
Tak żeby się o siebie nie obijały 
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
.



Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013


W Tesco kupiłam (na Widzewie) - ale ostatni. Udało mi się, bo była promocja 30% - dlatego Antoś ma z minionkami.caixa pisze: Daj link






Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013


Ja już jakiś czas temu kupiłam puzzle z Krainą Lodu więc będzie jako dodatek.
glownie z mysla o sobie 
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013Fionka pisze:kakonka, rozumiem, że chcesz jeździć do pracy ?
wpisz na yt twistcar i zobaczysz ze genialna sprawa 



Patrycja11 pisze:tamtego roku. Zostanie najwyżej dla młodszego brata albo siostry



agunia pisze:hulajnoga



No właśnie my ciągle się zastanawiamy, czy kupować już teraz tradycyjny rower, czy może dopiero na przyszłą wiosnę19anioleczek92 pisze:U nas będzie rower
Gdyby stanęło na rowerze to będzie rodzinna składka na rower, a jeśli nie to mam dwa pomysły:Hosiole pisze:My pojedziemy najprawdopodobniej do Zatoru
Wróć do Zakupy z okazji Dnia...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości