
kozaki rozm. 38 dl wkladki 24,5 raz zalozone stan bardzo dobry cena do uzgodnienia
trampki, i parę drobiazgów, szczegóły tutaj 

Albo ja do niego
Rozmiar uniwersalny.


gdyby była w mniejszym rozmiarze chętnie bym odkupiła;;) dawno ją kupowałaś?
ceny rzecz jasna umowne i do negocjacji




(od razu uprzedzę, że czarna bluza jest na wylocie już
...)

BałutyMalwina pisze:AnnaMaria, Ty w jakich rejonach mieszkasz?

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości