A żeby było w temacie to w tym roku mialam wizje stolu wigilijnego, ale mocno się zirytowałam cenami i wielkosciami obrusów, więc zakupiłam ciemno zielony aksamit, opitole dokoła na maszynie i bede miała wielkość która potrzebuje.

ppola pisze:więc zakupiłam ciemno zielony aksamit, opitole dokoła na maszynie i bede miała wielkość która potrzebuje.

doszliśmy z mężem do wniosku, że te fotele są po prostu absurdalnie wygodne
A 2013 








Wróć do Budujemy, urządzamy, naprawiamy, remontujemy
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości