W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Wszystko, co wiąże się z tym wyjątkowym czasem - objawy, przebieg i opieka poporodowa

W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

przed 35 tygodniem
4
7%
36-38 tydzień
17
30%
39-40 tydzień
27
47%
po 41 tygodniu
9
16%
 
Liczba głosów : 57

W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: lmyszka » 26 lis 2012, 21:38

Ja urodziłam w 39 dokładnie 2 dni przed terminem :)
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11436
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 78 times
Been thanked: 108 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Emi » 26 lis 2012, 21:39

Adaś 38 tydzień, Ania 38 tydzień 1 dzień :-) (liczę skończone tygodnie)
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3346
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: kari » 26 lis 2012, 21:41

wg wypisu ze szpitala 39 tydzień, jak dla mnie prawie skończony 40 na 4 dni przed terminem
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10438
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 149 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: kakonka » 26 lis 2012, 21:46

dokładnie 38t 1d :D
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: agnieszka19 » 26 lis 2012, 21:47

40 tyg i 6 dni :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: juta79 » 26 lis 2012, 21:56

38 tydzień :)
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
juta79
SuperMama
 
Posty: 883
Rejestracja: 01 lis 2012, 21:33
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Szizel » 26 lis 2012, 22:06

8 dni przed terminem 39 tydzień
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Pepsi » 26 lis 2012, 23:04

Ja urodziłam dzień przed terminem. Tydzień wcześniej śmiałam się do męża, że albo urodzę dzień przed albo dzień po po, ale na pewno nie w wyznaczonym terminie. I wcale się nie pomyliłam :p
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: klara76 » 26 lis 2012, 23:14

wg wypisu ze szpitala 33/34tydzień; wg mnie 34 - ponad miesiąc przed terminem
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4725
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 113 times
Been thanked: 43 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: mikołajkowa » 27 lis 2012, 9:24

ostatni dzień 39 tygodnia
mikołajkowa
 
Posty: 308
Rejestracja: 06 lis 2012, 20:19
Has thanked: 18 times
Been thanked: 3 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: szaraczarownica » 27 lis 2012, 9:30

Licząc od OM 39t4dc, wg terminu porodu 39tc - dokładnie 7 dni przed terminem
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 15027
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 189 times
Been thanked: 203 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: martula_87 » 27 lis 2012, 9:34

Wg wypisu ze szpitala 38 tydzień.Urodziłam 10 dni przed planowanym terminem wg OM
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8647
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 243 times
Been thanked: 93 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Deco-Ania » 27 lis 2012, 10:34

wg wypisu: 40 tc, ale tak naprawdę był to 41tc i 2 dni.
Myślałam, że już go siła będziemy wyganiać.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Malwina » 27 lis 2012, 11:20

41 tydzień i 1 dzień
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: grafitowa » 27 lis 2012, 11:30

U mnie to był 35 tydzień i 3 dzień.
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: malaJu » 27 lis 2012, 11:43

Ula 40t1d
Leoś 39t4d (chyba, bo tego dokladnie nie pamietam)
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 265 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Marcka » 27 lis 2012, 20:47

38 tydzień ;)
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Marcka
SuperMama
 
Posty: 2485
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:15
Lokalizacja: okolice Zd-W.
Has thanked: 64 times
Been thanked: 49 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: misia-misia » 27 lis 2012, 21:24

Równiutko w 40tc. Idealnie w terminie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: justine » 28 lis 2012, 17:16

A ja w 39tc, tydzień przed terminem.
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Sybel » 28 lis 2012, 19:33

38 tydzień, 10 dni przed terminem, czyli dokładnie tak, jak już od grudnia mówiłam, że urodzę... Bo wg USG miał o 2 tygodnie więcej.
Sybel
 

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: kochecka » 29 lis 2012, 21:57

Maksio
Marcka pisze:38 tydzień ;)

ciekawe kiedy Laura zdecyduje się wyjść :)
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: MamaŻaby » 02 gru 2012, 20:20

ja urodziłam na przełomie 36 i 37 tygodnia. Miesiąc przed terminem.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: tulipan87 » 03 gru 2012, 15:04

dokładnie 40t1d :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: martitka » 09 gru 2012, 14:39

I 39+4
II 39+1
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
martitka
 
Posty: 92
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Fionka » 10 gru 2012, 23:30

39t 6d - czyli dzień przed terminem ::)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fionka
SuperMama
 
Posty: 687
Rejestracja: 01 lis 2012, 8:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Patrycja11 » 16 gru 2012, 17:31

lmyszka pisze:Ja urodziłam w 39 dokładnie 2 dni przed terminem
to dokładnie tak jak ja :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9187
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: caixa » 25 gru 2012, 16:01

37tc1d ::)
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10713
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 223 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: kasia_m85 » 25 gru 2012, 17:10

Na przełomie 34/35tc
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia_m85
SuperMama
 
Posty: 778
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:20
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: wiolancia » 28 gru 2012, 17:30

39 t 2 d ciąży
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wiolancia
SuperMama
 
Posty: 1837
Rejestracja: 01 lis 2012, 15:31
Lokalizacja: Lutomiersk
Has thanked: 44 times
Been thanked: 35 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Misiak » 28 gru 2012, 18:47

38 tyg i 2 dni :)
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4203
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 68 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: baila » 29 gru 2012, 22:17

W trakcie 39 tc, 10 dni przed terminem
Awatar użytkownika
baila
 
Posty: 128
Rejestracja: 17 gru 2012, 21:42
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0 time

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: KasiaS » 18 lut 2013, 1:12

Koncówka 37tc
Obrazek
KasiaS
 
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2013, 23:38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: dorotka847 » 18 lut 2013, 10:53

42 tygodni i kilka dni i trzeba byłą ja wyciągając:) bo sama to by jeszcze chyba posiedziała
Obrazek
Awatar użytkownika
dorotka847
 
Posty: 37
Rejestracja: 02 sty 2013, 13:00
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Frezja » 18 lut 2013, 16:15

40 tyg i 5 d pewnie gdyby nie masaż szyjki to Mały by sobie jeszcze posiedział :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Frezja
SuperMama
 
Posty: 539
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 21 times
Been thanked: 3 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: maskotka » 19 lut 2013, 16:04

Ja urodziłam równo tydzień po terminie, czyli w 41 tygodniu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maskotka
SuperMama
 
Posty: 514
Rejestracja: 06 sty 2013, 8:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 34 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: kochecka » 03 mar 2013, 19:39

doszukałam się w papierkach i Maksio urodził się w 38t4d (a nie 38tc jak pisałam wyżej), Laura urodziła się dokładnie w tym samym tc 38t4d ::)
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: mama_szymka » 18 mar 2013, 13:55

40 tydzień:)
Obrazek

Obrazek
mama_szymka
 
Posty: 41
Rejestracja: 05 lis 2012, 10:37
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: ava » 19 mar 2013, 12:56

40 t 3 d ::) Ale w karcie ciąży termin porodu miałam wpisany 04.03, więc młody był bardzo zdyscyplinowany i urodził się właśnie tego dnia 8-)
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8961
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 112 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Fuente » 29 mar 2013, 17:17

Amelka urodziła się 23 marca dokładnie dzień po terminie zgodnym z datą OM. Jako datę porodu dr. Dudarewicz od 20 tc obstawiał 23 marca, potem to samo powiedział w 33 tc i faktycznie Amelcia urodziła się tego dnia :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: sardynka » 01 lip 2013, 21:14

Dokładnie tak jak ava w 40t3d ciąży... z tym, że u mnie 3 dni po terminie z om, a 5 dni po terminie z usg
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: rajeczka » 02 lip 2013, 11:21

39 tydz czyli tydzien przed terminem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
rajeczka
SuperMama
 
Posty: 521
Rejestracja: 07 lis 2012, 20:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: poison_moon » 02 lip 2013, 13:33

maskotka pisze:Ja urodziłam równo tydzień po terminie, czyli w 41 tygodniu.

To tak jak ja ::)
poison_moon
SuperMama
 
Posty: 836
Rejestracja: 31 paź 2012, 7:47
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: MadMar » 24 lip 2013, 14:40

ja urodziłam w 40 tyg i 6 dniu
Obrazek
Zapraszam na bloga: http://przeszyjto.blogspot.com
Awatar użytkownika
MadMar
 
Posty: 384
Rejestracja: 24 maja 2013, 13:11
Lokalizacja: konstantynów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: agunia » 24 lip 2013, 21:12

Dzień po terminie
agunia
SuperMama
 
Posty: 5121
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: niesia2708 » 25 lip 2013, 19:06

37 tydzień 2 dzień
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9289
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 121 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: misiao1983 » 25 lip 2013, 19:17

niesia2708 pisze:37 tydzień 2 dzień
ja tak samo :)
Obrazek
[/url]Obrazek
Awatar użytkownika
misiao1983
SuperMama
 
Posty: 1097
Rejestracja: 04 cze 2013, 19:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: zbroziu » 21 sie 2013, 21:05

39 tydzień i 5 dzień
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zbroziu
SuperMama
 
Posty: 3370
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:05
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 27 times
Been thanked: 37 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: gorzatka » 21 sie 2013, 21:13

38 tydzień i 1 dzień
Obrazek

Obrazek[/url]
gorzatka
SuperMama
 
Posty: 1083
Rejestracja: 03 cze 2013, 9:15
Has thanked: 61 times
Been thanked: 10 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: lmyszka » 21 sie 2013, 21:15

Drugie równo w 39 tygodniu
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11436
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 78 times
Been thanked: 108 times

Re: W którym tygodniu ciąży urodziłyście?

Postautor: Kurczak » 27 sie 2013, 17:33

Według mnie 40 tc i 1 dzień. Według wypisu ze szpitala równo 40 tc, tak więc Malutka jest idealnie zdyscyplinowana.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Następna

Wróć do Sprawy okołoporodowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość