A jeszcze jako ciekawostkę napiszę, że jesienią w szatni w przedszkolu widziałam jak matka dawała smoczka 3,5 latkowi... Wojtek też długo był nie odsmoczkowany (prawie 2,5 roku), ale przedszkolak

gorzatka pisze:moja siostrzenica w czerwcu skończy 7 lat i też pije mleko z butelki 2x dziennie
Mieliśmy mały poślizg, ale wczoraj oba smoczki zostały przycięte i książę takich do buzi brać już nie chceava pisze:Obiecałam więc sobie, że 23.01, kiedy skończy 2 lata i miesiąc (lubię symboliczne daty), zacznę przycinać smoczka
oczywiście wczoraj nie obyło się bez płaczu i krzyku ale dzisiaj już lepiej.

Bałam się,że będzie gorzej bo to był nieodłączny przyjaciel Malwinki. Ale o dziwo gładko poszło. Musiałam ją odstawić bo przez ciągle zaklejoną buzię smoczkiem praktycznie nic nie mówiła
2017
2021

łoooooojezu to ja chyba wyjdę i nie będę zaglądać do tego wątkuniesia2708 pisze:U nas butelka z mlekiem i smoczek odstawione w okolicach 18 miesiąca

, smoczki na 2 lataAgata. pisze:kari, pewnie masz rację, zwłaszcza że nie zamierzam jeszcze rezygnować z kp, a zostawić i tak nie m mam z kim więc butla niepotrzebna. Bidon za chwilę wprowadzę do wody, ale mleko to jakoś tak mi się kojarzy z butelką, chyba dlatego, że łatwiej domyć.
Patrycja11 pisze:łoooooojezu to ja chyba wyjdę i nie będę zaglądać do tego wątkuniesia2708 pisze:U nas butelka z mlekiem i smoczek odstawione w okolicach 18 miesiąca![]()
Moja nie dość, że butelka to jeszcze smoczki. Nie jeden. Dwa. Jeden w buzi drugi w rąsi. Ani myśli się rozstawać
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości