1.
Kefalonia 
ale cena też duża.

kakonka pisze:szaraczarownica pisze:Generalnie jak rozmawiam od lat z ludźmi na wakacjach, to zdarza im się płacić w lascie za 2 osoby za 1 tydzień tyle, ile my płacimy w firscie za 2 tygodnie za 2+1.
to prawda, więc i my klepnęliśmy przyszłoroczneKefalonia



ola pisze: - Seaden Sea Planet Resort
także teraz odliczanie 





w czerwcu ub.r. jechaliszmy stricte do centrum Krakowa jakieś 3,5h 

kata100710 pisze:chyba wole takie bardziej kameralne lotniska
Jedyne lotniska na wyspach jakie lubię, to na Kanaryjskich 
Teraz z kolei już bym raczej nie zamieniła, chyba że na Łódź (ale w tym roku nam nie wypaliła), bo jesteśmy przyzwyczajeni do Okęcia.

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości