Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013

ja też.Trzymam kciuki, żeby wniosek przyjęli19anioleczek92 pisze:Imyszka Podziwiam Cię że tak na ostatnią chwilę wszystko...
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013lmyszka pisze:Wniosek złożony i przyjęty. Teraz czekamy na decyzję![]()
Czy faktycznie trwa to te 30 dni czy szybciej dostałyście kasę?
wniosek złożyliśmy 21 lipca, 27lipca dostałam decyzję o tym ze pieniądze zostaną wypłacone 30 sierpnia. Zatem to trwa.lmyszka pisze:Wniosek złożony i przyjęty. Teraz czekamy na decyzję![]()
Czy faktycznie trwa to te 30 dni czy szybciej dostałyście kasę?
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013mi Pan przyniósł do domu. Byłam co najmniej w szoku.lmyszka pisze:Podobno decyzja przychodzi pocztą.
po ponad roku od wpłynięcia pieniędzy na konto. W dodatku byla to tak ot kartka, bez koperty, widać, że "wiekowa" i przekładana z miejsca na miejscekasieńka 85 pisze:mi Pan przyniósł do domu
Patrycja11 pisze:Kurczak, ty masz do odbioru zapewne w Mopsie. I wypłacają pieniążki z pierwszą literą nazwiska w wybrany dzień każdego miesiąca. Ja mam wypłacane 25-ego dnia każdego miesiąca, chociaż powinnam bodajże 16 dnia każdego miesiąca, bo mój syn ma nazwisko na K. Ja mam dwuczłonowe pierwsze na W i to po moim nazwisku przypisali nas na 25-ego.
Zatem kolejny plus wyjścia za mąż i zmiany nazwiska.kangurek pisze:mają wszystko w systemie komputerowym
kasieńka 85 pisze:chyba żeby ktoś ponosił konsekwencje tego jak nas źle poinformuje to trzeba każdą rozmowę nagrywać
Tak właśnie myślę...kangurek pisze:Ale może to taka taktyka żeby ludzi zniechęcić do składania wniosku
Dpkładnie. Lepiej nie ryzykować, że coś się nie będzie zgadzać.Bian pisze:jeśli ktoś ma zagmatwaną historię to warto iść jednak do ZUS
XXI wiek a my wciąż toniemy w papierologii.Bian pisze:przecież i tak cała baza jest dostępna dla UM, więc oni mogliby sami sprawdzać, ale tak dostają pismo i mają z głowy.
i trzeba było poprawiać/zmieniać/pisać nowe upoważnienia. Zostało nam jeszcze do załatwienia zaświadczenie lekarskie i będzie można składać wniosek.Paulina S. pisze:Pracownicy tego samego urzędu czasem udzielali sprzecznych informacji na temat wypełnienia odpowiednich wniosków
Paulina S. pisze:potrzebne są moje PITy 11 za 2013 rok
Paulina S. pisze: jeśli poczekałabym ze złożeniem wniosku do listopada, to potrzebne by były dokumenty za 2014 a nie 2013 rok?
martula_87 pisze:MamaŻaby, kompletnie tego nie rozumiem to chyba będzie tylko dla osób bezrobotnych i bez dochodów??????
A przy perspektywie 12 tysięcy w rok to nic tylko robić w kółko dzieci i sobie na tym zarabiać...

niesia2708 pisze:Z drugiej, na pewno ułatwi wielu rodzinom życie. Zwłaszcza tam gdzie kobieta pracuje na etacie mamy i przy kolejnym dziecku nie ma żadnych świadczeń.
Tylko jakoś tego bogactwa na co dzień nie widać...
2017
2021
2017
2021Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości