


Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013lmyszka pisze:malulu, no to chyba dość długo. Nie znam się w sumie, ale u nas 5 ml schodzi w 3 do 5 minut

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
był głośny jak traktor
No i najważniejsze-ma bardzo dobre parametry dot. rozbijania leku na cząsteczki.właśnie go zamówiłam, bo nasz stary ma już wystarczająco dosyć, choć działa i nie będę go wyrzucała, to jednak wolałabym coś cichszego i takiego z którego lek zejdzie szybciej i lepiej rozbije lek na cząsteczki.Fijołkowa Mama pisze:Od wczoraj jest z nami ten sprzęcik-Medel Family Plus, kosztował 133 zł w aptece Melissa.
Pierwsze inhalacje za nami i jestem bardzo zadowolona. Szybciutki i bardzo cichy. Wcześniej korzystaliśmy z Hi-Tech Medicall, który jak to Jasiek stwierdził,był głośny jak traktor
No i najważniejsze-ma bardzo dobre parametry dot. rozbijania leku na cząsteczki.
Patrycja11 pisze:Fijołkowa Mama Nadal jesteś zadowolona?
ale generalnie jestem zadowolona 

Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013niesia2708 pisze:
MICROLIFE Inhalator kompresorowy przenośny NEB 1000
Wiktor
14.06.2009
Kacper
14.08.2013Wróć do Porady zakupowe i nie tylko
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości